10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dvojí život

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Falko (anonym)
Ahoj. Chtěl by jsem se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost s dvojím životem. Já dvojí život žiju. Narodil jsem se s hanebným příjmením a moje jméno my přišlo k mé povaze příliš změkčilé. Proto jsem si změnil jméno a příjmení a přestěhoval se do jiného města. Ted´ žiju dva životy. Když jsem v tom větším městě, kde jsem se přestěhoval, tak se představuji svoji novou identitou a když se vrátím domů do svého rodného města, tak přepnu automaticky na svoji starou identitu. Je to celkem hodně náročné, protože logicky vám z toho dochází, že člověk musí lhát, má určitá omezení a je to celkem psychycky náročné. Někdy si říkám, že by bylo lepší žít jeden život naplno, než žít dva životy napůl. Připadám si jak ten Jason Bourne z filmu Agent bez identity. Chtěl by jsem žít jeden život naplno bez všech omezení, lží, ale nechci se zbavit své nové identity se kterou jsem se tak sžil. Na internetu jsem četl, že lidé žijou dvojí život nejčastěji když někomu zahýbají, nebo když se u něj objeví nějaká úchylka, např. někdo je homosexuál, žije v heterosexuální rodině, ale tajně má homosexuálního parnera, nebo někteří sérioví vrazi žily na veřejnosti harmonický rodinný život, ale druhým životem žily jako chladnokrevní vrazi. Říkám si, že ve srovnání s tímto je můj druhý život v podstatě neškodný, ale to neznamená, že jsem s ním spokojen. Proto vás žádám o radu, nebo případně vaše cenné zkušenosti s druhým životem, pokud nějaký druhý život máte. Díky.
28. Únor 2013 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm (anonym)
Ahoj. Chtěl by jsem se...a co jako? Změnil sis jméno a to je problém? Chápu dobře, že tvé nové jméno lidé ze tvého rodného města neznají a proto musíš žít dvojhí život? Nemusíš! Nic zlého jsi neudělal, změnil sis jméno za jiné, které se ti líbí, na tom nic zlého není. Žij, jak žít chceš, nemáš se za co stydět.
3. Březen 2013 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
To máš dvě občanky, dva řidičáky nebo jak ?????
4. Březen 2013 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Ahoj. Chtěl by jsem se...> Narodil jsem se s hanebným příjmením a moje jméno my přišlo k mé povaze příliš změkčilé. Pokud povazujes svoji povahu za dostatecne tvrdou a muznou, aby nebyla kompatibilni s nekterymi muzskymi jmeny, pak bys nemel mit problem svoji dvojroli obstojne zvladat. Nejlepsi asi bude, kdyz omezis kontakty se svym rodnym prostredim na minimum. Nejlepe toho dosahnes tak, ze se vystehujes do ciziny, a zbavis se i sveho stavajiciho obcanstvi.
4. Březen 2013 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Ahoj. Chtěl by jsem se...A jak se ve skutečnosti jmenuješ, respektive jaký jméno máš v rodným listě? Nějak nechápu, co z toho dvojího života máš, když si na něj stěžuješ. Anebo je to jeden velkej blábol, viz diskuse věrohodnost příspěvků.
4. Březen 2013 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Mám problém . Leta vedu dvojí život . Ale jiný styl života než žiji na venek . Nevím jestli by mi někdo dokázal pomoct . Je to složité . Vůbec nezavinila já , to je paradox . Moje rodina pěstovala okultyzmuz . Dělali jsme hrozný věci . Vypadaly obyčejně na venek jsme vedli únavný život který nechci už vest . Vlastnily svrchovanou moc chci žít tak aby každý věděl bál se mě . Měl ke mě úctu . Ale když vyleze vše na povrch . Budu pro ně trojskou Helenou svím myšlením co mám dělat tedy ?
3. Červenec 2018 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
O (anonym)
Mám problém . Leta vedu...jaké hrozné věci jde??? Tak základ je,že o tom víš a že to chceš změnit,což je moc fajn.
8. Červenec 2018 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
okultyzmus (anonym)
Mám problém . Leta vedu...Chtělo by to ještě trochu doladit pravopis.
9. Červenec 2018 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Mám problém . Leta vedu...Neber to tak zoufale spousta lidí si přece hraje na něco co ve skutečnosti není. Potěmkinovy vesnice jsou pořád aktuální. Všechno není tak jak napohled vypadá.
9. Červenec 2018 - 10:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama