28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Elektronická cigareta a ekzém

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele 1marci
1marci
Zdravím všechny příznivce elektronické cigarety. Již asi dva a půl roku kouřím elektronku a jsem spokojená,a nedám na ni dopustit. Mám značkovou Ego, nikdy jsem nenakupovala e-liguidy někde v Číně. Teď mám problém, udělal se mi ekzém na rukou. Léčím se, čistím tělo zevnitř..., odkyseluji,alergická na nic nejsem,ale stejně ve mě hlodá myšlenka...co když to mám z elektron. cigarety??? Takže se ptám: nejste na tom někdo stejně, jako já?
19. Říjen 2013 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Z elektronickej cigarety to určite nemáš. Liqiud nemá žiadne látky, ktoré sú na pokožku alergické.
22. Říjen 2013 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Z elektronickej cigarety to...Až na to, že to není pravda. El. cigára mají spoustu negativních účinků, jen se o tom postupně začíná mluvit teprve až teď. Sama mám v okolí pár lidí, kteří měli nejrůznější reakce na tyto výrobky. A pokud ani to nestačí, jak jistě mnozí z nás ví, už tato problematika proniká i do médií, viz, nedávné přiotrávení se těmi sra-kami několika lidí...Je to sajrajt.
22. Říjen 2013 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
e-man (anonym)
Moc koukáš na tv Nova...radši hledej objektivní informace, než dezinformace objednané farmaceutickou a tabákovou mafií... Více zde- http://www.esmokinginstitute.com/cs/node/31 http://www.e-cigaretafans.eu/pod-lupou/novinky/rozbory-e-liquidu-od-vscht-praha
22. Říjen 2013 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Liquid sa skladá z týchto zložiek: propylénglykol, glycerol, voda, minimálny obsah alkoholu, kyselina mliečna, aromatické látky, potravinárske farbivá a nikotín. E-liquid neobsahuje žiadne rakovinotvorné látky, decht, oxid ľahol a ďalších 5000 škodlivých látok, ako je tomu u klasických cigariet. Propylénglykol, tiež pod názvom propán-1 ,2-diol, je organická zlúčenina, zvyčajne slabo sladká vizkózní (hustota) kvapalina bez farbív a zápachu. Používa sa okrem iného aj v medicíne, kozmetike, potravinách, zubných pastách, ústnych vodách. Glycerol, čiže glycerín tiež pod názvom propán-1 ,2,3-triol je bezfarebná kvapalina bez zápachu, sladkej chuti. Je dôležitou organickou zlúčeninou, lebo je súčasťou tukov. Voda, H2Opro riedenie tekutiny, bez chuti. Alkohol, je tiež pre riedenie tekutiny. Nemusíte sa ničoho obávať, v zmesi je alkohol len v nepatrnom množstve. Pri dychovej skúške je vylúčené pozitívny meranie. Kyselina mliečna, podiel zložky je naozaj minimálny, fyzikálne vlastnosti liquidu neovplyvňuje. Má veľký vplyv na chuť a spája jednotlivé zložky chuti. Nikotín, bezfarebná, olejovitá látka. Má stimulačné a uvoľňujúce účinky. Takže, ako vidno e-liquid neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. Všetky tzv. štúdie, ktoré hovoria o škodlivosti e-cigariet sú len výmyslami tabakových mafií, ktoré predajom e-cigariet prichádzajú o obrovské zisky a preto sa bránia ako vedia.
23. Říjen 2013 - 18:42
Obrázek uživatele 1marci
1marci
děkuji vám za vaše cenné názory,počkám ještě zda přeci jen se někdo neozve, že má stejné problémy, jako já.
24. Říjen 2013 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Moc koukáš na tv...Milej zlatej, negativní zkušenosti má i několik lidí v mém okolí, jak jsem psala, tak co sem pleteš tv. Nauč se číst. samozřejmě ale, pokud jsi dealer (což nepřiznáš), tak ti to vadí.
24. Říjen 2013 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
elektrický cigá (anonym)
nekupovat!jsou to šmejdy.
24. Říjen 2013 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
e-man (anonym)
Milej zlatej, negativní...- tato problematika proniká i do médií, viz, nedávné přiotrávení se těmi sra-kami několika lidí...Je to sajrajt. Ano, jak říkám, moc koukáš na televizi... Znám dost lidí, kteří ecig. používají (já sám vapuji cca dva roky) a žádné problémy nemají.. Jestli jsi ovšem agentem Philip Morris (což nepřiznáš), chápu, že se mnou nebudeš souhlasit..
24. Říjen 2013 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarin (anonym)
Přidávám se na stranu oponentů, e-cigareta nejen, že nemá žádný účinek při odvykání, ale v hubě je blbá pachuť, sevřené hrdlo, svědí mě celá kůže. Co jsem to vysadil, pohoda.
24. Říjen 2013 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Ja fajčím elektroniku už 5 rokov. A fajčia ju už tisíce ľudí, ktorí nemajú absolútne žiadne zdravotné problémy. Viď fórum: http://www.e-cigaretafans.eu/forum/?i7 Elektrika nie je určená na to, aby sa človek odvykol od fajčenia. Elektrika je určená pre tých, ktorí fajčiť chcú, ale nachcú si ničiť zdravie. A na túto funkciu je elektrika ako stvorená.
25. Říjen 2013 - 11:16
Obrázek uživatele 1marci
1marci
Milej zlatej, negativní...A jaké oni mají špatné zkušenosti? Konkrétně. Mají vyrážku, nebo kašlou, díky
25. Říjen 2013 - 15:56
Obrázek uživatele 1marci
1marci
Přidávám se na stranu...A jak dlouho jste kouřil e-cigo? Dík. Marci
25. Říjen 2013 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
LubosHa (anonym)
Zdravím všechny příznivce...Já si taky myslím, že to nebude e-cigaretami, ale tak můžeš zkusit vyměnit značku liquidů (např. já kouřím Dekang http://emotion.cz/e-liquidy-prislusenstvi/) a uvidíš, jestli se to zlepší. Ale myslím si, že to musí být v něčem jiném.
2. Listopad 2013 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
A jaké oni mají špatné...Dušnost, vyrážka (bílé svědivé pupínky ohraničené červenými fleky), třas, nevolnost... jak u koho, ale o tom špatném dýchání (hlavně lapání po dechu, sevřené hrdlo, špatné dýchání)vím od vícero lidí nezávisle.
2. Listopad 2013 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Veľa záleží na kvalite liquidu. Môže sa stať, že po neznačkovom liquide s pochybným pôvodom sa môžu vyskytnúť zdravotné ťažkosti. Preto treba byť pri výbere liquidu opatrný a kupovať výhradne kvalitné značkové produkty.
3. Listopad 2013 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarin (anonym)
Přítelkyně kupovala u Ennico a projevovaly se u ní zvláští reakce. To samé ještě od (název mio vypadll, ale byla to nějaká známější firma...)jaké jsou produkty od této firmy (ennico), připadá mi, že asi nic moc.To samé ti druzí.
3. Listopad 2013 - 11:46
Obrázek uživatele 1marci
1marci
diky všem za jejich názor,budu ráda, když napíší další, přidala jsem do svých fotek moje krásné ručičky,
4. Listopad 2013 - 19:24
Obrázek uživatele 1marci
1marci
Já si taky myslím, že to...díky, už jsem tam taky nakupovala, jsou dobré
4. Listopad 2013 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
luciano (anonym)
Marci, skús sa na svoj problém opýtať na stránke: http://www.e-cigaretafans.eu/forum/?i7 Sú tam odborníci - lekári, ktorí sú fajčiari e-cigariet, možno ti pomôžu a povedia ti, či to máš z fajčenia, alebo nie.
5. Listopad 2013 - 10:51
Obrázek uživatele 1marci
1marci
ty bláho, ta fotka, to je...No přiznám se, že už jsem se v boji s ekzemem zřekla hodně věcí, musím jíst hodně zeleniny, maso žádné, jen ryby, každý den koupele, pak vylisované ovocné a zeleninové šťávy, cukr a mouka vše pryč, no a teď bych ještě měla bojovat s absťákem? To už bych asi nedala.Myslela jsem, že pokud se ozve víc lidí, že má stejné potíže, tak už bych to musela řešit. Jsem kuřák hodně dlouhou dobu, je to děs, a elektronická cigareta mi pomohla, lépe se mi po ní dýchá, neměla jsem žádné potíže, nesmrdím, jako po klasickém cigárku, no a hlavně, je to dobré levné!
7. Listopad 2013 - 8:27
Obrázek uživatele 1marci
1marci
Marci, skús sa na svoj...ahoj, už jsem se tam zaregistrovala a zkusím položit dotaz, je tam přes 7000 členů a taky pár lékařů, tak snad poradí. Díky za tip
7. Listopad 2013 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
No přiznám se, že už jsem...a nebylo by lepší zkusit na čas vysadit el. cigário a pozorovat? třeba se ukáže, že je to tím a ty budeš moci zase jíst notrmálně...
7. Listopad 2013 - 8:38
Obrázek uživatele 1marci
1marci
a nebylo by lepší zkusit na...asi ano, jenže budu muset šáhnout po klasickém cígu a to se mi moc nechce, ale změnit životosprávu, co se jídla týká, v tom nesmím přestat, ekzém je běh na dlouhou trať a musím vytrvat, zvlášť, když vidím, že to odkyselování pomáhá.Dneska trpí ekzémama a jinými nemocemi spousty lidí a hodně je to z toho, jakýma jedama se cpeme, jenže kdo má možnost baštit něco jiného než z obchoďáku
7. Listopad 2013 - 8:48
Obrázek uživatele 1marci
1marci
Marci, skús sa na svoj...ahoj, tak se mi tam diskuze rozběhla a zatím po radách zkusím vyměnit liguid PG za VG. Jsi tam také? Možná porozmýšlím o výměně elektr. cigarety za něco ještě kvalitnějšího. Děkuji ti a fajn den
10. Listopad 2013 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lida (anonym)
možná by pomohlo míchání vlastních liquidů, jak je například napsáno napoříklad zde: http://www.e-cigo.cz/clanky/vime-proc-prejit-na-elektronickou-cigaretu
21. Listopad 2013 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Andelkakv@seznam.cz (anonym)
Odpověď na děkuji vám za vaše cenné
Ahoj mám po roce kouření iqos obrovský problém s ekzemem, který je na rukách a už se rozšířil i na cely oblicej, dekolt a stehna Teď ne napadlo, že by to mohlo být z iqos, proto jsem ho přestala kouřit a čekám, jak se to vyvine a jak jsi na tom ty po letech? Přišla jsi na něco?
13. Leden 2019 - 14:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama