15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

elektro sex

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
slaver (anonym)
Zdravim potreboval by jsem poradit a doufam ze se tu najde nekdo kdo mi poradi. Vyzna se tu nekdo v elektro sexu? Jde mi o to ze jsem se vzdy docetl jen ze se nesmi pouzivat pri nemocnem srdci, nebo pri kardiostymulatoru. Ja jsem se narodil s vrozenou srdecni vadou ktera byla odstranena kdyz mi byli dva roky. Od te doby jsem problemy se srdcem nemel. Mohl bych ho pouzivat?
23. Červenec 2012 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
notak (anonym)
Poradí někdo??
25. Červenec 2012 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Slavomir (anonym)
Elektrosex - elektromasturbácia... Keď má muž slabé srdce, tak by mal sex obmedziť, alebo, keď sa nedokáže premáhať, tak by mal obmedziť ejakulácie. Poučné video k "suchému" a "mokrému" elektrosexu je napríklad na: www.xhamster.com/movies/1178903/spritzbub_vibro_dry_orgasm.html www.xhamster.com/movies/1178906/spritzbub_vibro_039_wet_039_orgasm.html Ten prvý spôsob orgazmovania (masturbácie) srdcu neškodí ...
26. Červenec 2012 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lizz (anonym)
Tady bych asi doporučila podívat se k nám na eleferno.cz, o větším serveru, cele věnovaném elektrosexu fakt nevím :)
21. Říjen 2012 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
všechny odpovědi na http://hrisnaporadna.blog.cz/ Radí opravdové odbornice :)
22. Říjen 2012 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pietro (anonym)
Zdravim potreboval by jsem...Elektrosex se dá provozovat i se srdeční vadou, jen je třeba určité opatrnosti ve výběru míst na těle, kde se přikládají elektrody a používat rozumné hodnoty intenzity. Pokud bys ale měl se srdcem větší problémy, pak by to chtělo trochu probrat s kardiologem. Kamarád, který stejně jako já již mnoho let provozuje "elektrosex", má vrozenou srdeční vadu a to si dokonce stimuluje bradavky. Tam je ale třeba opravdu dát pozor, aby okruh nebyl zapojen přes dráhu srdce, není to pro nezkušené.
14. Listopad 2012 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
franta (anonym)
Zajímalo by mě použítí těchto věcí pro vyvolání ejakulace. Prostě použít elektrosondu do análu k prostatě a pomocí impulzů pustit semeno. Zajímám se o to, až chlap přijde do věku, že bude mít problém s erekcí a chut na sex bude přetrvávat, tlaky budou sílit, aby si pomohl a ulevil. Máte s tím někdo zkušenosti, funguje to? Je to příjemné nebo ne? Dokáže to člověk používat a dělat si to sám nebo potřebuje partnerku? I ta investice do celého zařízení není zrovna zanetbatelná a tak by mě zajímalo, zda to nějaký čas vydrží. Každý ,kdo s tímto máte trochu zkušeností, podělte se. Rád se poučím.
20. Únor 2015 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Franto (anonym)
Zajímalo by mě použítí...pravidelně si hon čuráka a funkční prostata ti vydrží do vysokého.Možná tě dřív mrdne.
20. Únor 2015 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
http://forum.cudnost.cz/tag/104/
20. Únor 2015 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
franta (anonym)
Na tom odkaze nic zajímavého není, spíš diskuse tří úchylů. Nic konkrétního k mému dotazu. Pár chlapů u tématu Masáž prostaty a Kastrace zmínilo vydojení prostaty a vypuštění semena pomocí sondy do análu k prostatě.Zajímají mě pocity jaké u toho jsou a zda si to jde udělat sám bez pomoci partnerky.
26. Únor 2015 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dráteník (anonym)
Zajímalo by mě použítí...Funguje to , i když je špatná erekce a při správně použitých elektrodách a zdroji to je nepopsatelný zážitek vedoucí až skoro k extázi a několikanásobnému orgasmu. Navíc je možné si užívat celkem libovolně dlouho. Rozhodně bych pro začátek nedoporučoval žádné elektrody uvnitř těla a jen ověřené zdroje proudu, i když někdy výkonem na "pořádný" prožitek nestačí. Odkaz na eleferno je sice zajímavý, ale příliš zaměřený na aplikaci u žen, ale jako inspirace může též posloužit.
5. Únor 2017 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Zažil jsem hraní s elektro Mystim a nějak mi to nepřišlo erotické ani vzrušující. Nejdřív mě brněl proud v pulzech a poté mi to začalo stahovat svaly. Elektrody měl měl na penisu a v análu. Celkově mi to přišlo jako erotické hry spíše rušící, i když se partnerka snažila. Poté říkala, že to někoho bere a někoho ne, což byl můj případ. Celkový dojem byl, jako když se snažím souložit ve sprcháči a na záda mi kape studená voda, tedy se sebezapřením to jde, ale rozkoš to není.
5. Únor 2017 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Dráteník (anonym)
Zažil jsem hraní s elektro...Anální elektroda se mi neosvědčila, nebylo to příjemné. Dlouhou dobu jsem používal elektrody na obou chodidlech přes navlhčené ponožky a přes ně neoprenové a kalíškovou elektrodu na špičce penisu. Vše musí být navlhčené, nikde to nesmí pálit. Teď místo nožních elektrod používám pásek z polovodivé gumy kolem kořene penisu až pod varlaty a buď vodivý klobouček na špičce, nebo kroužek pod žaludem. A pak je důležitá volba zdroje. Nesmí mít bodavé pulzy, ale musí jemně, až silně brnět. A intenzita se musí zvyšovat postupně. Zdrojů jsem odzkoušel řadu, ale nejvíc používám vlastní výrobek.
5. Únor 2017 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Anální elektroda se mi...zdravim rad bych vedel to elektricke zapojeni schema diky moc
17. Prosinec 2017 - 15:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama