6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dušnost při usínání

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
wdc (anonym)
Prosím měli jste někdo potíže s opakující se dušností při usínání? mám to jen v noci když tělo přechází od usínání k mikrospánku, tehdy jako by přestalo fungovat dýchání tak se leknu a rozdýchávám to, doprovází to samozřejmě vyděšení. Nevím co je alergický záchvat, ale možná by to mohlo být něco s plícemi, mám slabou alergii na roztoče a peří, nechci ale kvůli tomu brát dlouhodobě prášky. Mám také dojem jestli by to mohly být paraziti v plicích, protože je mám, nějaké červi.
6. Říjen 2013 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Prosím měli jste někdo...Ahoj jeste te to otravuje? Ja se s tim delsi dobu trapim taky. Dystak napis na kozenka83@gmail.com rad o tom s nekym pokecam.
20. Prosinec 2013 - 3:01
Obrázek uživatele Návštěvník
v (anonym)
Jaké červi? Pokud je to tak, tak by tě lékaři na ty parazity již dávno léčili a byla bys byla v jejich péči, musela bys chodit na kontroly. Pokud se jedná o nějaký "dáreček" z dovolené, jsou takoví lidé často navíc hospitalizováni v nemocnici. Přijde mi to divné. Nebo je ti to nakukal nějakýšarlatán, že tam máš červi (a ani neuvádíš jaké).
20. Prosinec 2013 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Prosím měli jste někdo...Většinou je to obyčejné astma.
20. Prosinec 2013 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
M.V. (anonym)
Ráda bych tady udělala reklamu české firmě www.jedlehouby.cz. Mají skvělé ceny, velice kvalitní produkty, poštovné 79.-Kč. Lesklokorka (reishi - 120 tbl. za 540.-Kč, 100% prášek v tobolkách) mi moc pomohla s astmatem i když jsem k ní přistupovala s nedůvěrou. Výsledky byly znát velice rychle. Jestli fandíte houbám, zkuste, uvidíte...
1. Říjen 2017 - 0:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama