Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

entézopatie

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
žirafa (anonym)
Dobrý den, prosím máte někdo zkušenosti s léčbou entézopatie? Absolvuji už asi dva měsíce různá vyšetření a teď konečně už i léčení,ale velmi ráda se podělím s někým o zkušenostia rady. Děkuji
13. Březen 2009 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Ahoj, mám taky problémy s entezopatii v oblasti kolene, problémy mám už asi 4 měsíce. Léčbu zatím podstupuji konzervativní, tedy koleno nenamáhám a měl jsem taky rehabilitace: výřivku+lampu, ale bez větších změn. Nyní mě čekají další rehabilitace se zaměřením na ultrazvuk, takže si ještě počkám, jak ten dopadne a jestli nepomůže, tak operativní řešení. A co ty? Jak se tboě daří léčba, jestli teda ještě léčíš.
17. Květen 2009 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Ahoj, mám to již déle než 10 let, nedá se to vyléčit, cestuje to po těle a hrozně to bolí. Ramena, achilovky, úpony okolo kyčle, páteř... Pomáhá mi ultrazvuk a opichy kortikoudy. Zhoršení při průvanu, infekci. Je to mrcha, musíte s ní vycházet.
9. Srpen 2009 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Zdravim poradi mi tady nekdo zjistily mi entezopatii achylovy slachy a zanet pul roku uz to mam stoho tri mesice rehabylytaci a nepomohlo virivka a elektro lecba obstriky tak tez ne spis mi to jeste zhorsilo na chirurgii a uz nevim jak jsi od toho pomoct pata mi kolikrat az namodra a jde vydet porad i injekce po obstrikach a to jsem byla na obstrikach v 6 mesici a na dalsi obstriky uz nechci jit kdyz mi to vyvodilo alergickou reakci nevim co uz stim dekuji za kazdou radu
1. Listopad 2016 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj,mám již tři roky problémy s entezopatií v oblasti od kolen dolú i nahoru a okolo páteře.Prodělala jsem už vše, od rázové vlny přez kaudální obstřiky fyzioterapii i soukromou a čínskou medicínu.Navíc mám výhřez ploténky ale na operaci to není.V poslední době přepedávám dozadu pohybuji se v bolestech o francouzkých holích a střídavě na invalidním vozíku.Napište mi prosím jestli Vám alespoň něco trochu pomohlo.Jana 66let.
16. Srpen 2017 - 14:43

Přidat komentář

Reklama

Reklama