4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dřív do první třídy

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honzíno (anonym)
Zdravím, řeším teď jeden celkem větší problém a to, zda dát svého syna, kterému bude na konci srpna šest, do první třídy. Já jsem jednoznačně pro, čeká ho naprosto jiný svět, který ho naplno zaměstná a přivede na jiné myšlenky. Prožili jsme si vloni v říjnu úmrtí maminky a od té doby je vše naruby. Vše jenom zhoršuje moje tchýně, které zemřela jediná dcera. Je emočně a psychicky naprosto nepříčetná, nedokáže racionálně uvažovat. Neustále si jede svojí o tom, že dítěti nic neuteče a že mu akorát zkrátím a zkazím dětství. Raději se nestýkáme, nebylo by to ani pro jednu stranu dobře. Já si ale myslím, že právě bude mít rok náskok a tím pádem i rok k dobru, který by mohl v budoucnu strávit cestováním po světě a to je určitě mnohem lepší než hraní ve školce.... Je rozumný, pečlivý, bystrý, moc hodný, pozorný, krásně umí komunikovat, vyprávět a dokáže se soustředit. Já už jsem rozhodnutý a vím co je a není správné, jen mě zajímá názor ostatních, když můj názor je podle někoho naprosto zcestný.... Děkuju za Váš názor.
25. Leden 2015 - 1:08
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
Já jsem srpnové dítě, rodiče mě dali do první třídy v šesti letech a vše v pohodě ... Souhlasím s tím rokem navíc, když bude studovat např. Vš a nepovede se mu výběr na poprvé tak to bude moci v klidu hodit za hlavu. Držím Vám palce, udělejte co uznáte za vhodné vy, protože vy víte co je pro vaše dítě nejlepší...
25. Leden 2015 - 3:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíra (anonym)
Naprosto souhlasím s Honzinem i Terezou. Jsem starší ročník, kdy se tohle vůbec neřešilo a do školy nastupovaly automaticky děti, kterým bylo v daném roce 6 let. Měl jsem shodou okolností dokonce spolužáka, narozeného 19.prosince a spolužačku (31.prosince!) s vynikajícími školními a studijními výsledky (navíc základní škola tehdy končila osmou třídou) a zcela bez problémů i v dalším životě.
30. Leden 2015 - 17:53

Přidat komentář

Reklama

Reklama