0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ejakulace=Orgasmus?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mozna hloupa otazka,presto prosim o odpoved. Ja jsem s pritelem nezazila svuj orgasmus jeste nikdy. Nedosahnu ho, ani kdyz si to delam sama rukou. Ale znam ho, kdyz masturbuji ve sprse, trva nekolik vterin, stahy a projede mnou pocit maximalniho blaha... Kdyz to delam priteli rukou, pusou, nebo se milujeme, ejakuluje pokaždé. Ale připadá mi, že prostě vystříkne a nic, hotovo. Nepůsobí na mě, že by v tom okamžiku zažil něco úžasného. Proto mě zajímá, v momentu, když muž "vystříkne" - prožívá ještě něco uvnitř, něco krásného? Je to už orgasmus? Nebo pouhá reakce penisu na něco a orgasmus jako takový by mohl probíhat ještě úplně jinak (tzn. že bych měla v uspokojování partnerka spoustu věcí, ještě vylepšit). Děkuji za odpověd na snad ne moc stupidní otázku.
30. Květen 2006 - 7:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýř (anonym)
Ty jedna děvko pekelná! Na chvilkovou rozkoš tě užije, co?!! A co tomu řekne náš Všemohoucí, na to se jaksi neohlížíš, co? Ty štětko nemravná, raději se obrať k Pánu a pros jej o odpuštění, neb těžké hříchy a smilstvo ty každý den pácháš!! Božskou posvátnou tekutinu muže ty užíváš způsobem naprosto zavrženíhodným, nechutným, strašlivě ohavným a znesvěcuješ ji svými ústy! Pokud budeš v těchto odporných skutcích i nadále pokračovat, trest spravedlivý tě nemine a ty v pekle budeš do věčnosti zneužívána partou těch nejhnusnějších zvrhlů a vyvrhelů, kteří již nyní nadrženi v podpeklí se tebe nemohou dočkat a slintaje na sebe navzájem, stále si sahají na kdysi posvátný nástroj plození ála známý milovník dětí M. Jackson, jehož určení se tak hanebně zpronevěřili!
30. Květen 2006 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Gypsi (anonym)
Pastýři, jsi plagiát "mravní hlídky" a jako každý plagiát jsi z principu nemravný, prostě padělek. Také proto nejsi vtipný, jen hloupý. Kdybys byl první, pak možná ano.
30. Květen 2006 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To není stupidní otázka. Málokdo se takhle zeptá. Mužská ejakulace není orgasmus, mnoho lidí tyto dva pojmy ztotožňuje. Hrubě řečeno je toliko ejakulace masturbací do pochvy.(případně jinam:-) Nechci psát tak dlouhou odpověď, najděte si raději nějaké stránky o tantře, příp. literaturu na tohle téma, napadá mě Tantra od Lysebetha, snad vám bude k dobrému:-)
30. Květen 2006 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Lenko, kdyz ejakuluju, tak je to orgasmus a je to hodne prijemny. Mozna tvuj pritel ma orgasmy min intenzivni, nebo se dovede ovladat. Ja u toho taky zrovna nekricim, ale kazdy by poznal, ze prozivam orgasmus, i kdyby nevideli tu ejakulaci.
30. Květen 2006 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýř (anonym)
Nechtěly byste, děvečky počestné, přijít ku mně na gynekologickou prohlédku? Poté bych vás poučil ve věcech pevnosti víry.
31. Květen 2006 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jura (anonym)
Pastýři,Ty jsi se musel přinejmenším o něco pořádně uhodit do hlavy,nenechávej to tak,v hlavě se Ti děje něco moc ujetého.Nech lidi tady ať si navzájem svobodně vyměňují zkušenosti a piš si Tvoje názory doma na papír. Musíš to mít v hlavě dobře přeházené.Přeji brzké uzdravení.
31. Květen 2006 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýř (anonym)
Juro, chlapče upřímný, já na toto místo píši především proto, abych vás seznámil s učením Kristovým a napravoval vaše hříšné duše! Je hrozné, vskutku naprosto příšerné číst, čím vším se mladí bezvěrci po večérech zabývají. Místo, aby se intenzivně věnovali duchovní službě Bohu a seberozvíjení svých duchovních horizontů, tyto nevěřící krysy, psi a vši si jen tak "šukají" či "píchají" a vůbec neberou ohledy na učení nejsvětější a hanebně se mu přitom protiví. To, že nadřazují chvilkovou rozkoš nad posvátnou misí plození následníků Kristových, je jejich neomluvitelné selhání a budou za to po zásluze při Posledním soudu ztrestáni. Svůj posvátný nástroj plodby totiž oni znesvětili způsobem fakt zvráceným, uvažujíce ve stylu "kdy už konečně vystříknu tu mrdku na její žádostivý obličejík" nebo "rychle, rychle, strč si ho tam, ať ti to tam už nastříkám" apod. Je vskutku nechutné a odporující zdravému duchu i rozumu, nazývat posvátnou tekutinu takto a vůbec přistupovat ku posvátnému aktu souložnímu takto hanebně. Hříchu prostý akt souložní podle učení našich velkých předků a misionářů se musí odehrávat výhradně v poloze tzv. misionářské, pojmenované na počest našich proslulých bratří
31. Květen 2006 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
njouma (anonym)
HEHEHE! Pastyri jak chutnala vecer marianka?
1. Červen 2006 - 13:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýř (anonym)
Njoumo, chlapče milý, byla v té polévce vynikající, ale ještě lepší byla večerní modlitba k Pánu za dary, jimiž nás prosté smrtelníky obšťastnil a z nichž my obyčejní služebníci Páně můžeme se každý den těšit. Toto koření ostatně doporučuji svým ovečkám nejen do polévky, neb je vskutku skvělé vůně i chuti.
1. Červen 2006 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Kdyz uz jsme tak u ejakulace, kdyby tvuj tatinek vedel, co z jeho ejakulace vznikne za debila, tak by urcite pouzil kondom.
1. Červen 2006 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pastýřka (anonym)
Ty zlý hochu, co si o sobě myslíš? Zasloužíš si zbičovat devítiocasou číčou a narazit anus na kůl, až by ti vylezl držkou, he he.
1. Červen 2006 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
karel (anonym)
Lenko, napiš mi prosím Tě mailem... Než dosáhnu orgasmu, záleží mi na tom, aby sténala vzrušením partnerka. Nějak si nedovolím, abych skončil dřív. Moc a moc mě láká, popovídat si s Tebou někde v klidu u kávy nebo i v přírodě, pak to třeba zkusit i prakticky... Je obrovská škoda, neudělat se při sexu s druhým... Prosím napiš, přijedu kamkoli: lumpaciny"seznam.cz
3. Červen 2006 - 5:15
Obrázek uživatele Návštěvník
všímavá (anonym)
Karel,ty jsi ale ichtyl. Lenka nehledá někoho, kdo pod záminkou učení ji zprzní...chlapi chlapi,kam to jenom spějete:-/
3. Červen 2006 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
U mě se rozhodně ejakulace rovná orgasmus,chlap,který zřetelně nedá najevo,že měl orgasmus,je kretén.Partnerka chce taky vidět,že se vám to líbilo.Spousta holek mi ale po sexu říkalo,že měly partnery,na kterých to nebylo poznat.Já si při normální souloži jen tak tiše zasténám,ale při orálu do pusinky,to řvu jako bejk.Asi víc než moje přítelkyně.Vyhulit mě umí parádně,být zticha bych nevydržel.
15. Prosinec 2006 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lina (anonym)
To máš pravdu Davide,někteří chlapi se za hlasité projevy stydí nebo to cítí slabě,to nevím,ale je u nich těžko poznat,jestli orgasmus měli nebo ne.Je zajímavé,že muži sledují,jestli jejich partnerka měla orgasmus nebo ne a sami si ho mnozí nechávají pro sebe.Je mi blbé se jich,když se s tím někdy setkám,ptát,ale rozhodně s tím nejsem spokojená. Ještě štěstí,že takových kluků jako David je víc,kteří si u toho pořádně zařvou.
17. Prosinec 2006 - 2:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Papá (anonym)
Každý je iný. Ja si neviem predstaviť že by som sa napr. rozčúlil až by som kričal. Proste sa mi to nežiada. Tak isto sa mi nežiada kričať ani v tomto prípade aj keď je to dobré. Je to skôr reč tela.
17. Prosinec 2006 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Souhlasim s Papa. Dam svoji holce najevo, ze je to slastne a dela mi prijemne, ale abych u toho kricel... To bych si pripadal jako sasek:)
17. Prosinec 2006 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lina (anonym)
Spousta kluků u toho,když ejakulujou,opravdu dost hlasitě řve a jako šašci si nepřipadají.Asi si to každý kluk prožívá jinak.
17. Prosinec 2006 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Asi jo. Nemyslel jsem to zle, kazdy jsme jiny. Mne se taky u zeny libi, kdyz je poznat, ze to proziva ale na druhou stranu mit nakou ktera si pritom rve vlasy a krici jak silena by mne taky pripadalo divny. Spis nez ze ma poradny orgasmus bych si pripadal ze je taky bud trochu teatralni, nebo jak zivocisny zviratko ktere se nedokaze zcela ovladat. Ne ze bychom, se pri sexu nutne museli ovladat, aby to zas nevyznelo jinak nez to myslim, ale snad chapete. Asi jako kdyz jeden vidi cernossky nebo arabsky pohrby - pri smrti blizkych lidi urcite truchlime vsicky ale kricet na nebesa, vrhat se na rakev a strhavat ze sebe saty? A tohle "neovladatelny" rvani pri sexu mne pripada podobny.
17. Prosinec 2006 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
pepek (anonym)
Mile dámy já mproživám orgasmus asi takto s přítelkyní máme asi hodku předehru tj. mazlení kouřeni,lizání atd.pak přijde samotná soulož cca.hodku samotný orgasmus veškerá energie která v nás je se uvolní a přejde z jednoho na druhého to je slast všechny spermie do ni nadherně stahuje svaly v zápětí se uvolnuje její slova troubíš jako jeleni v říji to je uvolnění
18. Prosinec 2006 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Storm>>Lenka (anonym)
Jo chlap prozivá po vystřiknuti ejakulatu pocit uvolnění a pěkneho pocitu...Teda tak to citim já :D
20. Leden 2007 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Prožívat s partnerem jeho orgasmus je pro mě velmi vzrušující a když to nedá nijak najevo, vlastně mě tím ochuzuje. A totéž platí obráceně, můj orgasmus ho velmi uspokojuje. Navíc je ohleduplný a počká, až se udělám já. Nedovedu si představit orgasmus bez hlasitých projevů, nevím, jak jinak ho dát najevo, takže klidně si zakřičte, když to tak cítíte, je to přirozené.
21. Leden 2007 - 0:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Hokynka (anonym)
hele lidi, teda hlavne chlapi :)mam asi jeste blbejsi dotaz, ale nedke sem cetla, ze partnerka dela chybu kdyz hu pritelovi honi a kdyz zacne strikat, tak prestane, jinde zas, ze jakykoli dotek je jim potom neprijemny....tak jak?:-/ Jo a taky sem cetla ze muzi maji kratsi ale intenzivnejsi orgasmus nez zeny, ale prijde mi ze muzi strikaji nak dlouho(hlavne vic varek), takze zacnu strikta uz pred tim samotnym orgasmem, nebo to pak jen dozniva? kdyby ho meli celou dobu, tak by ho meli teda delsi nez zeny...prosim jen normalni odpovedi,pastyr at de doprdele :D
27. Srpen 2007 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Albert pro Hoky (anonym)
Nevím, jak ostatní chlapi, ale já mám super pocity po celou dobu, kdy stříkám. Čím víc semene vystříkám, tím jsou pocity intenzívnější. Fakt je, že po prvním výstřiku už další várky semene jdou samy, jestli přítelkyně mě honí dál nebo ne, to je celkem jedno. Pokud mě nehoní, trvá to trochu dýl, když v honění pokračuje, stříká to rychleji. Někdy jí řeknu, aby pokračovala, někdy aby přestala po prvním výstřiku. Vůbec nejhezčí pocit mám těsně před prvním výstřikem, kdy už cítím semeno v močové trubici.
27. Srpen 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky mně přijde že to chlapi moc neprožívají. Vytečou a je to.
27. Srpen 2007 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Moje zkusenost (anonym)
Znala jsem jednoho muze, u nejz se mi strasne libilo, jak prozival orgasmus. Nekricel,ale hlasite zastenal, byl to uzasny i pocit pro me - ze to jsem prave v tu chvili ja, se kterou to proziva. Bylo potom pro me hodne tezke zvyknout si na muze, ktery byl pri orgasmu tichy, bez vydani hlasku nebo stenu, jenom se "potom" zachvel (jako by jim projel třas) a rekl, ze uz je. Kazdy je holt jiny, myslim ale, ze kazdemu udela radost, kdyz vidi, jak druhy intenzivne proziva orgasmus a ze se mu to s vami libi.
28. Srpen 2007 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Hoky 4Albert (anonym)
Diky :))
28. Srpen 2007 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Cea-sar (anonym)
No jak vidim konecne jsem nasel rozumnou stranku kde se da otom normalne bavit,většinou jsem na šel spíš na děti který nemají stím žádný skušenosti :) docela zajímavý se dozvědět něco víc o prožitkách ... :)
28. Srpen 2007 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
nikča (anonym)
jaký máte nazor na dělání partnera pusou a ješte mu strčit prsty do konečníku..na prostatu pánové?je m 18 a analní sex jsem zkousela jen jednou a bolelo to,ale prsty nezní zase tak spatně,ale právě se děsím partnerové reakce až mutam zajedu prsty,ale prej ej to skwělí mnoo tak já nevím co myslíte?
19. Květen 2008 - 14:17

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama