78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Duodenogastrický reflux -Zpětné proudění obsahu duodena do žaludku při přetlaku

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Dobrý den, při vyšetření gastro (hadicí) mě byla stanovena tato diagnoza. Doktor napsal do zpravy, že mám jít pravidelněji a vyhnout se alkoholu a cigaretam. Alkohol nepiji více jak 3 měsíce, cigarety nekouřím vůbec a mám docela nastavenou dietu (samý dušené potraviny), žádné koření atd..nevíte o nějaké jiné dietě nebo jak se zbavit toho pálení v žalůdku? Zajímá mě totiž, jak vyřešit ten ""přetlak"", kdy se má z duodena (dvanáctníku) vracet natrávený obsah zpět? Doktor řekl, že to chce odstranit stres, ale pochybuji, nemyslím si, že se tak nervím, abych tyto potížě měla více jak 3 měsíce a zatím nic..
3. Srpen 2008 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Katko, já mám tu samou diagnozu jako ty a problémy mám 1,5 roku! Je to asi napořád, já se taky nějak zvlášť nenervím, beru denně prášky, které mi na gastro napsali, bez těch nemohu vůbec existovat.Vyloučila jsem ze stravy všechno, co mi vadilo, co jsem tak vypozorovala,včetně kafe, bublinkových nápojů apod.Říhám stále, žaludek mě bolí stále a mám pocit na zvracení, s práškama je to lepší,ale ani to není ideální.PL mi řekla, že to je doživotní stav a že s tím nic nenadělám:-((
4. Srpen 2008 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no tak to je Hanko teda výborný :-((!! mít to napořád? to snad ne :-( celkem mě to omezuje a obtěžuje teda fakt jo! tak to jsme teda chudáci a to je mě 28 let..co budu dělat až budu těhotná? to bude asi teda paráda..
4. Srpen 2008 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
No vidíš, mně je 29 let s právě jsem v 10.týdnu těhotenství.Tudíž jsem musela prášky přestat brát a nyní zvracím, kudy chodím.Ty mé pocity jsem ti vypsala ještě před otěhotněním, přes rok to bylo pořád stejné no a teď je mi zle více méně z toho těhotenství.Fakt nemám na to co poradit, protože jsem zkusila vše co mi bylo razeno a doporučováno,něco obtíže zmírní,ale nevymizely mi úplně už nikdy.
5. Srpen 2008 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj holky, možná bych věděl o speciální masáži žaludku, která těmto Vašim problémům může odpomoci. Pavel.
3. Září 2008 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pomoc se řítí! (anonym)
Tabletky Cerucal. Zvyšují sevření dolního jícnového svěrače.Žádejte u svého lékaře. Není to nic nového. Jenom lékaři kašlou na své dovzdělávání.
3. Září 2008 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
jsem z Brna :-)
3. Září 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jsem z Brna :-)
3. Září 2008 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlovi (anonym)
text
3. Září 2008 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jinak moc děkuji za tip na lék :-) nechám si ho napsat od doktora i když vím jak se bude tvářit, že jsem přišla nějaká chytrá :-)
3. Září 2008 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj, díky, já jsem z Prahy. Plavki"volny.cz.Pavel
4. Září 2008 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mně trápilo noční zvracení už asi 5 let, ale ze začátku to bylo tak 2-3 krát za rok. V poslední době se to však zhoršilo a navíc už dlouho neustálé říhám (i 10-15 krát za sebou)jakoby čistým vzduchem - bez pachuti. Reflux dvanacterníků mi diagnozoval včera po vyšetření gastrolog, a předepsal mi Ganaton. Zatím jsem snědla včera 2 tablety, ale noc byla špatná - probudily mě bolesti v nadpříšku, které trvají stále. Má někdo zkušenosti s lékem Ganaton? Děškuji za odpověď!
23. Říjen 2008 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍNaší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za
15. Listopad 2008 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Larisa (anonym)
Asi před měsícem mi také diagnostikovali duodenogastrický reflux. Potíže už mám delší dobu, ale až teď po vyšetření sondou a pár pobytech v nemocnici zjistili, co mi je. Nejdříve mě však posílali k psychologům a tvrdili, že je ta nepříjemná noční a ranní nevolnost psychosomatického původu. Teď beru léky Ganaton a Venter. Je to možná trochu lepší, ale stejně je to docela omezující. Od doktora jsem se nakonec dozvěděla, že to vlastně ani není žádná nemoc. Je mi teprve 15 a docela mě děsí představa, že to můžu mít na celý život.
27. Prosinec 2008 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Luci (anonym)
Dobrý den, dnes mi diagnostikovali duodenogastrický reflux. Na obrazovce jsem měla žaludek plný žluči, obtíže jsem měla rok, než jsem našla někoho, kdo si nemyslel, že jsem magor. Dle gastroenterologa se jedná o celoživotní záležitost a omezování ve stravě, což mě trochu děsí. Předepsali mi také ganaton, zatím po dvou tabletách nemohu posoudit, jestli nějak pomáhá. Držím všem se stejným problémem palce a přeji hodně zdavíčka a málo vrácených tekutin zpět do žaludku.
15. Leden 2009 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj holky, GER má moje roční dcerka a to je pak průšvih. Má to po mně, tak si myslím, že už se toho asi nezbavíme. Mně nepomohl ani Ganaton, Gasec ani Helicid. Malé také ne a ani zázračný Prepulsid.
17. Leden 2009 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Ahojte.Aj ja mám tento problém.Myslela som, ze som sa ho zbavila,ale ako vidím,lepsie povedané cítim, je moje ochorenie znova aktuálne. :-( Moje problémy zacali, ked som mala 14 rokov.Bola som posielaná od lekára ku lekárovi. Kazdý lekár povedal, ze zo zlcníkom nic nemám a ani zo zlcovod. cestami a ze som moc mladá nato, aby som mala také problémy.Cítila sa sa hrozne.Nikto mi nevedel pomoct a kazdý sa na mna pozeral, ako na simulanta. Az po troch rokoch mi spravili gastroskopiu a az tam mi zistili "duodenogastrický reflux". Tie tri roky boli hrozné. Moje bolesti boli k nevidrzaniu.Vzdy sa to prejavovalo, ako zlcníkovy záchvat.Vzdy tá bolest v pravom podrebrí a nakoniec az v chrbte pod lopatkou. Nikomu také bolesti neprajem!!!Niekedy mi bolo zle raz za mesiac, niekedy 2x v týzdni. Veru nebolo to lahké obdobie. Po stanovení diagnózi som dostala predpísaný Pancreolan a Isochol. Ten liek Ganaton vobec nepoznám. Moje lieky mi nepomáhali vobec. Ani prepulsit mi moc nepomohol. Bolo jedno ci som jedla lahké alebo tazkostrávitelné jedlá, ked mi malo byt zle, tak som sa tomu nemohla vyhnút.Vzdy som behom 3 dní schudla 2-3 kilá.Ked som mala stres boli moje problémy castesie.Dlho som hladala a skúsala vsetko mozné, co by mi pomohlo. Chytala som sa kazdej slamky nádeje. Niekedy polomhlo, ked som sa povracala (sorry, ale je to tak).Druhý krát som natierala oblast dvanásterníka a zalúdka cínskou mastou.Aj to sem tam pomohlo, ale len na zaciatku a niekedy pomohla len inekcia na pohotovosti. Az neskor som mojej mame raz zobrala kvapky od bolesti a tie pomohli zatial vzdy.Samozrejme, ze som ich brala, len v akútnom stave.Tie bolesti sú po jednej-dvoch hodinách neznesitelné. Kvapky Tramabene sú analgetikum na zmiernenie akútnych a chronických stredne silných az silných bolestí. Pri dávkovaní pozor. Nebrat ich vela ,alebo 2x za sebou.Bohuzial, v ziadnom prípade pre tehotné. Moje ochorenie mi robilo zo zivota kríz celých sedem rokov.Ked som mala 21 odisla som pracovad do nemecka.Moje zalúdocné problémy som mala cím dalej menej.Preco???Spýtajte sa nieco lahsie.Nemám sajnu, ale ja som sa cítila, ako znovuzrodená. V roku 2005 som mala posledé problémy.Az doteraz!!Pred troma dnami to tu bolo zas a odvtedy ma to drzí.Celý cas rozmýslam, co som spravila, preco práve teraz.Doteraz som mahla jest vsetko. Ci papriku, ci banány, vysmázané jedlá.Celé tri roky mi nebolo nic.Dokonca pikantné jedlá som strávila bez problémov. Jedna vec je istá. Cez víkend som mala riadny stres.Ale taký poriadny, co som cítila, ze sa mi zalúdok zoviera. A odvtedy mi je zle. Myslím, ze doktori majú pravdu, ze tie bolesti súvisa aj zo stresom.V pondelok si spravím termín u gastroenteorologa a uvidíme, co povie. Uvidíme ci mi tí nemeckí lekári budú vediet pomoct. Ako sa hovorí: " Die Hoffnung stirbt zuletzt." (Nádej zomiera posledná!!!)
8. Březen 2009 - 2:46
Obrázek uživatele Návštěvník
nikola (anonym)
dobrý sem je mi 14 let a už 4 roky mám duodenogastrický reflux už sem s tím byla párkrát v nemocnici ale nic nepomáhá poradiite mi??jakaa je na to vhodná dieta?!
8. Březen 2009 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ahoj. je mi 14 let a potíže mám už od osmi. Několikrát jsem v nemocnici, ale vždy na mě poslali psycholožku, protože si mysleli že jsem psychicky labilní, jelikož jsem dítě. Naposledy mě ale při gastroskopii zjistili duodenogastrický reflux. Řekli mi, že musím jíst 3x denně ganaton až do smrti. Teď zkouším makrobiotickou dietu, protože jsem slyšela, že to pomůže. Ale nepomáhá. Říhám neustále, je mi špatně a zvracím několikrát denně. Nejúžasnější je ale to, že někdy musím odejít z hodiny i dvakrát! Nevíte někdo o nějakém jiném řešení? P.S. Vydržte!!!
14. Duben 2009 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Já jsem si také myslela, že už budu mít s problémy s duodenogastrickým refluxem žluče klid a jak to tak vypadá, po 4letech jsou zpátky. Před 4-mi lety jsem byla těhotná a to těhotenství mě úplně zbavilo problémů. Už jsem zapomněla, jaké to vlastně bylo a teď jsem měla v dubnu nějakou virozu a moje problémy se vrátily. Už to trvá asi 3 týdny, vypadalo to čím dál líp, ale já se taky s tím jídlem občas spustím a pak je mi zle, jako třeba teď. Beru Helicid a Pancreolan a ty nepříjemné pocity na blití a bolesti prostě jsou, k tomu se mi žaludek občas nafoukne. Pomáhá mi docela Cholagol, ale nevím, jestli je na to vhodný. Asi mě čeká opět gastroskopie...se teda těším. Možná, že v tom hrajou roli nervy, začala jsem totiž po MD pracovat a celkem na 200%, takže stále nestihám...Tak mě napadá, že jediné řešení v mém případě je být zase těhotná :-), ale to už nemusí vyjít a děti už mám 3 :-) Snad najdu nějaké přijatelnější řešení všem přeji, ať je líp!
15. Květen 2009 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Darja (anonym)
To je tělesnou konstitucí, mám to od 22. Doktoři mi nepomohli, diety taky ne. Naštěstí už jsou účinné léky bez receptu, takže se nemusím dohadovat s doktory. Při krátkodobých potížích užívám Ranisan, když to je dlouhodobější, užívám Helicid. Ten by měl být ve formě 2-4-týdenní kůry. Úleva je značná. Nedoporučuju antacida typu Rennie apod. Po krátkém zlepšení stav spíš zhoršují.
15. Květen 2009 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
ahoj vsetkym ja som sa prave vratila z nemocnice z gastra s rovnakymi problemami taktiez som uzivala helicid a ganaton uz asi pol roka,najviac ma vsak zatazovalo hlasne odgrgavanie plus tazkosti s travenim.Musim vsak povedat a hlavne naozaj potvrdit ze pan profesor HYRDEL z martinskej fakultnej nemocnice ja teda pan profesor urobil mi po druhy krat fibroskopiu laicky hadica do zaludka zmenil mi lieky a behom asi dna a to myslim vazne moje grganie zmizlo ako mavnutim carovneho prutika casom sa mi ma zlepsit aj travenie som mu neskutocne vdacna takze tymto chcem vsetkym odporucit ze ak sa takto trapite objednajte sa unho ja som mu neskutocne vdacna ze moje dlhodobe problemy dokazal dat pod kontrolu.Pokial nemate odvahu môzem vam poradit uzivanie lieko COSTI plus ANACID pôvodne som uzivala taktiez helicid a ganaton to mi vysadil a dal vyssie uvedene lieky tymto sa mu chcem velmi srdecne podakovat a ostatnym odkazat ze nech sa voci tomu postavia
9. Červen 2009 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
ahoj, můj půlroční syn má těžký reflux. Říkaly nám že to přejde s příkrmama ale ani po měsíci se nic nezměnilo. Jako lék mu dávaáme Helicid ale úspěch žádný. Máte někdo podobnou zkušenost?? Jak mu můžeme pomoci??Díky
1. Listopad 2009 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
ahoj, můj půlroční syn má...chudák miminko! Myslela jsem si, že reflux je záležitost dospělých. Držím palce, ať mu líp.
1. Listopad 2009 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikča (anonym)
Katko, já mám tu samou...Ahoj,Já tým trpím od 14 rokov a je mi 26. Nemôžem nic jesť, a presne viem ako ti je. A na viac, mne ani s tabletkami moc lepšie nieje. Ja som sa s tým zmierila, že je to na celý život, ale občas dostanem chuť ne niečo dobré. Dám si a potom mi je týždeň špatne....Hlavne držím prsty...
14. Prosinec 2009 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
A. (anonym)
Včera jsem se vrátila z gastroskopie s tou samou diagnózou - zvláštní je, že nevím jak vypadá pálení žáhy (mám problémy se štítnou žlázou, takže možná proto) vypadá. Začalo mi to tím, že jsem cca týden nemohla na záchod a šíleně mě pálil žaludek - cca po měsíci to přešlo, ale přesto jsem šla na gaastro a zjistili toto.Naprosto mě šokovalo, že nesmím ovoce, zeleninu a čaj. A taky jogurty, kysanou smetanu a kefír což jsou zrovna ty věci po kterých se mi dělalo líp...No jak to tady tak čtu, asi se mám na co těšit :-(
18. Březen 2010 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeoy (anonym)
ahoj vsetkym ja som sa prave...Ahoj, monika co je to za liek COSTI plus ?Dnes som bol u lekara, podobne symptomy ako ty, predpisal mi Famosan a Ganaton.Dik.
23. Březen 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Ahoj holky, možná bych...potřebovala bych vědět co je to za masáž mám duodenogastrický reflux a doporučili mi operaci, ale ta taky není stoprocentní. Díky Martina (email- mjiraskova@seznam.cz)
12. Duben 2010 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Dobrý den, chci se zeptat, je mi 22 let a mám duodenogastrický reflux a kýlu na jícnu, je mi doporučena operace tak se chci zeptat jestli stím máte někdo zkušenosti?díky Martinaemail: mjiraskova@seznam.cz
12. Duben 2010 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ahoj,je mi 26. Diagnoza stejná. Problémy jsem začala mít před dvěmi lety. Sono, krev, prášky, obvodní lékařka mě shledala zdravou. Ale já se stále budila v noci, zvracela, strach z toho, že jsem nevěděla, co mi je, celý stav zhoršoval. Nakonec mi dali prášky na hlavu. Navštívila jsem soukromého lékaře, hned druhý den na gastru a konečně výsledek. Už rok s tím bojuji. "Pomáhá" pouze striktní dieta, musím jíst poslední jídlo 5 hodin před spaním, žádné výrobky s kakaem, přírodní preparáty a psyllium.
5. Květen 2010 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Ahoj, včera jsem byla na vyšetření-hadicí do žaludku, a závěr je - duodenogastrický reflux, sek gastritida.Musím častěji jíst,tím se bolest žaludku mírní,občas mívám řezání na levé straně,také žbluňkání po jídle v žaludku a říhání i plynatost.Nestrávené jídlo ve stolici.Časté chození na WC. Dostala jsem léky: FAMOSAN a MOTILIUM - pomůžou?
18. Květen 2010 - 7:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Ještě jeden poznatek k té nemoci.Po ránu si vzít lžičku medu rozmíchanou se skořicí.Je to babský recept ale pomáhá to také.
18. Květen 2010 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
ahoj, můj půlroční syn...Já mám dceru,1,5 roku. V 6 měsících diagnostikován těžký reflux. Měla těžké a časté bronchitídy.Kolem 1 roku má dojít samovolně k nápravě,u nás se tak bohužel nestalo,dáváme Ranisan,pro děti toho z léků moc není. Za 14 dní nás čeká ultrazvuk jícnu,nebot má opět bronchitídu a tudíž zřejmě reflux přetrvává.Poté uvidíme....Léky jsou na zmírnění příznaků jako pálení žáha,ale neléčí samotný reflux.
23. Květen 2010 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
no tak to je Hanko teda...Kamarád,35 let byl před rokem na operaci s refluxem,žádná závažná iperace a e bez potíží.:)))) Tak aspon něco,v nejhorším...
23. Květen 2010 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Kamarád,35 let byl před...Díky Lucie za typ, že se to dá operovat.Už jsem byla na všech možných vyšetření.Já mám také brontichidu a že by to bylo nějak spojené ta nemoc ??Ty léky opravdu to jen tlumí a nic moc.Ahoj
25. Květen 2010 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ja zase cez deň nemám skoro žiadne problémy, ale v noci zvyčajne tesne po polnoci mávam vysoký krvi tlak.
6. Červenec 2010 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Ahoj,po endoskopii mi našli reflux 1.st a 2 cm hiátovou hernii. Lékaři mi nasadil Ganaton a Helicid.Nevíte jaká je úspěšnost vyléčení této nemoci, tak že člověk může žít jako před tím?
29. Červenec 2010 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
EliDa (anonym)
Mám to samé. Rozjelo se mi to asi před rokem, když jsem nastoupila do fabriky. Doktoři mi předepsali Ganaton, ale ten sem po dvou dnech přestala brát, protože mi po něm bylo ještě hůř. Od té doby se to zlepšilo, až doteď. A je to horší než to bylo dřív.Když jsem se divala nazpět zjistila jsem, že jsem si ho celý život kompenzovala (i když nevědomky), jedla jsem pomalu a skoro celý den.Teď si musím najít novou práci a nějak mě nenapadá v jakém oboru mám hledat (abych mohla jíst často, v malých dávkách). Nenapadá vás něco? Přeji všem hodně zdraví a co nejméně problémů s kyselinami ;o)
1. Září 2010 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Ahojky lidi...u mě to začalo po laparo.operaci žlučníku,je mi 33 let...přes den jsem v pohodě,ale v noci mě budí hrozné bolesti žaludku s pocitem pálení..ustoupilo to až poté co jsem honem něco snědla...a takhle baštím každou noc..zkoušela jsem to oblbnout vodou,ale za hodinu to začalo zase...na gastru jsem dostala postupně asi 10 různých prášků a nezabralo nic...tak čekám co bude....
8. Září 2010 - 16:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Při gastroskopii mi zjistili žluč v žaludku....jak se tam dostala,nevím....ale je to děs....teď mám v plánu miminko a docela se toho bojím...jaké bude asi těhotenství...Tak si držme palce ať se toho zbavíme.....Zdravím..
8. Září 2010 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Při gastroskopii mi...Ahoj Blanko. Zjistili mi asi před rokem výrazný duodenogastrický reflux, což způsobuje navracení žluče do žaludku spolu s natrávenou stravou z dvanáctníku. Jsem ve 14 tt, po večer mám bolesti žaludku a zvracím právě zmíněnou žluč. Musím říct, že je to peklo.
3. Listopad 2010 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
elena (anonym)
Ahoj,po endoskopii mi...Mne sa take isté problémy začali asi pred troma rokmi užívam pred jedlom Ganaton ale nepomáha velmi mi to strpčuje život počula som že to v Banskej Bystrici operuju a stav sa uplne upraví. Pekne prosím ak by mi mohol niekto poradiť na koho sa mam obrátit ohladom tej operacie rada by som ju podstupila.
9. Listopad 2010 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
enaru (anonym)
Moje problemy sa vždy začínaju bolesťou hlavy a po chvíli mi začne byť nevolno od žaludka na zvracanie .Trva mi to dva tri dni pochodila som viac lekarov ale nikto mi zatial nepomohol.Opakuje sa mi to aj štyri krat do mesiaca niekedy aj častejšie.
15. Listopad 2010 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Mně se taky duodenogastrický reflux udělal po laporoskopické operaci žlučníku.Občas to jde, občas mně v tom žaludku úplně řeže.
20. Červen 2011 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Anina Krbecek (anonym)
Ahoj holky, možná bych...Ta secialni masaz zaludku by mne zajimala. Muze si pacient delat tuto masaz sam nebo musi k fyzioterapetuvi?pokud muze pacient delat masaz sam, kdo muze poskytnout informace, dekuji za odpoved.
25. Září 2011 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
finf (anonym)
Zdravím,lékaři mi také stanovili tuto diagnózu: duodenogastrický reflux. A předepsali léky s tím, že je budu užívat po dlouhou dobu.S tím jsem se ovšem odmítl smířit a navštívil jsem lidového léčitele. Ten mi při bolestech i preventivně po jídle doporučil obyčejnou slivovici.Tvrdí, že alkohol je zásaditý a neutralizuje PH v žaludku, navíc kyselina v žaludku má za úkol dezinfikovat stravu a alkohol toto spolehlivě zvládne.Zatím jsem měl obtíže pouze jednou a slivovice mi opravdu pomohla, bolesti přestali...Přesto se domnívám, že moje problémy jsou způsobeny jídlem, nebo životním stylem, proto hledám někoho, kdo má podobné obtíže a porovnal by si se mnou jídelníček nebo se pokusil najít jinou souvislost, které tyto problémy způsobuje... Můj email: beesge@seznam.cz
31. Říjen 2011 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Žalúdok ma trápi už niekoľko rokov. Na gastroskopii som bol už niekoľko krát. Posledne spomínané výrazy u gastrológa boli funkčná dyspepsia, antrálna gastritída s miernou metaplaziou a duodenogastricky reflux (spätný tok žlči do žalúdka). Lekár mi predpísal najprv costi + helicid bohužial bez vysledku. Tým pre nich liečba skončila a ja som ostal odkázaný na google. Takže som naštudoval čo sa dalo a postupne som skúšal veci čo by mi mohli pomôcť ako napr:1.kombinácia venter + ganaton – vysledok mierne pozitívny2.celý citrón vymačkať s každým jedlom – výsledok mierne pozitívny3.4 lyžičky jablčného octu s každým jedlom – výsledok neutrálny 4.betain HCL 650 + pepsín – jedna tableta s každým jedlom – výsledok mierne pozitívny5.tráviace enzými typu pancreolan – účinok negatívny, (problémy so stolicou a chudnutie)6.tráviace enzýmy komplet (pancreatin + iné enzými) - výsledok negatívny (chudnutie, problémy so stolicou)7.tráviace enzýmy komplet (pancreatin rastlinného pôvodu + iné enzýmy rast. Pôvodu) – výsledok mierne pozitívny 8.psyllium – výsledok neutrálny9.ľanové semeno – výsledok neutrálny10.repíkový čaj – výsledok mierne pozitívny11.rumančekový čaj – výsledok neutrálny12.klystir – výsledok neutrálny13.zmena stravy a rozne diety – výsledok neutrálny14.hladovka – výsledok mierne pozitívny15.posledné jedlo 4 hod pred spaním – výsledok mierne pozitívny16.spanie v naklonenej rovine – výsledok neutrálny17.probiotiká komlexné – výsledok – negatívny Bohužiaľ všetko čo som doposiaľ skúsil ma môjho problému nezbavilo. Daný problém riadne strpčuje život. Chcem sa spýtať kto mal náhodou podobné problémy a dostal sa z toho alebo hoci kto iný čo by vedel poradiť čo by som ešte mohol skúsiť tak nech prosím poradí bo ja som už vážne v koncoch.
23. Leden 2012 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Žalúdok ma trápi už...Kde jsi sehnal ty trávicí enzimi a za kolik? Zajímá mě to,protože mám nízkou kyselost žalůdku.
23. Leden 2012 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel plavki@ (anonym)
Ta secialni masaz zaludku by...Ahoj Anino, pokud bys měla zájem se dozvědět o té speciální masáži žaludku, ozvi se mi na mail plavki@volny.cz. Díky Pavel
23. Leden 2012 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Samuel (anonym)
Kde jsi sehnal ty trávicí...na iherb.comlen musis splnit podmienky ako ze budes objednavat do istej hmotnosti a do urcitej ceny.hmotnost s enzymami neprekrocis urcite ale musis si dat pozor aby si neprekrocil naku na slovensku je to 22 eur pretoze inak ti nauctuju aj DPH a clo. tu max cenu na ktoru sa nevztahuje DPH si musis zistit v cechach aka je bo ja ju neviem. pokial splnis podmienky tak platis sumu uvedenu na stranke + 4 dolare postovne co je smiesna suma
23. Leden 2012 - 18:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama