12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

JE mozne zrusit podepsanou kupni smlouvu na dum??

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
je mozne zrusit jiz podepsanou kupni smlouvu na dum,prodala sem pres realitku,a jestli ano,za JAKYCH PODMINEK??? moc diky a MOC SPECHAM NA ODPOVED.
4. Únor 2010 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Do 2 let je mozne odstoupit od kupni smlouvy-pisemne a urcite to nech sepsat pravnika.
5. Únor 2010 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
to myslite jako ze sem podepsala smlouvu,vcera,lidi se nastehujou do mesice a ja muzu za 2 roky rict ze odstupuju od smlouvy?to sem asi spatne pochopila ne??dekuji nezlobte se
5. Únor 2010 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidna (anonym)
Taky mi to přijde silně přitažený za vlasy. I z druhé strany by to byl průšvih. Prodáte barák, dostanete peníze, použijete je třeba na splacení dluhů a po dvou letech přijdou lidičky, že vám dům vrací a chtěj zpátky peníze. To by byl docela horor, ne?
5. Únor 2010 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
dekuji ,,,,a jeste nake rady?
5. Únor 2010 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Mozna najdes odpoved zde http://www.munkova-zoufaly.cz/vzory/obcanske_pravo/Smlouva_o_prevodu_nemovitosti.php VII. 1.Smluvní strany prohlašují, že jejich cílem je realizovat prodej nemovitosti dle čl. I. této kupní smlouvy za výše uvedených podmínek, podniknou k tomu všechny potřebné kroky a opatření, poskytnou si navzájem veškerou potřebnou součinnost a jsou vázány touto kupní smlouvou. 2.Od kupní smlouvy je účastník oprávněn odstoupit pouze v případech, kdy některá ze smluvních stran poruší podstatným způsobem své povinnosti, vyplývající z této kupní smlouvy nebo v případě, kdy se některé z prohlášení prodávajícího, uvedené v článku IV. odst.1 této kupní smlouvy ukáže být nepravdivým či převáděná nemovitost nebude mít vlastnosti garantované prodávajícím v této kupní smlouvě. 3.Odstoupením se tato kupní smlouva od počátku ruší a smluvní strany jsou povinny vrátit si vzájemně veškerá již poskytnutá plnění a vzájemně se vypořádat podle zásad o bezdůvodném obohacení s tím, že není dotčeno právo smluvních stran na náhradu škody. V případě odstoupení kterékoli ze stran od této smlouvy je kupující povinen převáděnou nemovitost uvést do původního stavu. 4.Za doručení odstoupení od kupní smlouvy se považují i ty případy, kdy odstoupení od kupní smlouvy je zasláno doporučeně na adresu uvedenou v záhlaví kupní smlouvy a pošta zásilku vrátí, neboť adresát se trvale nezdržuje na uvedené adrese anebo odmítá zásilku z jakéhokoliv důvodu převzít. V tomto případě je dnem doručení den, kdy pošta vyrozumí odesílatele o tom, že se zásilku nepodařilo doručit.
5. Únor 2010 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
dekuji vam
7. Únor 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
tatulia (anonym)
Dodrý den. Prosím o radu.Koupily jsme nebytovou jednotku v rodinném domě.V tomto rodinném domě může být jenom tři bytoví jednotky,tři ostatní nebytoví.Když jsme koupily nebytovou jednotku (dílna) ,prodávající nám řekl,že lze s toho udělat byt,a být tam trvale hlášen.Svědky máme,ale jsou to naše rodiče a dcera.Bohužel jsme to ne ověřili, a koupili.Za 11 měsíců zjistili že to není pravda.Když jsme to oznámili prodávajícímu ,tak nám odpověděl,že tohle nám neřekl (což je lež), a řekl nám to že musím z toho udělat ateliér, a pak ne bude problém (máme to co řekl natočení na mobil).Pak mužem v atelieru bydlet a trvale být hlášeni. Což taky není pravda.Chtěli by jsme odstoupit od smlouvy a vrátit peníze. Když nepůjde po dobrém, řešíme to soudní cestou. Prosím odpovědět,jestli máme šanci uspět u soudu? Jaku máme lhůtu na odstoupení od smlouvy.Chvátáme na odpověd. Děkujeme.
20. Květen 2013 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mužů odstoupit od smlouvy rodinného domku kvůli skrytým vadam jako vyhořela elektrika a špatné topení
4. Říjen 2014 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Dobrý den, je možné odstoupit od kupní smlouvy na nemovitost i po několika letech? V roce 2000 jsme prodali restauraci. Dnes v 2016 chceme odstoupit od kupní smlouvy, souhlasí s tím i ten kupující. Na nemovitost je exekuce. Bude tomu odstoupení od kupní smlouvy někdo nějak bránit, když se prodávající s kupujícím dohodnou o odstoupení od kupní smlouvy i po tak dlouhé době?
28. Duben 2016 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
MonA (anonym)
Dobrý den, je možné...Pokud na to druha strana pristoupi a vy zaplatite veskere vydaje po dobu 6 let +nahradu za ulozene penize mozna. Predstavte si ze si nekdo vezme uver na restauraci, mesicne plati nemale procento na uveru a vy pak pridete po 6ti letech a rada by ste chtela nemovitost zpratky. Jste si vedoma ze za 6 let vypocet muze delat skodu druhe stane az nekolik milionu. Myslim si ze pokut jste schopna tyto naklady, vydaje, procenta uveru , hypoteky spetne zaplatit po tuto dobu.
24. Leden 2018 - 11:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama