Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Elseve-Fructis-Pantene-Gliss Kur-Nivea ???

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenča D. (anonym)
Se kterými z těchto šamponů (popř. celou vlasovou řadou) máte nejlepší zkušenosti?Co se týče výsledků péče, kvality a zdraví vašich vlasů...
24. Říjen 2005 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
Neblbni Lenčo, vlasy jsou tak zdravé, jak zdravé narostou. Již "narostlý" vlas je mimo kořínku mrtvá hmota - keratin, na kterou můžeš napatlat jakoukoliv chemikálii (po které se bude víc lesknout, bude antistatický, apod.), ale "vyživovat" vlasy můžeš asi jako plastový kelímek. Jez pestrou stravu, nehul a budeš mít zdravě narostlé vlasy, které si umývej jemným, třeba dětským šamponem ať šetříš pokožku hlavy a uspoříš prachy za předražené sračky renomovaných značek.
25. Říjen 2005 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Musím se připojit k proberovi. Ať jsem zkoušela jakýkoliv vlasový zázrak, ať chemii nebo čistě přírodní věci, vlasy jsou po všem pořád stejné. Nakonec jsem zůstala u přírodního oleje na vlasy, protože na rozdíl od šamponů nesmrdí umělou "vůní", a u henny, protože ta jediná má na mé vlasy jakýs takýs, byť chvilkový účinek.
25. Říjen 2005 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Souhlasím
25. Říjen 2005 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
lucinka (anonym)
je to pěkná blbost, já, co jsem začala používat Selective Professional mám úplně nové vlasy. Vzhledem k tomu že je odbarvuji, tak jsem vždy na hlavě měla spíš chemlon, ale jak jsem začala používat kvalitní kosmetiku tak mám lesklé vlasy u kterých se netřepí konečky. Nikdy jsem nekouřila a žiju celkem zdravě, takže tím to být nemohlo.
14. Listopad 2005 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já používám pantene (volume s kondicionerem), ale né proto, že by byl nějak zázračný. Prostě mi hezky voní a tak :) Ale mám problém se suchou pokožkou, celkově na obličeji a i ve vlasech. Mám potom lupy a nevím jak se jich zbavit, žádný šampón na to nepomáhá :( Nevíte co s tím?
15. Listopad 2005 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
lucinko to není blbost, pěkně blbá jseš spíš ty. Jasně že se ti "chemlon" upravil po použití "kvalitní" kosmetiky, ale není to nic jiného než povrchová úprava mrtvé organické hmoty pomoci chemických látek. Nebo si myslíš, že máš ve vlasech žíly ty kousku?
15. Listopad 2005 - 9:12
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
prober - myslím, že si nerozumíte. Určitě Lucinka ví že její vlasy jsou "mrtvé" a odbarvováním i škaredé. Ale tady jde spíš o to jak ty vlasy trochu zlepšit i když je všem jasné, že vyměnit nejdou.Sám jsi napsal, že chápeš, že správnou kosmetikou mít chemlon nemusí.Každý mu je jasné pokud chce mít zdravé vlasy, že si je musí nechat narůst a neničit.
15. Listopad 2005 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
marty (anonym)
souhlasím, všichni víme, že vlasy jsou "mrtvé" části kůže a přípravky na vlasy je můžeme ovlivnit akorát zvnějšku (aby změkly, leskly se apod.)k proberovi: jasný, správná výživa apod. ale tady je diskuze o něčem jiném!!!!
15. Listopad 2005 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
krejčová, marty, skoukněte ještě jednou můj první příspěvek a pak reakci lucinky na něj. Píše "To je pěkná blbost!". Když píšete, že mám pravdu (s mrtvým keratinem vlasů) a zároveň, že nerozumím lucince, já tvrdím, že nečtete příspěvky pořádně. Já řek svůj názor na vlasovou kosmetiku, lucinka to označila za blbost, a já lucinku za blbou. A o TOM ta diskuze je, a ne o "něčem jiném" milánkové :o)
15. Listopad 2005 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
prober - jasně, klídek, vím jak to myslíš, ale tady jde o to jak zlepšit "mrtvé" vlasy.
16. Listopad 2005 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
No a o tom, právě píšu ve svém prvním příspěvku milá krejčová :o)Považuju ale přitom za důležité objasnit, že reklamní kydy výrobců šamponů jsou postaveny na polopravdách a vyložených nesmyslech. Z toho důvodu jsem vysvětloval, že mnohem účinnější a smysluplnější než plácat si na hlavu "kolekci pantene" za stovku v domnění, že budu vypadat jak cuchta z reklamy, které na šišku svítí 1000wattová žárovka, je pečovat o vlasy zdravou životosprávou a umývat je jemným dětským šamponem za 30 korun. Jiným názorům se nebráním. Taková Lucinka stejně svůj Selective Professional neopustí, protože by měla pocit, že za to nnestojí, nebo tak... :oP
16. Listopad 2005 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
No a o tom, právě píšu ve svém prvním příspěvku milá krejčová :o)Považuju ale přitom za důležité objasnit, že reklamní kydy výrobců šamponů jsou postaveny na polopravdách a vyložených nesmyslech. Z toho důvodu jsem vysvětloval, že mnohem účinnější a smysluplnější než plácat si na hlavu "kolekci pantene" za stovku v domnění, že budu vypadat jak cuchta z reklamy, které na šišku svítí 1000wattová žárovka, je pečovat o vlasy zdravou životosprávou a umývat je jemným dětským šamponem za 30 korun. Jiným názorům se nebráním. Taková Lucinka stejně svůj Selective Professional neopustí, protože by měla pocit, že za to nestojí, nebo tak... :oP
16. Listopad 2005 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
No jo pořád. Myslím, že všichni moc dobře pochopili o co jde.Kdyby Lucinka dala v první větě slovo NOVE do uvozovek tak ji nemusíš napadat že je blbá. Zas to ber trochu s rezervou.Každýmu je jasný, že když se večer umyju Elsevem, tak ráno nebudu mít nové, zdravé vlasy, ale třeba hebčí a hladší atd...
16. Listopad 2005 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
jinak k tématu, občas si udělám šampon sama, když jsou vlasy už dost bez lesku, pěkně je to osvěží. Anebo dost lidí nadává na Pantene, ale já když ho používala, tak jsem měla vlasy pěkné.No a jinak je asi nejlepší používat přírodní kosmetiku.A henna také není špatná.
16. Listopad 2005 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
janča (anonym)
Záleží na preferencích každého, ale co jsem pročítala příspěvky tady na doktorce:Elseve - dobrý, ale testuje na zvířatechFructis - to saméPantene - testuje na zvířatech a obsahuje dost agresivní chemické složkyNivea - sice netestuje, ale upřednostňuje spíše tělovou než vlasovou kosmetiku.... takže to vypadá na Gliss Kur. I podle oblíbenosti je Schwarzkopf docela nahoře. Jinak vede L'Oréal.
22. Listopad 2005 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
prober (anonym)
krejčinko, mně nevadí, že si lucinka meje hlavu něčím jiným než já a je nadšená; mně vadí, že označila můj příspěvek za "pěknou blbost". Z toho se dá také snadno přejít do pritútoku, víš? ;o)Jinak uznávám právo každého patlat si na vlastní hlavu cokoliv ho/ji napadne. Mimochodem, to Jančou zmiňované testování na zvířatech je 1000x důležitější než všechno naše žvatlání tady. Kdo jednou viděl znehybněného králíka s háky rozevřeným okem, kde má nakapaný šampon, tak na to hned tak nezapomene.
23. Listopad 2005 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
krejčová (anonym)
Jo, jo to souhlasím, také je mi moc líto zvířátek, a pomalu se snažím testované výrobky vyloučit z naší domácnosti.Dnes jsem si udělala šampon z lněného semínka.
23. Listopad 2005 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
simona (anonym)
Ja s gliss kurem to je nej sampon
17. Březen 2006 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamča (anonym)
šampony Gliss kur jsem vyzkoušela, ale podle mého názoru jsou asi nejvhodnější jen pro kratší vlasy, protože jsem ty svoje (mám je do půl pasu) nemohla rozčesat, jak byly k sobě přilepený
4. Duben 2006 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana:-) (anonym)
každý si musí najít šampon,který mu vyhovuje, prober má pravdu co se týče vlasu,ale pokud už je narostlý a mrtvý, tak přece i o něj můžeme ještě nějak pečovat.-)já šampony střídám, popravdě žádný z nich není žádný zázrak,ale hlavu-vlasy si mýt musím.celkem jsem spokojena s Head & shoulders mátový, je příjemný jak chladí a myje taky dobře:-). Kamčo, co to znamená vlasy do půl pasu?..:-)
5. Duben 2006 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
mish3l (anonym)
jednoznacne Gliss kur
17. Srpen 2007 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
zd. (anonym)
Šampony nekupujte v drogerii!! Naposledy jsem měla z drogerie Niveu šampon + kondicionér a z ní mě příšerně svědila hlava. Kupuju si teď L´Oreal Professional v kadeřnictví (střídám ten na barvené a jemné vlasy) a vlasy jsou super! Hlava nesvědí, vlasy se lesknou, nejsou ztěžklé, jsem fakt spokojená, že jsem konečně našla pro sebe ten ideální). Šampon sice stojí 250,- ale stačí trošička, opravdu dlouho mi vydrží.
17. Srpen 2007 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
severka (anonym)
Proč bychom nemohli šampony kupovat v drogerii...? Já už zkusila i šampon z kadeřnictví, i spoustu přírodních z bio krámků a podobě, a po zkušenostech drogerijní šampony nezavrhuju. Jednu dobu jsem používala jenom přírodní šampony, ty mi po delší době nesedly, tak je teď střídám s drogerijními. Jaké mi ale z drogerijních moc nesedly jsou Sunsilk, a asi bych si už nekoupila Fructis. Elseve mám teď a střídám ho, zkusím i jiné...Schauma ujde, Balea taky, Niveu už jsem neměla dlouho ale v klidu, Alverde je bezva, Lavera taktéž, ještě je fajnový šampon Urtekram, a tak dál... Já si myslím že nejlepší je prostě to střídat :-)
12. Duben 2008 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
fžtevutrřřže (anonym)
nejlepsi je gliss kur
2. Září 2008 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Kubi (anonym)
nejlepší je Gliss Kur, barvim si vlasy už 4 roky a to co zkusily, to je fakt sila, dost experimentuju, diky Glissu mam vlasy i pres to nadherny a ješte neco, jestli se vam bude zdat, ze nic uz nezabira, nechte si vlasy zkratit nebo zkuste kratkej uces, to je zaruceny, vlasy se zhusti a obnovi:)
5. Listopad 2008 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
dendis (anonym)
prober: aby tady neoznačili všichni ostatní za blbce tebe. Diskuze je o tom, jak komu sedne ta tvoje "chemie" a ne o tom, že se vlas nedá "opravit". To víme všichni!!! Ale taky víme, že se zničení vlasu dá zabránit. A o tom se tady diskutuje!!!
4. Květen 2009 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Použivala sem šampon od Gliss kut s 19 ingrediencemi a hrůza.Zásadně nedoporučuji.Druhý den po umytí sem mě vlasy ihned zmastily.I když sem měla vlasy jemné ale za to odporně mastné. Každému sedně něco jiného
23. Říjen 2010 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Luna (anonym)
Diskuze je už stará,ale musím říct,ženesouhlasím s tvrzením,že je jedno co si na vlasy dáme,protože vlasy jsou mrtvá hmota.Zkusila jsem Garnier a vlasy hned po umytí zmaštěné a hlava šíleně svědila.
23. Červen 2011 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
dave (anonym)
pro jemný suchý vlasy skuste glisskur oil "ten žlutej průhlednej" jinak instant repair glisskur černý sprej bezoplachoví dodá obranu vlasům,,poučívám celou řadu a k tomu navíc ke každému glisskuru doplňěk "bezoplachoví balzám" vlasy mám v pohodě
26. Září 2011 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
asdf (anonym)
Záleží, jaký typ vlasů máte. Já je mám hodně melírované (blond) a tím melírováním jsou dost vysušené a lámavé, takže z drogerie mi vyhovuje žlutá Schauma - Oil Intense nebo žlutý Gliss Kur - Oil Nutritive. Jinak z kadeřnictví od L´Orealu Intense Repair - šampon + maska. Na barvené vlasy jsou vhodné šampony na ně určené (červená Schauma, červený Elséve), kdo nemá vlasy tak zničené jako já, je na melírované vlasy určený např. Elséve na melíry nebo Elséve s mateří kašičkou.
26. Září 2011 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
elisa (anonym)
ja pozivam ten cerny glisskur asi rok a ten balzam ve spreji nic moc vsechny sampony sou dobry kdz si ten den umijete aten druhy den te ulizani a jeste se stoho visusuje pokoska u hlavy
7. Únor 2012 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ruza (anonym)
to je pravda ja ho taky pozivala a vysusuje se stoho pokoska alipy se delaj
7. Únor 2012 - 22:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama