11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ENERGY nebo JOALIS nebo TČM v Českých Budějovicích

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Máte někdo zkušenosti s alternativní léčbou v Českých Budějovicích? Užíval jste někdo výrobky firmy Energy (p. Švec), Joalis (p. Dolejšová, Pufrová) či s TČM (čínská medicína - MUDr. Hoffmann). Mám zdravotní problémy, zkouším se léčit dle TČM u Dr. Hoffmanna, ale nejsem si zatím jistá, jestli to funguje. Na netu jsem našla spoustu dobrých i špatných zkušeností s firmou Energy a Joalis s tím, že také hodně záleží na konkrétní osobě, která nemoci diagnostikuje atd. Máte tedy někdo zkušenosti s konkrétními "léčiteli" v Č.B.?
20. Říjen 2009 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlasta (anonym)
Máte někdo zkušenosti s...Nevím,zda-li je Váš dotaz aktuální.Ale mě Jonášova detoxikace pomohla-do té doby mi nepomohlo nic!Vřele doporučuji!!!!!
19. Únor 2010 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Mám velice dobrý zkušenosti s firmou Energy,jsem alergik a mám ekzémy a dost mi to pomohlo.Vřele doporučuji!!!
5. Březen 2010 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
Nedoporučuji to nikomu, sama jsem to delší dobu a vím co za tím vězí. Ale jestli chcete být úplně uzdraveni, tzn na 100%, tak navštivte nějakou evangelickou církev. Pro inspiraci se mrkněte na Reinhart Bonnke. Bude tu za rok.
17. Září 2010 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Nedoporučuji to nikomu, sama...Dobrý den, procházím diskuzema a hledám nějaký podobný odkaz jaký jste vložila vy. Jsem student, živnostník, takže každá kačka dobrá, jsem i dost dobře ovlivnitelná a chtěla jsem se zeptat pokud víte "co za tím vězí" o informaci než do toho nasypu tisíce za mé uzdravení. :) děkuji (napište mi prosím na mail madlenka666@seznam.cz ještě jednou díky)
14. Říjen 2010 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
panizmoravy (anonym)
Nedoporučuji to nikomu, sama...No, silně pochybuji, že návštěva evangelické církve někomu přinese 100% uzdravení...věřím, že je nějaká "vyšší moc" nad námi, ale církve vymysleli lidi, každý se bije za tu svou do krve,a toho utrpení, co z toho již vzešlo...kdo žije podle svého svědomí, žádnou církev nepotřebuje. Jinak já mám s firmou Energy velmi dobré zkušenosti, ty preparáty mi pomáhají, kam se hrabou doktoři. Navíc je i možnost využít jejich poradny na netu a preparáty si třeba objednat poštou.
11. Červenec 2011 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Furunkl (anonym)
Nedoporučuji to nikomu, sama...Zde je kritické video o R. Bonnkem: http://www.apologet.cz/video/Bonnke.flv
17. Srpen 2011 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Irča (anonym)
Jsem 110% spokojena TČM Dr.Hoffmann,jezdila jsem asi rok na konzultace a ted jiz 7let nakupuji prez net,nebo v Pha kdyz jsem u syna.Vse je popsano na jeho strankach,vylecila jsem si sama zanet dutin,hrozila uz punkce,zdurenou uzlinu na krku,myom ve vajecniku,ostuhy v patach,pouzivam i jejich caj..opravdu zalezi na kazdem,zajimam se spoustu let o alternativni medicinu,znam i Mudr.J.Jonase a jeho kapicky ale na TČM,nedam dopustit..jeho knizky hodne vysvetli i laikovi..
20. Červenec 2012 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludva (anonym)
Jsem 110% spokojena TČM...Koukám, že jste rovnou vstala z mrtvých....:o)))
20. Červenec 2012 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Dobrý den, má někdo kontakt na dobrého ,,měřiče Supertronikem,, od firmy Energy.Mám nějaké zdrav. problémy a docela by se mi to hodilo.
26. Srpen 2013 - 16:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama