5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dvakrát vynechala menstruace, pomůže HA?

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Majda (anonym)
AHoj, je mi 20, BMI 18 a dvakrát mi teď vynechaly menses.. měla jsem různé trávící problémy, cca před těmi 2-3 měsíci jsem tak 3 kg nezáměrně shodila. Menstruaci chci obnovit, je správné si dopomoci HA, nebo bych měla řešit skladbu a stav těla?
28. Leden 2013 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
!?! (anonym)
Tak to jsi chytila tu slepičí nemoc, tu Anorexiji.Dojdi si hlavně na cvokárnu! Říkat vám to, že jste slepice a že hazardujete se svým zdravím je jako házet hrách na zeď.Ale dokud vás nepotká něco podobného, tak nevěříte a možná, že budeš už mít na celý život památku. Poznáš to až budeš jednou chtít mít rodinu, ale můžete si za to sami a nemůžete to na někoho svádět. Dobře vám tak!
29. Leden 2013 - 17:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Bum (anonym)
Já se tomu vůbec nedivím.Každá jste chytrá jak stádo opic, když vám někdo něco řekne tak je zle. Každá jste si vysnila, že z vás bude modelka a porazíte celej svět a všichni se před vámi posadí na prdel! To už vám ale nikdo v těch modelingových agentůrách neřekne, jak ty holky končej, jako těžké anorektičky a dost často i smrtí. Ve 30 jsou z nich chodící mrtvoly, zcvrkou kůži a všechny kosti jím čouhají, oči propadlé jak devadesátileté stařeny. Je to ale vaše přání.Kdo chce kam pomozte jim tam!
29. Leden 2013 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Alexa (anonym)
Jukni na tohle, pomůže http://jenporno.cz/
29. Leden 2013 - 18:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama