18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Elektrosoky

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Ahoj, me mamince byly pro lecbe deprese doporuceny elektrosoky (elektrokonvulzivni lecba). Mate s nimi nekdo zkusenosti? Myslim, jestli pomohly, maji-li nejake vedlejsi ucinky ...
22. Březen 2004 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Tak uz ma za sebou 2 aplikace elektosoku a presto me poznava, dokonce se ne i pamatuje. Tak snad to nebude tak zle :-)
29. Březen 2004 - 3:13
Obrázek uživatele Návštěvník
tomas (anonym)
Ahoj, zajímali by mne tvé další zkušenosti, a hlavně jak to pomohlo?
7. Říjen 2004 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
zaplos (anonym)
No to je snad uz ve svete zakazane ono se to u nas jeste dela?No te buh.Pral bych vam to videt na vlastni oci.
14. Červenec 2006 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomek Vodička (anonym)
Zalezi predevsim na druhu pouiteho proudu,mel by byt stridavy optimalniho napeti a take strava muze v necem pomoci toto je me tuseni hledejte pravdu hlasejte pravdu a hojte.
28. Srpen 2006 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Divnej_svět (anonym)
Jestli myslíš ECT .. šoky do mozku tak si určitě přečti tohle http://www.darius.cz/ag_nikola/cl_elektrosoky.html jestli to je pravdivé nevím nevím, já bych do toho nešel za nic.
17. Březen 2007 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
ahoj lidi, mám jich za sebou už 14 a vedlejší učinky pocituju ty, že mám opravdu špatnou pamět. Špatně se mi s tím pracuje, ale pořád se to zlepšuje.
10. Květen 2008 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
brco px (anonym)
ja ich mam za sebou 24, uz je to viac ako rok a pamat sa mi stale nevratila. Schizofrenia-manicky typ
7. Srpen 2008 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
ondrej (anonym)
bol som na psychiatrii a videl som tam jednu pani mala poputane ruky a bola to ceska a tak preto kricala pane osetrovateli uvolnete mi aspon ruce osetrovatel na to ze nemozem o chvilu prisla vysmiata doktorka a zobrala ju do elektrosokarni myslim v uvodzovkach o chvilu s nou vysla von bola cela cervena
4. Říjen 2008 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ondrej (anonym)
bol som na psychiatrii a videl som tam jednu pani mala poputane ruky a bola to ceska a tak preto kricala pane osetrovateli uvolnete mi aspon ruce osetrovatel na to ze nemozem o chvilu prisla vysmiata doktorka a zobrala ju do elektrosokarni myslim v uvodzovkach o chvilu s nou vysla von bola cela cervena potom ju presunuli zo supski stanice urgentnej psychiatrickej starostlivosti ktora sluzi ako zachytka pre opitych ludi alebo ako muciaren pre zavazne chorych ze vraj na inych oddeleniach miesto nemaju a ja sa jej pytam ci si na to pamata ako kricala na chodbe ona na to nepamatuju si videl som ze je z nou nieco zle a tak som sa pytal ze ako to davaju a ona na to daji ti narkozu priputaji te na celou noc k posteli aby si nic nejed a nepil protoze narkoza by te mohla zabit potom ti daji k mozgu taky plisek a dal si uz nepamatuju a potom odvetila mali mi ich davat sest ale jeden mi vodpustili na otazku ako sa citite po elektrosokoch povedala citim se lepe po tech elektosocich
4. Říjen 2008 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ruce pryč!!!! (anonym)
Elektrošoky do mozku jsou svinstvo!!! Byla jsem na psychiatrii s depresí, mně je nedávali, ale spolubydlící ano. Byla po nich úplně vyřízená, nic si nepamatovala, ani mně nepoznávala. A samozřejmě to bylo k ničemu, jenom jí to narušilo paměť.
5. Říjen 2008 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
God's priest (anonym)
Ahoj, me mamince byly pro...na wikipedii mate ze elektrosoky poskodzuju hippocampus, ktory je zodpovedny za pamet
30. Květen 2010 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
nejím (anonym)
Chcete li o el. šocích...Ano, nabYté vědomosti jsou skutečně pouze pro otrlé...
31. Květen 2010 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
KUKY (anonym)
Dobrý den, kdo mi poradí již od roku 2000 trpím depresemi. Léky mi i přesto moc nezabírají již jsem měla dva pokusy o sebevraždu. Letošní léto se mi to zase honí hlavou a chtěla bych to udělat. Kdo mi poradí co mám dělaat. Začíná to být zase silnější jak já.
25. Červenec 2016 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Dobrý den, kdo mi poradí...Kuky,trpím depresemi o něco déle než ty a vím,co jsou to skutečné deprese,né jak nějaká depka,jak je dneska moderní říkat,antidepresiva částečne pomáhají,ale depresi nevyléčí,s tou se musí člověk naučit žít,i když je to někdy hrozné a člověk by někdy nejraději život zahodil,taky mám dva pokusy,poslední před dvěma roky při hospitalizaci jsem proskočil oknem ve dveřích,je to tragédie,když jsem se takto rozhodl,neviděl jsem jiné východisko,pak mi nasadily elektrošoky,které mě vrátily do života a byl jsem rád,že pokus nevyšel,ale nebyly to první,už jsem jich měl 48 a vždycky mi pomohly,když už antidepresiva nezabírala,ale je škoda,že ten stav nevydrží dlouho,už,jak říkáš,se mi to zase honí hlavou,můj psychiatr mi promlouvá do duše,rád by mě zase viděl v nemocnici,ale mám nějakou akci,tak to snad zvládnu,ale kdyby to přišlo,mohu kdykoli odjet,už jsem měl asi 18 hospitalizací,tak mě znají.Tak,jestli ti můžu poradit,nenech to zajít až do krajnosti,já mám dobré zkušenosti s lékaři a i s pacienty si rozumím,jsem tam mezi svými,jak říkám,tam mi každej rozumí,na rozdíl od civilistů.Tak se drž a krajní chvíli neváhej,škoda každýho života.ahoj
25. Červenec 2016 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Ahoj Kuky, také mám za sebou elektrošoky, 2 série. Ta první mi vůbec nepomohla, bylo mi ještě hůř, až pak museli úplně překopat medikaci. Druhou sérii jsem měla letos a už asi po 3., nebo 4. šoku mi téměř úplně vymizely sebevražedné myšlenky. Dříve jsem tuto metodu považovala za drastickou a bránila se jí (poprvé jsem ty šoky měla soudně), ale teď jsem změnila názor a kdyby mi zas bylo tak zle, šla bych do nich asi znovu. Akorát daň za ně je alespoň u mě totálně zničená paměť. Lékaři tvrdí, že se do několika měsíců zas spraví, ale tomu nevěřím, já ji mám hodně zničenou už léta a nevrací se to. Jiné nežádoucí účinky této léčby jsem neshledala.
25. Červenec 2016 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Angel (anonym)
No to je snad uz ve svete...Šoky NIKDY!!!!!!!!!!!! Když chce na to někdo jít a skončit doživotně v tom "lepším! případě na dlouhé měsíce nebo navždycky zmrzačený (kognitivní funkce, paměť),, nebo debilní, tak ať na to jde. Přítel mě sice po tomto "zákroku" poznával, ale bolela ho hlava, měl problém sedět (mohl jen chodit nebo ležet), paměť odmazaná, zatím co jsem zjistila, tak "jenom" na dobu, kdy byl držený na detenci a na vůni vánočního cukroví, který každej rok peču a které má rád. Koukal na to, jako kdyby to NIKDY neviděl! Tuto metodu dovolit jen tam, kde už je lepší člověka zmrzačit než ho nechat totál bláznit, ale jinak ZAKÁZAT!!!!
25. Prosinec 2017 - 12:46

Přidat komentář

Reklama

Reklama