24 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

duchovno - prosba o pomoc

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Barbara Zmijevs (anonym)
Mam velký problém,mam částečný invalidní důchod a muj syn je nezaměstnaný.Jsme křestani.Věříme že nám někdo pomůže.Potřebovali jsme půjčit 20000 kč ,prosíme vás můžeme splácet 600 kč měsíčně,jinak příjdeme o bydlení.Záleží prosím vás jestli nám pomůžete jinam skončíme na ulici.Modlíme se a věříme a prosíme.
6. Září 2011 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
L (anonym)
Nejste jediní.Takových u nás je. Kterým zbyde v dnešní jen se modlit. Pokud nemáte životní minimum. Můžete o něj zažádat i o příspěvek na bydlení.
8. Září 2011 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Napiš tady email,třeba se někdo najde,kdo pomůže.
8. Září 2011 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Nejste jediní.Takových u...Ty chytrej, z životního minima,jak je ted nastavené, nikdo nájem nezaplatí! Už vůbec na elektriku, plyn atd..Ono to totiž stačí jen na to, mít stálý polohlad / a žrát jen napůl prošlé potraviny /. Rozhodně ne na běžné jídlo.
8. Září 2011 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Ty chytrej, z životního...Jsi kouzelný,světový s Tebou je mi fajn. Tvá chuť ledová ta mě udělá...
8. Září 2011 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
P.R (anonym)
Filipským 4:6 " Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu."
24. Březen 2015 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
Nejste jediní.Takových u...Ahoj, mám menší problémy.. už dlouho bojuju s depresemi kvůli šikaně, jenže tyhle deprese mě zevnitř ničí a já nevím co dělat.. ztratil jsem všechno, co by mi pomohlo se z toho dostat (motivace, naděje, sebevědomí a chuť). Být po mém už tu mezi vámi nejsem.. ale jsou tu lidi, kteří mě mají rádi a nechcou abych se zabil.. můj problém je, že mi psycholog nepomohl, takže jsem ztracený.. nevím co dělat. Když mám depky a neublížím si, tak je mám silnější.. štve mě to, protože hned začínám dělat věci, které normálně nedělám. Říkám o těch pravých kamarádech, že mě nemají rádi, že taky chcou abych zemřel, že jsem sám, že me nikdo nemá rád a já prostě nevím co dál.. jedna kamarádka mě nechala napospas, protože už neměla sílu a nervy to se mnou vydržet. Je mi to líto, protože jsem ji měl fakt rád a nechtěl jsem ji ztratit, jenže kvůli mým depresím a mé slabosti jsem přišel o to jediné, co jsem měl.. nevím co mám dál dělat, čím dál tím víc mě napadá ta nejhorší možnost a čím dál tím víc ji chci udělat, ale pořád se ve mě drží myšlenka, že zbyli ještě 2 kteří mě mají rádi. Mám ale strach, protože mě to žere zevnitř a až mi jednou přeskočí, už nebude cesty zpět. Prosím vás z posledních zoufalých sil, poraďte mi, jak se z toho dostat, protože tohle už nezvládám ty pocity že jsem nikdo, že jsem nedůležitý, že si nic ani nikoho nezasloužím a že si zasloužím pouze zemřít. Pomoc..
2. Červenec 2016 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ahoj, mám menší...Mnoho je ve tvojí psychice. Zkus meditaci. 1/Musíš pokud možnos uklidnit svoji mysl. Existuje postup nazývaný trátak. a/trátak vnější, např. na plamen svíčky či ěnjaký obrázek - na východě používají tzv. mandaly b/Trátak vnitřní na prostor za čelem. Zadej si hesla do Gůgle. 2/Zkus využít poslední myšlenky před usnutím. Postupu se říká sankalpa. V odkazu se popisuje formulace krátké pozitivní věty před usnutím, ale často je lepší obrazná představa žádaného. http://jenia.sweb.cz/sank.html
3. Červenec 2016 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristus je ta C (anonym)
Ahoj, mám menší...ahoj Martine je tu někdo kdo tě chce vyslyšet co tě trápí .Někdo kdo ví nejlíp ,jak ti je.Někdo kdo tě nemíní soudit ,někdo kdo ti chce naslouchat tvému srdci .Pokud tě zajímá o kom hovořím což ,jak nick napovídá muj...pak mě kontaktuj na mail. renata.hotto12345@gmail.com ráda ti ukážu,že tu je naděje .Drž se .
3. Červenec 2016 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Marti (anonym)
Ahoj, mám menší...Nic nepíšes o rodičích a doufám, že šikana nepokračuje, že tento problém je vyřešen. Nemyslí si, že jsi sám a že nikdo o Tebe nemá zájem. Napišt něco víc o sobě. Chodis do práce, školy, máš sourozence, máš nějaké zájmy? Život je dar a ten dar je třeba opečovávat. I na zahradě ti vyroste jen plevel, pokud nebudeš na ni pracovat. Pokud ale vezmeš motyku, zapotis se, záda tě zabolí, pak uvidíš výsledek, který tě nejen potěší, ale i obohatí. Tak je to i s životem,to ty musíš chtít něco pro něho udělat, všechno záleží na tobě, nikomu pečení holuby do pusy nepadají. Podívej se kolem sebe, kolik je tu krasy,pro kterou stojí za to žít. Podívej se kolem sebe, kolik lidí je na tom hůř než jsi ty a přece mají úsměv na tváři. Máš zdravé ruce, nohy, tak je použij! Zkus pomáhat potřebným, slabším než jsi ty a uvidíš jak tě to obohatí a nejen to budeš mít kolem sebe tolik přátel. Přeji Ti radost v těle a pokoj v duši.
4. Červenec 2016 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
Nic nepíšes o rodičích a...Chodím do má střední. V září mi začíná třetí ročník. Šikana přestala po přechodu, ale jelikož kluk, který mě šikanoval tam přestupuje, tak mám špatné myšlenky. Mám 2 sourozence: bráchu a segru. Oba starší. Zájmy Mám, ale jsou divné: Pán Prstenů a Warcraft, nejen hraní ale čtení o těchto světech. Mluvíte o zapocení a bolesti zad, ano máte pravdu. Jenže když to zkusíte několikrát a stejně padnete, tak potom jste v kruhu. Hodně krát jsem se kvůli přátelům snažil změnit. Přestat myslet na to nejhorší a být pozitivní. Jak jde dneska vidět neúspěšně. Ano vím o utrpení jiných a proto jim pomáhám, pomáhám jiným ale na sebe kašlu, tak mě to změnilo. Ano lidé mají horší trable, to nepopírám, ale zase když jste citlivý typ člověka a snadno vás někdo zlomí, tak co potom?
4. Červenec 2016 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ciwe (anonym)
To je duchovno jak stehno.
5. Červenec 2016 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Marti (anonym)
Chodím do má střední. V...Ahoj, tak máš prázdniny. Co píšeš znám, setkala jsem se s tím. Kluk když chodil do školy nechtěl jist nechutnalo, když do školy nešel vše bylo ok. Doma neřekl co ho trápi, pak při přípravě pomůcek do matematiky jsem ho upozornila ať nebere tu peticentimetrovou tužku a vezme si novou. Dostala jsem vysvětlení, že by skončila v koši se všemi pomůckami a mají psát čtvrtletní práci, tak tuto tužku může zachránit v kapse. Ve třídě bylo pár kluků, kteří šikanovali zbytek třídy. Měla jsem zákaz toto řešit. Podotýkám, že kluk byl jak hora, vypracováne svaly, protože tátovi pomáhal při těžkých pracích. Kdyby někoho uhodil, tak nevím jak by to skončilo. Jenže jsme ho vychovali, že pokud tě někdo uhodí má nastavit druhou tvář. No a taky je tady riziko, že můžeš i v sebeobraně někomu ublížit. Na štěstí byla právě třídní schůzka na které si profesorka stěžovala, že žáci nenosí pomůcky do školy. Tak jsem po pravdě řekla proč. Samozřejmě na třídní schůzky rodiče těchto žáků nechodí, tak nikdo nevěděl kdo se tam ozval. Bylo škoda, že se to neřešilo dřív, protože právě hodně to ublíží slabším jedincům. Nepíší zde všechno co se tam dělo, to byla jenom perlička o které píši a která nás dovedla k nápravě. Věř, že máš náskok, před tím klukem, protože na škole jsi už delší dobu. Pokud tam jde sám, bez svých kamarádů, tak pro něho nebude začátek v novém prostředí lehký. Pokud, ale už tam má někoho, tak to pro takové typky, je přínos. Ale teď jsou prázdniny tak si je užij a nekaz si je myšlenkou na školu. Ano jsme každý jiný a jak o sobě píšeš s tvou povahou to nemáš lehké. O jedno tě prosim nesnaž se napravovat a cvičit hrami po internetu ve kterých je násilí. To může udělat sice z tebe drsného člověka, ale pořád tě to nedostane tam kde by jsi chtěl. Jsem křesťanka, mohla bych ti zde psát, že jediný pokoj a mír dosáhneš v Ježíši, mohla bych ti zde napsat návod jak co dělat, jenže to by byla moje verze, můj lékařský předpis a ten nemusí na tvou duševní nemoc zabrat. Každý pacient musí nejdřív důvěřovat svému lékaři a pak je naděje, že lékař ho vyléčí. Potěšil jsi mě, že pomáhás druhým, to je krásné a vždy to člověka obohatí. Dnes je zlá doba, každý máme nějaké problémy, právě velcí muži, ženy kteří něco dosáhli v životě se mnohokrát dostanou až na dno. I v Bibli jsou zaznamenání takoví lidé například Jonáš, Job, Eliáš.
5. Červenec 2016 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
Ahoj, tak máš prázdniny....Děkuji vám za podporu, je pěkné vědět, že ne všichni jsou zlí. Vašeho kluka je mi líto a doufám, že se to s ním spraví. Mohu vám říct, že taky věřím v Ježíše. Můj problém je, že v depresi zapomínám na všechno a jediné myšlenky jsou na sebevraždu. Několikrát se za to modlím a ptám se Boha proč. Jenže když jste v depresích, modlíte se a nedostanete odpověď, tak vás myšlenky potom vedou k tomu, že i ten největší a ten, který vás miluje z celého srdce na vás, když to špatně napíšu, kašle. Fakt vám moc děkuji za tuto podporu a přeji vám do života jen to nejlepší, protože takoví lidé si to zaslouží
6. Červenec 2016 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
ne (anonym)
Děkuji vám za podporu, je...On na Tebe nekašle...je to těžko pochopit, vysvětlit. Mě manžel týral, taky jsem myslela že mě ON meslyší...mlčí...dal mi sílu...ve mě...jednou jsem už nemohla a myskela na Něj a muži řekla vypadni.." ale jinak" sama jsem si řekla buď mě zabijje nebo " já jeho?" ( obrazně) musím mít sílu jako on, nebudu se báti kdyby měl navíc co ztratím? Už nemůžu !!! dlouho...a skutečně ...rána nepadla jako vždy, vzal věci a šel... Protože jsem to skutečně chtěla , ...
7. Červenec 2016 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Marti (anonym)
Děkuji vám za podporu, je...Deprese v dnešní době je jak rakovina.Tolik lidí co se léči na psychiatrii, tolik sebevražd, nebylo ani za valky, v době hladu, či nějakých ekonomických kříz. Všimni si, že sebevraždy dělají většinou lidé do kterých by jsi to neřekl. Jsou to převážně celebrity, které mají dle nás přihlížejících talent, peníze, zázemí, budoucnost zajištěnou a stejně jejich nitro není uspokojení. Zato takový bezdomovec, který nemá střechu nad hlavou, spí někde pod mostem, má jeden kabát, který mu zároveň slouží jako přikrývka, boty, které používá jak na svátek, tak na pátek, chleba, aby jej zasytil a vodu aby žízeň uhasil a pak ten zbytek co má, je pro něho takový standard, že si říká co víc si přát, snad to sluníčko, aby mi bylo teplo a ten déšť, abych se měl kde umýt. Martin, chyba je v nás lidech, jsme nespokojení sami se sebou. Pan Bůh nám dál vše co do života a pobožnosti potřebujeme. Pokud máš jídlo, máš si co obléknout, jsi zdravý máš všechno. Jenže člověk si sám nastavil vysoko laťku. Má pořad málo, má jeden kabát, je to málo, musím mít více, protože společnost to tak diktuje. Nemůžu mít dva pokoje, jednu koupelnu, auto je nutnost, dovolená společenská povinnost, výdělek nadstandardní, abych pokryl všechny požadavky a mohla bych pokračovat. Dostali jsme do začarovaného kruhu. Honba za popularitou, uspokojení našeho já nás přivedla do takového stavu. To co máme, nevnímáme což je v procentech víc než za čím se pachtime a oč usilujeme. Martin zamýsli se nad tím co všechno máš o proti tomu co tě dostává na dno. Přijdeš na to, že vlastně jsi dokonalý člověk, který má ještě na rozdávání. Zapamatuj si, že minimalista je vždy ten šťastnější, než ten co pořád je nespokojený a chce ještě víc, jak v tom tělesném tak uvnitř nás. Bůh není daleko od nás, právě že je v nás. Máš tu výsadu, že si můžeš v krizových situacích s ním povídat, pokud tuto možnost využijes, nezanedbas ji máš vyhráno. Bůh nemá na nás velké nároky, to my sami sebe trýznime, ničíme se. Přeji Ti sílu pokud padnes, aby jsi se znovu postavil. Není prohra padnout, ale je prohra zůstat ležet. Sebevražda není vítězství tvé, naopak je to vítězství toho zlého. Měj se krásně, Bůh Ti žehnej a dej vědět co děláš o prázdninách? Máš nějakou brigádu, jdeš někde na dovolenou, cestujes, co kolo ?
8. Červenec 2016 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
O prázdninách pracuju, mám 2 brigády abych mohl jezdit do Ostravy za lidmi, kterým se snažím pomoct. Bohužel nikam nejedu.
14. Červenec 2016 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Toto vše není jednoduché. Člověk by se měl celkově zdokonalovat, aby byl odolnější, a někam se směřoval. Dobrá je jóga, taichi chikung atp.ovsem jen tradiční pojetí... Získáte nadhled, jiné nahlížení na svět, a bude lépe připraveni. Neznamená to, že vám vše půjde, a že se vás nic nedotkne, ale podstatně rychleji a méně se vás to dotkne, a budete umět to řešit.
15. Červenec 2016 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Podstatně rychleji to budete umět řešit...
15. Červenec 2016 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Marti (anonym)
O prázdninách pracuju, mám...Jak to? Jaký je problém? Jinak jsi dobrý, dvě brigády.
15. Červenec 2016 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marťas (anonym)
Jak to? Jaký je problém?...Není čas a nejsou peníze. Mám brigádu v Truhlářství a v hotelu. Když mám čas tak jsem rád, když si zahraju Skyrim. Dodává mi to trochu sebevědomí a mohu si tam užívat otevřenost tamějšího světa.
23. Červenec 2016 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Marti (anonym)
Není čas a nejsou peníze....Zdravím, tak to mám radost, že jsi zaneprázdněný. Určitě jsi dobrý, když zvládneš dvě brigády. Snad příště si najdeš čas na Ostravu. Přeji ti hodně krásných dnů.
27. Červenec 2016 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
NESPLETL (anonym)
Jak to? Jaký je problém?...SIS VLÁKNO?
27. Červenec 2016 - 14:19

Přidat komentář