9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

El. cigareta v těhotenství

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Zdravím:) Chci se zeptat na názory a zkušenosti s elektronickou cigaretou v těhotenství. Všude se píše že není vhodná pro těhotné a kojící ženy. Ale není mnohokrát lepší kouřit el. cigaretu než kouřit klasické cigarety? Jsem ve 12tt, zjistila jsem to v pondělí. Chci si miminko nechat i přesto, že jsem hodně mladá a žila jsem doteď velmi nezdravým životním stylem... Se vším jsem zvládla přestat ale s kouřením to asi jen tak nepůjde. Kouřím i 40 cigaret denně... Mohu tedy tu cigaretu elektronickou? Určitě jsou i náplně bez nikotinu, ty neškodí ne..?
7. Listopad 2012 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Zdravím:) Chci se zeptat na...Nikol,i já jsem vášnivá kuřačka,ale 40 cigaret denně?,tak to snad nic jiného neděláš.To je opravdu moc a pro plod to ani nemluvím.Budeš to mít hodně těžké.Já tu elektronickou také mám,slyším poprvé,že by měla škodit v těhotenství,já bych řekla,že mnohem lepší,než obyč cigárka,ale nevím to určitě,na to se raději někoho zeptej.Každopádně ted by jsi to měla omezit,to jsem až v šoku,tolik cigaret,to bych se o to mimčo opravdu bála.
7. Listopad 2012 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ego (anonym)
Zdravím:) Chci se zeptat na...Ahoj Niky. El. Cigareta v těhotenství škodí právě kvůli nikotinu v eliquidu. Když bys kouřila jen eliquidy bez nikotinu(tzv. nulky), asi by už neměl být zásadní problém s tvým těhotenstvím. Ale dost pochybuji, že ti bude nulka stačit, když jsi udělala dvě krabky... No, za zkoušku to rozhodně stojí, klasické cigarety jsou daleko horší než elektronické. Ale nejlepší pro tebe a hlavně pro to malé, by bylo přestat úplně, ale to není tak snadné, já vím. Každopádně zkoušej ty nejslabší eliquidy.
7. Listopad 2012 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
kejša (anonym)
Zdravím:) Chci se zeptat na...tak to je mazec.V těhotenství jsem se prostě hecla a nekouřila, bylo to težký ze začátku, pak už v pohodě v době kojení taky nic, za to ted si dopřávám.Ale přešla jsem elektronickou http://eshop.enick.cz/sady-elektronicke-cigarety/27-nick-start-jiz-brzy-v-prodeji-8594161621041.html
12. Květen 2013 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Nikolko, doporučuji přečíst poměrně zajímavý článek o ekouření v těhotenství http://www.e-cigo.cz/clanky/koureni-v-tehotenstvi Osobně bych volila radši e.-cigaretu, než kouřit klasické, ale rozhodnutí je na tobě..
22. Květen 2013 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jara (anonym)
http://www.e-cigo.cz/clanky/koureni-v-tehotenstvi toto je nejvetsi hovadina kterou jsem cetl.... uz jen kvuli tomu ze ani vedci si nedokazi rict co je zdrave a co neni jednou je to nikotin a podruhe zase dehet. pokud jde o tehotenstvi doporucuju omezit kuracce koureni ale urcite neprestat byla by to nejvetsi blbost. fetakovi taky nevezmou hned drogy ktere snupe nebo si picha do zili. rozhodne reci typu okamzite prestat a budes mit dite ktere bude takove a makove jsou dukazem debility sprominutim. dite bude zdrave urcite a hlavni roli na tom jestli dite bude mit nejakou vadu je genetika ¨
13. Leden 2015 - 4:11
Obrázek uživatele Návštěvník
katatko (anonym)
...souhlasím
17. Září 2016 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Ahoj. No, dvě krabky vykouřit, to neudělá ani kde jaký chlap. Nicméně je dobře, že se snažíš najít nějakou náhradu a nejlíp přestat úplně, je to důležitý, když jsi těhotná. Taky jsem se radila s doktorkou, jestli elektronická cigareta je škodlivá. Zdravá není, ale furt lepší než normální. Kouřit bez nikotinu se dá, takhle jsem kouřila vapour2, ale stejně jsem toho po chvíli nechala, měla jsem špatný pocit a to mě donutilo přestat. Po narození miminka jsem se k ní ale vrátila, sem tam si dala při kojení, ale vážně minimálně a teď jí kouřím nadále už častěji, ale mě to jako varianta za normální vyhovuje. Nic to ale nemění na tom, aby ses poradila ještě s gynekoložkou a brala ohled hlavně na miminko.;)
17. Leden 2017 - 15:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama