17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

JE mozne zrusit podepsanou kupni smlouvu na dum??

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
je mozne zrusit jiz podepsanou kupni smlouvu na dum,prodala sem pres realitku,a jestli ano,za JAKYCH PODMINEK??? moc diky a MOC SPECHAM NA ODPOVED.
4. Únor 2010 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Do 2 let je mozne odstoupit od kupni smlouvy-pisemne a urcite to nech sepsat pravnika.
5. Únor 2010 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
to myslite jako ze sem podepsala smlouvu,vcera,lidi se nastehujou do mesice a ja muzu za 2 roky rict ze odstupuju od smlouvy?to sem asi spatne pochopila ne??dekuji nezlobte se
5. Únor 2010 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lidna (anonym)
Taky mi to přijde silně přitažený za vlasy. I z druhé strany by to byl průšvih. Prodáte barák, dostanete peníze, použijete je třeba na splacení dluhů a po dvou letech přijdou lidičky, že vám dům vrací a chtěj zpátky peníze. To by byl docela horor, ne?
5. Únor 2010 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
dekuji ,,,,a jeste nake rady?
5. Únor 2010 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Mozna najdes odpoved zde http://www.munkova-zoufaly.cz/vzory/obcanske_pravo/Smlouva_o_prevodu_nemovitosti.php VII. 1.Smluvní strany prohlašují, že jejich cílem je realizovat prodej nemovitosti dle čl. I. této kupní smlouvy za výše uvedených podmínek, podniknou k tomu všechny potřebné kroky a opatření, poskytnou si navzájem veškerou potřebnou součinnost a jsou vázány touto kupní smlouvou. 2.Od kupní smlouvy je účastník oprávněn odstoupit pouze v případech, kdy některá ze smluvních stran poruší podstatným způsobem své povinnosti, vyplývající z této kupní smlouvy nebo v případě, kdy se některé z prohlášení prodávajícího, uvedené v článku IV. odst.1 této kupní smlouvy ukáže být nepravdivým či převáděná nemovitost nebude mít vlastnosti garantované prodávajícím v této kupní smlouvě. 3.Odstoupením se tato kupní smlouva od počátku ruší a smluvní strany jsou povinny vrátit si vzájemně veškerá již poskytnutá plnění a vzájemně se vypořádat podle zásad o bezdůvodném obohacení s tím, že není dotčeno právo smluvních stran na náhradu škody. V případě odstoupení kterékoli ze stran od této smlouvy je kupující povinen převáděnou nemovitost uvést do původního stavu. 4.Za doručení odstoupení od kupní smlouvy se považují i ty případy, kdy odstoupení od kupní smlouvy je zasláno doporučeně na adresu uvedenou v záhlaví kupní smlouvy a pošta zásilku vrátí, neboť adresát se trvale nezdržuje na uvedené adrese anebo odmítá zásilku z jakéhokoliv důvodu převzít. V tomto případě je dnem doručení den, kdy pošta vyrozumí odesílatele o tom, že se zásilku nepodařilo doručit.
5. Únor 2010 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
RENATA (anonym)
dekuji vam
7. Únor 2010 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
tatulia (anonym)
Dodrý den. Prosím o radu.Koupily jsme nebytovou jednotku v rodinném domě.V tomto rodinném domě může být jenom tři bytoví jednotky,tři ostatní nebytoví.Když jsme koupily nebytovou jednotku (dílna) ,prodávající nám řekl,že lze s toho udělat byt,a být tam trvale hlášen.Svědky máme,ale jsou to naše rodiče a dcera.Bohužel jsme to ne ověřili, a koupili.Za 11 měsíců zjistili že to není pravda.Když jsme to oznámili prodávajícímu ,tak nám odpověděl,že tohle nám neřekl (což je lež), a řekl nám to že musím z toho udělat ateliér, a pak ne bude problém (máme to co řekl natočení na mobil).Pak mužem v atelieru bydlet a trvale být hlášeni. Což taky není pravda.Chtěli by jsme odstoupit od smlouvy a vrátit peníze. Když nepůjde po dobrém, řešíme to soudní cestou. Prosím odpovědět,jestli máme šanci uspět u soudu? Jaku máme lhůtu na odstoupení od smlouvy.Chvátáme na odpověd. Děkujeme.
20. Květen 2013 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mužů odstoupit od smlouvy rodinného domku kvůli skrytým vadam jako vyhořela elektrika a špatné topení
4. Říjen 2014 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Dobrý den, je možné odstoupit od kupní smlouvy na nemovitost i po několika letech? V roce 2000 jsme prodali restauraci. Dnes v 2016 chceme odstoupit od kupní smlouvy, souhlasí s tím i ten kupující. Na nemovitost je exekuce. Bude tomu odstoupení od kupní smlouvy někdo nějak bránit, když se prodávající s kupujícím dohodnou o odstoupení od kupní smlouvy i po tak dlouhé době?
28. Duben 2016 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
MonA (anonym)
Dobrý den, je možné...Pokud na to druha strana pristoupi a vy zaplatite veskere vydaje po dobu 6 let +nahradu za ulozene penize mozna. Predstavte si ze si nekdo vezme uver na restauraci, mesicne plati nemale procento na uveru a vy pak pridete po 6ti letech a rada by ste chtela nemovitost zpratky. Jste si vedoma ze za 6 let vypocet muze delat skodu druhe stane az nekolik milionu. Myslim si ze pokut jste schopna tyto naklady, vydaje, procenta uveru , hypoteky spetne zaplatit po tuto dobu.
24. Leden 2018 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Prodával jste někdo byt nebo dům v centru Prahy? máte někdo zkušenosti s prodejem na vlastní pěst?
7. Srpen 2019 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
To jsem zkoušel, ale nepovedlo se, nikdy jsem nenarazil na kupce, který by akceptoval cenu, kterou já jsem požadoval, nakonec jsem prodával přes realitní kancelář, která dokázala najít kupce ve velice krátké době.
8. Srpen 2019 - 15:16
Obrázek uživatele Steve
Steve
Realitky jsou ale nenažraní lichváři.
9. Srpen 2019 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
S realitní kanceláří z Prahy? jste se domlouval? prosím se kterou?
10. Srpen 2019 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Domlouval jsem se s realitní kanceláří Edox reality, která se o prodej postarala od A do Z, a to opravdu velice rychle, já jsem s tím měl opravdu jen minimum starostí.
14. Srpen 2019 - 10:29

Přidat komentář