5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Efectin a otěhotnění. HELP!!!!

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Doébrý den, máte někdo zkušenosti? Beru Efectin 150 mg a jsem v 5. týdnu těhotenství. Psychiatr mi řekl, že si mám nechat dítě vzít. Máte někdo zkušenosti???? Prosím, pomozte mi radou. Děkuji!!!!
10. Březen 2007 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Dobrý den, Efectin 75mg jsem brala do třetího měsíce,protože jsem otěhotněla přesantikoncepci. Psychiatr doporučil vysadit a pokračovat v těhotenství. Narodil se mi zdraví chlapec.Od třetího do sedmého měsíce jsem byla bez prášků,posledení dva měsíce diazepam. Hodně štěstí Andrea
18. Březen 2007 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
petra (anonym)
efektin mi lekar v 1.trimestru vysadil,dobre mi nebylo.nasla jsem si jineho lekare,leky jsem brala dal,mimi bylo vporadku.ted u 2.heho tehotenstvi jsem vse konzultovala s genetikem,podstupuji ruzna vysetreni a zatim vse vypada dobre..
8. Duben 2007 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Doébrý den, máte někdo...pokud SI NECHÁTE VZÍT DÍTĚ, BUDETE NA TOM STOKRÁT HŮŘ, NEŽ-LI JSTE NYNÍ ... TOMU SVÉMU DOKTOROVI DEJTE SBOHEM ... ASI NEMÁ MOZEK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. Buďte v klidu a najděte si jiného lékaře, přeci nedáte na jednoho člověka a jeho radu, pokud se to týká života ...a to nejen Vašeho . Chybí Vám některé látky, minerály .. atd ... Teď bych se soustředila na radostnou novinku a taky na doladění těla a "buněčnou " výživu pro sebe a to miminko ... a .... neznám, zda máte endogenní depresi a nebo jiné potíže, .. ale hledejte jiné odborníky ! M.E.
27. Listopad 2014 - 9:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama