76 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

E.V.P

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj, zajímám se o E.V.P. Jedná se o fenomén , kde se za pořízenou náhrávkou z pozadí objevuje něco jako elektronický hlas. Někteří to popisují jako hlasy mrtvých jiní hlasům z jiné dimenze zkrátka nikdo s určitostí neví. Každopádně tyto hlasy existují a potvrdil to i Tesla. Pokouším se tyto hlasy též nahrávat a jak jsem zjistil i mnoho dalších. Zajímá se zde o to též někdo ?
22. Říjen 2011 - 17:46
Obrázek uživatele sabja20
sabja20
ano se známýma jsme to několikrát skoušeli a něco se nám i podařilo nahrát,později jsme se ale začli obvinovat že si někteří dělají srandu a narafičili to tak nevím...
23. Říjen 2011 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj já se o tom právě taky zajímám už od roku 2007. Já jsem též něco zachytil , z prvu jsem tomu nevěřil . jakou techniku nahrávání jste zkoušeli ? Klasické rádio nebo jak ? Já radiový šum nevyužíval ale nechal jsem puštěný telefonní šum ze starého telefonu. Když jsem dělal rozbor nahrávky tak sem nevěřil svým uším ... škoda že o tom někdo taky nepíše
23. Říjen 2011 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Co to je to EVP ?
23. Říjen 2011 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
EVP (Electronic Voice Phenomena) - Hlasy mrtvých
24. Říjen 2011 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Co to je to EVP ?Ahoj, jsou to hlasy,které je možno slyšet při nahrávání. Prostě zapneš nahrávání, v pozadí toho pustíš nějaký šum, dejme tomu z televize nebo rádia nebo čehokoli a nahráváš to dohromady současně. Když to nahráváš pravidelně tak se ti tam začnou ozývat nějaké hlasy. Nemusí to být zrovna mrtvý to nevim kde to lidi sebraly že to musí být pouze o mrtvých. Ty hlasy jsou živé , snad z jiné dimenze prostě to nikdo z určitostí neví. Ale reaguje to na různé otázky a zdá se, že je to inteligentní. Mnoho zastánců tvrdí, že když se do toho namočíš tak už se toho prý nezbavíš a je to stebou pak už víceméně neustále. Už při puštění samotné nahrávky se můžou spustit i řetězové reakce, tedy vypne se ti třeba mobilní telefon , televize, prostě to reaguje na určitý magnetismus. Někteří a to i z česka uváděli, že se jim otevírají okna dveře apod , je toho docela dost. Já osobně se s touto dramatickou zkušeností nesetkal, ale mohu říci , že mi u jedné nahrávce vybouchla žárovka u lampy a to hned několikrát po výměně nové. Proto je dobré odstranit nebezpečné předměty tedy sklo, nože apod. Je to nevyzpytatelné.
24. Říjen 2011 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Ahoj, jsou to hlasy,které je...Nevim, jestli umis anglicky, ale tady je odkaz na jednu stranku v anglictine, kde to vsechno popisuji. http://atransc.org/techniques/recording_evp.htm Trochu to zavani okultismem. Asi bych si davala pozor, aby jsi na sebe nestahl nejakou zbytecnou negativni energii.
24. Říjen 2011 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nevim, jestli umis anglicky,...Já anglicky neumim dobře, ale umím italsky a tam o tom psali také dost. Zajímám se o to od roku 2007 a nepocituji, že bych na sebe něco stáhl. Jsem v tomto realista a strach z toho, že na sebe něco stáhnu je výmysl lidí co se toho bojí. Pokud je okultismus obyčejné nahrávání tak to tedy nevím :-) Okultismus je myslím o něčem uplně jiném. Toto je jen na bázi zachytávání zvuku.
24. Říjen 2011 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaromír (anonym)
Ano je to zajímavé. Též si myslím, že se jedná o nějaký druh elektro-frekvenčních vln , které ovlivňují případné výpadky , už jenom , že se to soustředí na elektroniku převážně.
24. Říjen 2011 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Já anglicky neumim dobře,...Ja jsem to spis myslela tak, ze tuhle metodu pouzivaji paranormalni "detektivove" v pripadech, kde je jasne prokazatelna existence poltergeistu atd. to znamena, ze se muzes napojit i na duchy nebo neco podobneho, rekneme negativni energii a ani nevis jak. Tohle je samozrejme otazka presvedceni. Pokud jsi realista, to je dobre a ja te nechci presvedcovat o opaku, jen rikam, dej pozor. Z vlastni zkusenosti znam pripad, kdy se clovek na neco takoveho napojil jen svou neopatrnosti a pak to melo dost spatne nasledky. To tady ale nebudu rozebirat.
24. Říjen 2011 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ano je to zajímavé. Též...Jistěže to má zálusk na elektroniku a ne na vás.. Jeden kluk uváděl, že mu to začalo dělat neplechu v mobilním telefonu a jiná paní, že jí shořel televizor najednou. A to upozornuji byly české příklady. Zkrátka se to "živý tímto stylem. Jedinný problém, je v tom, že to ve vás najde jakéhosi zprostredkovalate a přichází to přes vás. Vy jim vlastě tímto nahráváním vytváříte jakýsi "most přes řeku"
24. Říjen 2011 - 17:16
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Tohle je definice na wikipedii. Electronic Voice Phenomena (zkráceně EVP) nebo také česky Fenomén elektronického hlasu jsou šumy zachycené nahrávacími zařízeními, které připomínají hlas údajně patřící duchům. EVP je způsob komunikace mrtvých pomocí kterého usilují o kontakt s naším světem. Týká se hlasů zachycených na různých nahrávacích médiích, které nepatří žádné rozhlasové stanici, ani staré nahrávce. Bývají často útržkovité, náhodně se objevující
24. Říjen 2011 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
http://cs.wikipedia.org/wiki/EVP
24. Říjen 2011 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ja jsem to spis myslela tak,...Víš Nino, lidé rádi zveličují a dělají z komára velblouda. Člověk na tohle musí být nejlépe neovlivněný nějakým tajemnem a duchy. E.V.P neznamená jen samé duchaření, ale i uplně možnou existenci prostých fyzikálních jevů. Jak je známo, magnetismus reaguje mnohdy zajímavě, ale je to jen a jen pouze magnetismus. Fyzikální fakt. Nějaké mrtvé bych z toho absolutně vynechal a pokud mají na tohle vliv, pak ten vliv je zajisté velmi malý. Já jsem slyšel pouze hlasy na nahrávkách nikoli mrtvé, protože jsem mrtvé ani nevyvolával a jsem vůči mrtvým dost skeptický. Nevěřím v ně a to mi také díky tomu usnadnuje práci s E.V.P, ale jsio hodná, že na mrtvé nezapomínáš :-) Já je ale nechávám spát a vynechávám je ze svých pokusů.
24. Říjen 2011 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tohle je definice na...Nino tohle co předkládáš je pouze článek který se nestále opakuje do kola a straší lidi na internetu. S oblibou se kopíruje na blogísky pobertaček. Jsou to blbosti a ten kdo se o E.V.P zajímá tak ví, že tohle s tím nemá moc společného. Nějaké hlasy mrtvých apod. Hlasy sice slyšíš , ale nikoli mrtvých.
24. Říjen 2011 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Nino tohle co předkládáš...Dobre, ja jsem svoje rekla a nebudu to opakovat :-) Jen mi vysvetli, ci jsou to teda hlasy? A co Ti uz sdelily? Ty se jich ptas a oni odpovidaji? Prevazuji muzske nebo zenske? A ptam se vazne, zajima me to.
24. Říjen 2011 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Nino tohle co předkládáš...Pavel vypadá velmi realisticky, tak by nám zde mohl realisticky popsat, jaké hlasy či čí hlasy by to mohli být - já vidím pouze tyzo možnosti: a)živí lidé experimentující s napojováním nevím na co b) mrtví snažící se o komunikaci s živými c) mimozemšťani snažící s o kumunikaci s živými d)bytosti z jiných dimenzí snažící se o komunikaci s námi
24. Říjen 2011 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Řeknu ti jak sem začínal. Známý mi o tom řekli v roce 2007 a též mi pořád vykládali jak se dá tímto komunikovat s duchama apod. Rád bych strašně, aby to byli skutečně hlasy mrtvých, protože asi každý ztratil jednou v životě někoho blízkého. Bohužel nejsem otevřený k těmto věcem, protože já na mrtvé příbuzné nenarazil a ani jsem se o to nepokoušel. I když se přiznám můj první pokus jsem mimochodem zaměřil na svého mrtvého psa, kterého jsem velmi miloval a doufal jsem, že uslyším jeho štěkot v podobě E.V.P. Když sem ho takto zaměřoval pravidelně tak jsem slyšel hlas. ne štěkot. Dlouho mi trvalo, než jsem tento hlas začal považovat za nějaký hlas. Na NIC jsem se ho neptal, prostě nahrával jsem ho jen tak. On si mluvil něco pro sebe nerozuměl sem mu. Až pak těch hlasů začalo přibívat a já zaměřil odhadem tak 3. Rok mi trvalo než jsem se odvážil k nim promluvit. Má otázka zněla co jste zač odkud jste. Na nahrávce se mi objevilo co si jako "odtamtud". Dále sem se postupně ptal a "odkud" ? A odpověd zněla něco jako "tam kde je život " byli to mužské hlasy si myslím, ale nedokážu to říci s určitostí. Dloiuho jsem pak po tom opět nahrával hlasy ale jen bez otázek. Snažil sem se zjistit co si povídají. Bohužel se mi pak v bytě začali dít zvláštní veci tedy právě výpadky elektřiny a to třeba na dobrých 5 hodin. Jako by si nepřáli abych je slyšel. Nevím. prostě vím, že tam někde hlasy jsou ale nevím odkud a to jsem zjištoval po celé ty roky a nic co by mi napovědělo.
24. Říjen 2011 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Takže ty hlasy si povídají mezi sebou a když se jich vyloženě neptáš, tak se nesnaží o navázání kontaktu s tebou?
24. Říjen 2011 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pavel vypadá velmi...Realisticky ti odpovim . Zatím mě o tom nikdo nepřesvědčil, že by patřily mrtvým. A když jsem poslouchal nějaké nahrávky zvláště ty české tak tam si autoři zřejmě dali slova podle svého, protože nic z uvedených nahrávek těmto slovům nenasvědčovalo. Navíc ti autoři sami přiznávali, že to jsou slova, která si myslí, že oni hlasy vyslovili, tedy oni sami nebyli o tom přesvědčeni. Mimozemštani to být mohli, ale zase tam je pár nesrovnalostí které nedávají důkaz, že se jedná skutečně o mimozemské bytosti. Spíše věřím, že ty hlasy pochází od bytostí, které žijí a nejsou mrtvý. Žijí, ale dokáží napodobit to co si naše mysl přeje slyšet , vidí do nás a dovolím si říci hrají si s námi a s naší psychikou. Nepřejí si abychom mi vkročili tam k nim, ale za to snaží vkročit k nám. Zkrátka jsou to bytosti, ale ne typu Electronic Voice Phenomena- hlasy mrtvých jak je popisuje internet. Je to zastrašovací spam.
24. Říjen 2011 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Takže ty hlasy si povídají...Když nechám jejich řeč plynout nezávisle bez otázek jsou aktivnější takový hovornější a se skupují se. Dá se slyšet více druhů zvuků. Liší se stupněm výšky i hloubky. Když se na ně promluví zmizí a je slyšet zas jeden v nejlepším případě. Je lepší dle mého názoru na sebe neupozornovat. Na hlas nějak reagují chaoticky.
24. Říjen 2011 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Takže ty hlasy si povídají...Mirek : Když nechám jejich řeč plynout nezávisle bez otázek jsou aktivnější takový hovornější a se skupují se. Dá se slyšet více druhů zvuků. Liší se stupněm výšky i hloubky. Když se na ně promluví zmizí a je slyšet zas jeden v nejlepším případě. Je lepší dle mého názoru na sebe neupozornovat. Na hlas nějak reagují chaoticky. Pardon zadal sem omylem tvuj nick
24. Říjen 2011 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já ted musím odejít stavím se tady v 9 hodin. Klidně pište dál..
24. Říjen 2011 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
" Žijí, ale dokáží napodobit to co si naše mysl přeje slyšet , vidí do nás a dovolím si říci hrají si s námi a s naší psychikou." - Na základě jakých zážitků si toto myslíš? Jak si hráli s tvojí psychikou? A mluví jakým jazykem?
24. Říjen 2011 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
" Žijí, ale dokáží...Podle mého jsou na bázi motýlí inteligence. Dokáže to napodobit a vytvořit kopii jakéhokoli zvuku na světě a i ve vesmíru včetně našeho hlasu. Je to prostě nějaký inteligentní odraz nějaká zákonitost planet a vesmíru, o kterém mluvili i indické eposy.Dají se moderně nazvat jako paměťové vlny, které jsou omotány jako kapely kolem každé živé a neživé formy. Jak kolem lidí tak i kolem kamenů, zvířat, rostlin, vody atd a vrací nám jejich zvuky a podoby pokud se dokážem na ně napojit. S nahromaděním této energie nám pak logicky mohou práskat žárovkama , rozhýbat nám nám nábytek a mnoho dalších lumpáren.
24. Říjen 2011 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mé zážitky jsou právě jak jsem psal ty vybuchující žárovky , kolapsem elekřiny . Hrálo si to semnou jako s malým klukem. Z bytu jsem odstranil vše co bylo ze skla teda vázy, zajistil jsem i skleničky a zamkl je do skříně. Sundal jsem i brýle a přešel na čočky . Až tak si to semnou hrálo.
24. Říjen 2011 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Co to znamená - na bázi motýlí inteligence?
24. Říjen 2011 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Co to znamená - na bázi...Motýlí inteligence je výraz pro tento komunikační paměťový jev. Jsou to "kabely" které si nás přečtou od základu. Okopírují si nás a po naší smrti existují dál. Automaticky se vrací na své místa bývalého působení a vytváří náš obraz neboli spíše odraz a čas od času se projeví. Je to druh inteligence , který nedokážeme pochopit leč dokážeme ho vyvolat.
24. Říjen 2011 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Takže motýlí inteligence může být "odbornější" výraz pro ducha - jestli to chápu dobře. Pak se to může jevit jako hlasy mrtvých, když jsou to nějaké "zbytky" či "kopie" bývalých živých, ne?
24. Říjen 2011 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
V jistém smyslu ano, může to být duch, ale ne ten za kterého ho považujeme. Tedy ne ten skutečný duch. Totiž E.V.P nám umí krásně motat hlavu. Jiným napovídá je zde krásně nic se nerovná tomu co je zde, ale také vypovídá, je zde tma, prázdno , pusto. Neumí to tvrdit stejnou pravdu. Povídá si to s náma každou chvíli o něčem jiném. Ted nám řekne " je 12 hodin a za moment řekne " je za pět minut půl 12. A když se nám to nelíbí strhne pohromu.
24. Říjen 2011 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Nejak tomu nerozumim. Pises : Spíše věřím, že ty hlasy pochází od bytostí, které žijí a nejsou mrtvý. Žijí, ale dokáží napodobit to co si naše mysl přeje slyšet , vidí do nás a dovolím si říci hrají si s námi a s naší psychikou. Nepřejí si abychom mi vkročili tam k nim.. Co je bytost, ktera zije a neni mrtva?:-) Kdyby to byla zijici mrtvola, tak me napadne zombie.
24. Říjen 2011 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nejak tomu nerozumim. Pises...Nino, to je právě ten efekt motýlí inteligence. Je to místo toho zombie. Takže tato forma je takový falešný zombie. Nepochopíme jí protože má svůj systém vlastního uvažování. Pro vzájemnou komunikaci se musí obě energie na sebe napojit. Mi na ní a ona na nás.Proto když se jí zeptáš kam si dala svou pudřenku tak ti řekne, kam si jí dala. Uhádne to tvé myšlenky a není před tím uniku.Tato energie tě zatáhne tě do svých vysokofrekvenčních sítí kam chce ona a ne ty. A tohle dobří duchové snad nedělají. Proto je lepší na tento druh "zombie 2" neupozornovat moc.Nevíš co je zač a je nevyzpytatelná.Není to zombáček..:-)
24. Říjen 2011 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nino, to je právě ten efekt...Jak jsi psala, že sou tyto hlasy nebezpečné tak jsem to napsal blbě. Je to natolik inteligentní, že zjistí, kdy se do toho pleteš moc a pak se dějí věci. Když to jen sleduješ je to milejší.
24. Říjen 2011 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Nino, to je právě ten efekt...To me zacina zajimat cim dal vic, akorat mam pocit, ze si malinko odporujes. Provedu rozbor :) 1. "Tato energie tě zatáhne do svých vysokofrekvenčních sítí kam chce ona a ne ty. A tohle dobří duchové snad nedělají" Myslis si tedy, ze se jedna o duchy, i kdyz od pocatku tvrdis, ze co pise wikipedia o komunikaci s duchy je blabol hodny blogu pubertacek (nebo tak nejak:) 2. Nazivas tento druh "zombie 2", tedy musis pocitat s tim, ze kdyz zombie 1 jsou zivi mrtvi, zombie 2 bude neco podobneho, co ma souvislost se zemrelymi. 3. "Nevíš co je zač a je nevyzpytatelná" Jedna se tedy o zombie 2 zenskeho rodu, tedy komunikujes s mrtvymi zenami, ktere ziji? 4. Jak to funguje, kdyz neco hledas, treba tu pudrenku, tak to se jako normalne zeptas a dostanes nesrozumitelnou odpoved a podle toho pak hledas nebo co?
24. Říjen 2011 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Podivej....v duchy nevěřím protože jsem žádného nepotkal a a ni E.V.P mě nepřesvědčilo ani to co sem v tom slyšel mě nepřesvědčilo že se jedná duchy. Protože proč by se to chovalo v jistých momentech tak šíleně , kdyby se jednalo o milující babičku ? Navíc ty hlasy co jsou slyšet u jiných to absolutně nemá hřejivý hlas ani přízvuk. Jde z toho strach než překrásný hlas našich blízkých. Neznamená, že když v něco nevěřím, že si o tom nemůžu nic zjistit. Ba naopak, E.V.-pák by měl o duchách vědět, když se jedná o prostor, který se i s touto variantou spojuje. Jak se říká, být připraven na všechno. Za celé 4 roky jsem se s duchem, ale nesetkal a tak jsem velice skeptický, když nějaká dívenka tvrdí, že druhý den už měla kafe s duchem a vysloveně si okopírovala zážitky z internetu a radila druhým uplně stejný scénář. Totiž je zvláštní, že každý téměř kopíruje stejný článek a není schopen hovořit mimo ten článek, sám za sebe. Za další...Nikdo o E.V.P nemluví moc hezky. Myslím z těch co se o to skutečně zajímají. Sice se napojí , popovídá si, ale nemá z toho dobrý pocit. Dřív nebo později dostane strach a odstupuje od toho. At již slyšel co chtěl slyšet či ne. Snaha se vzdává nakonec pokračovat dál hlouběji. Obvyklý důvod bývá " varovalo mě to" je to s mojí rodinou už nechci dál " nebo dokonce " chci se toho už pro boha zbavit ! " Za další . E.V.P považuji jako stěnu , kterou musíme přeskočit nebo obejít. Myslím si, že to je jakoby ochranná zed, nikoli svět, jaký od E.V.P očekáváme. A před tou zdí jsou nějací ty zombáči 2, kteří nás odrazují za tu zeď vidět a tak se vydávají za ony mrtvé příbuzné, aby jsme už dali pokoj a nerušily vlny. Za poslední... ano normálně se zeptáš a když jsi zkušená E.V.-pařka už poznáš jejich řeč. Oni nejsou tak blbý a v krajním případě ti daj dost zřetelně najevo v mozku a v uších, kam a co kde je a co si myslíš.
24. Říjen 2011 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Podivej....v duchy nevěřím...Zapoměl sem ještě odpovědět na jednu tvou otázku. Zombáči 2 - jako ona energie. Ta energie.
24. Říjen 2011 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
já jsem si ted o tom něco přečetl a je to zajímavé dost. Docela mě překvapuje, že to co se o tom píše je jen základ i když toho bude určitě víc než jen to co všude o tom uvádí. Ty lidi to fakt kopírujou všude.
25. Říjen 2011 - 3:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Jsem rád, že zde je o tom víc. Dík pájo budu číst tady
25. Říjen 2011 - 3:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Ahoj slyšel jsem, že podle výzkumů EVP neexistuje ráj je to možné ?
25. Říjen 2011 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj slyšel jsem, že podle...Ahoj, je to možné. Hlasy o kterých se tvrdí že skutečně dali o sobě zřetelně vědět prostřednictvím E.V.P.tvrdí, že tam neexistuje radost ani smutek. Je to nějaké universum ze kterého k nám promlouvají. Už když s nimi mluvíme nebo je posloucháme je znát, že to není radostné prostředí. Já nevím jak ostatní co mají zkušenosti, ale z toho prázdna ze kterého dávají vědět, už sami vstávají chlupy na rukou a těle. Co jsem četl od italských E.V.P lovců těchto hlasů tak uváděli, že jejich nahrávky obsahují často volání o pomoc a výkřiky. Vypadá to, že k nám natahují ruce a chtějí se vrátit. Neboli spíše utéci. Tesla tvrdil, že oni se k nám chtějí dostat. On vlastně varoval před tím. Myslím si, že to nemůže být ráj tím pádem, ale něco velmi nepříjemného ,a děsivého. A mi to přes E.V.P vpouštíme v krátkých intervalech k nám. Určitě se dle mého nejedná o ráj kam směřují radary E.V.P.
25. Říjen 2011 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Ahoj, je to možné. Hlasy o...V této souvislosti, je zajímavé, že tobě tvrdili, že pocházejí odtud, "kde je život"...To mi zní jako protimluv proti tomu, že tam neexistuje radost ani smutek. Na druhou stranu většina osvícených také tvrdí, že když dosáhnout stavu blaženosti, tak neexistuje ani radost ani smutek.
25. Říjen 2011 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ano rozuměl jsem, že mi říkají že pochází odtud, "kde je život".. ovšem jaký život to mi neřekli. Čím víc jsme v otázkách nároční tím víc náročnější jsou odpovědi
25. Říjen 2011 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Já nevím je to složité. Takto virtuálně se o tom špatně mluví. Každopádně i já jsem necítil, že by ty hlasy pocházeli odněkud, ze štastných a blažených prostorů. Mám také strach, že si na sebe pustím koho nechci vzhledem k tomu co sem už zažil.I duše může skončit někde uplně jinde záleží kdo po nás sáhne dřív. Při E.V.P jsme obklopeni vším možným a kdo ví co tím všechno riskujem.Sám hledám odpovědi a vy se ke mě obracíte jako kdybych znal vše .
25. Říjen 2011 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ale vždyt mluví naprosto srozumitelně já nevim čemu nerozumíte ? Objasnil to na předešlý stránce tak čemu nerozumíte ? To si neumíte poskládat jedna a jedna ? Bože lidi
25. Říjen 2011 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Já nevím je to složité....Mně připadá logické, že ty hlasy nepocházejí ze šťastných prostorů. Nebo ty jsi už někdy viděl šťastného a veselého zombieho? Ať už jedna nebo dvě, furt je to jen zombie. A navíc, když něco nevíš, tak proč se rovnou nezeptáš EVP? Přece tenhle fenomén by měl být schopný odpovědi.
25. Říjen 2011 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Mirek: odtud, "kde je život myslel to, že ten život maj tam někde . A ne tady kde je samozřejmě taky život aloe myslel tím, že tam u nich kde je také život.
25. Říjen 2011 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
Mně připadá logické, že...A když ti pomáhá hledat ty pudřenky, jak jsi tady včera psal, tak snad není problém, aby EVP odpověděl na jednoduchou otázku, ne?
25. Říjen 2011 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Není to zombie. Je to systém jejich světa co je hlídá aby jsme nemohli mít přístup přímo k nim.Jak se mohu zeptat někoho když o tom nikdo nepodává informace online ?
25. Říjen 2011 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
A když ti pomáhá hledat ty...To už si ze mě děláš ale srandu ne ?
25. Říjen 2011 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
On snad slyší hlasy.
25. Říjen 2011 - 19:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama