10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

EllaOne

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zafira (anonym)
Dobrý den, o víkendu nám s přítelem prasknul kondom a jelikož jinou antikoncepční metodu nepoužíváme vydala jsme se do lékárny kdy mi byla doporučena EllaOne pro její bezpečnost a vyšší účinnost než např.u Escapelle. Cena byla cca 650,- a dostala jsem jedinou pilulku která se měla zapít vodou. Bála jsem se nějakých vedlejších účinků ale k mému překvapení vůbec žádné nebyly. Všechno bylo úplně bez problémů. A kdyby se nám náhodou přihodila zase nějaká příhoda už vím přesně co si koupit.
11. Červen 2015 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Potrebuju cekam dite a sem 4tydnu pomuze mi ellaone ?dekuji a kde ho zakoupit
26. Červen 2017 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Ella One je antikoncepce, která má zabránit otěhotnění. Jestliže jsi už těhotná, tak Ti nepomůže. Jestliže dítě nechceš, potom na nic nečekej jdi co nejrychleji ke gynekologovi a zařiď si potrat. Je to jediná možnost!
27. Červen 2017 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Julie (anonym)
Chtěla jsem se zeptat,měla jsem 8.7.s přítelem pohlavní styk.Praskl nám kondom, vzala jsem si ani ne za hodinu pilulku po.Můžu být těhotná? Když jsem měla 5 dní po menstruaci a nízkou šanci na těhotenství?
13. Červenec 2017 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolina (anonym)
Dobrý den, tři dny před ovulaci jsem měla nechraneny sex - partner ejakuloval do mě. Do 24 hodin jsem užila tabletu ellaone. Vše proběhlo v pořádku, ale je to již 5 dní a mám stále lehce bílý výtok. Je šance,že prášek zabral? Předem moc děkuji za reakci
7. Prosinec 2017 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
Jestliže jsi pilulku užila skutečně před ovulací, tak je tato ochrana spolehlivá. Pokud by se to ale stalo během ovulace, tak je tato metoda neúčinná. V takovém případě je pro spolehlivou ochranu nutné zavedení nitroděložního tělíska do 5 dnů po styku. Příště raději v období kolem ovulace oblékni partnerovi kondom, pokud není zkušený a nemáš jistotu, že to do Tebe znovu nepustí.
7. Prosinec 2017 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den, o víkendu nám...Dobrý den ,jestli jsem to dobře pochopila ,tak partner může se mnou se milovat klidně 5 krát za den ,a potom si vzít tabletku ,a je vše v pohodě děkuji za odpověď
12. Červenec 2018 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Nebylo (anonym)
Dobrý den ,jestli jsem to...by jednodušší brát hormonální antikoncepci?
12. Červenec 2018 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk2 (anonym)
V podstatě je to tak, jak píšeš. Ovšem pokud máš právě ovulaci - plodné dny - tak už ovulaci a následně otěhotnění pilulka zabránit nemůže. V takovém případě je nutné zavedení nitroděložního tělíska. Proto Ela One nebo Postinor nemohou být náhradou normálních antikoncepčních pilulek.
12. Červenec 2018 - 23:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama