6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

EFT techniky emocionalnej slobody

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
...mate s tym niekto skusenosti pomohlo vam to?
23. Prosinec 2008 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Objevila jsem terapeutku v mé blízkosti, která dělá kombinaci SRT a EFT. Vypadá seriozně, spolehlivě....ale!Nemám odvahu tam jít, protože je moc mladá a já mám vůči tomu předsudky. Je to možná moje mínus, ale mám dojem, že tohle jsou hodně citlivé věci a chce to velkou praxi.Už jsem slyšela nepovedené případy, kteří běhali pak po světě s otevřeným podvědomím, to je jak napůl uříznutá hlava! Fuj.Šla bych jedině na doporučení někoho jiného, i kdybych měla cestovat daleko, tak jako jsem to udělala v případu regresní terapie. Neradno se dávat do rukou šarlatánům z rychlokursů. Bacha na to.
27. Prosinec 2008 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
janula (anonym)
jasne, suhlasim, ze sa moze daco "pokazit"-ale to sa moze stat aj tomu, co s tym robi 10 rokov...kazdy je individualita, co plati na jedneho, moze u druheho zlyhat...dajte na svoju intuiciu...ja som si takto k sebe "pritiahla" ucitelku reiki a nelutujem...presla som si krizami, ale zvladla som ich a teraz som za to vdacna...niekedy staci dat len na pocit...lebo to "len" moze byt dokonalou branou z problemov...pa
14. Leden 2009 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Objevila jsem terapeutku v...Napůl uříznutá hlava? Jako z tý děsný scény z Hannibala?...:o)))
9. Duben 2012 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Aimée (anonym)
Já jsem o tom slyšela, a docela cgválu... Ta metoda je založená na tom, že ty zázračné akupresurní body energetických drah, co jich máme na těle, je možné parádně využít i v práci s psychikou.(Nic se teda nikam nedloubá ani nepíchá, stačí lehký cílený poklep)... a samozřejmě aktivace emocí, se kterýma je nutné se popasovat.Je to výborné i při terapii fyzických chorob (protože většina z nich stejně nejdřív dlouho nazrává na duši a krásně se tím léčí pravá příčina namísto symtomů).
9. Duben 2012 - 20:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama