7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Erekce mizí při změně polohy

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Orfanicus (anonym)
ahoj, mám takový problém, že když vyndám penis z pochvy tak během pár vteřin erekce zmizí a pak docela trvá, než sem i zas postaví :o(- Předehra je v pořádku a taky při samotném sexu je erekce ok, ale jak chchi změnit polohu je konec. Nevíte někdo co s tím? díky
2. Únor 2009 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
vyzkoušej tablety butea superba. Myslím, že rázem budeš mít po problému.
6. Říjen 2010 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Majk (anonym)
Doporučuji Runner z www.supererekce.com, je to síla !!!!
8. Červen 2012 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Majku souhlasim, já užívám Láng a jsem za vodou :) http://www.supererekce.com/content/9-lang-popis-produktu takže se toho nebojte :)
24. Srpen 2012 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
vyzkoušej tablety butea...Já mam ten samej problém jako Orfanicus. Buteu Superblba beru víc jak měsíc, a hovno! Bavil jsem se vo tom s jednim sexuologem. Řikal jsem mu, že mi pták stojí jenom při jízdě koňmo. V žádný jiný poloze ne. Jakmile ze mě holka sleze a já jí ho tam chci fouknout zezadu, tak už pták bud' vůbec nejde zasunout, nebo ho sice zasunu, ale vokamžitě mi změkne, takže už se nedá šoustat. No a von se mě zeptal, jestli se mi náhodou nelíběj kozy. Já jsem řek, že se mi líběj silikonový kozy a že ta holka, s kerou já šoustám, má silikonový trojky. A von, že asi tu holku potřebuju při šoustání vidět zepředu - to znamená, že musim vidět její kozy, aby mi stálo péro! Jinak už neřek nic. Žádný vyšetření mi neproved a žádný léky mi nenapsal. No ale s těma silikonovejma kozama na tom asi něco bude. Na silikonový kozy já byl dycky - a můj pták taky. Pěkný zadky se mi samozřejmě taky líběj, ale spíš jenom na vošahávání, plácání a lízání kanalizace. Na postavení ptáka při šoustání zezadu, při kerym tudíž čumim na zadek, asi zadek žádnej vliv nemá.
24. Srpen 2012 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
haha (anonym)
Těžká demence,co víc dodat !
24. Srpen 2012 - 20:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama