6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dráždivý kašel, horečka, vysoká sedimentace

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iva Račanská (anonym)
Zdravím,mám maminku (62) už 14 dní v nemocnici. Před tím asi měsíc prodlávala "chřipku - nachlazení" (kašel teplota zimnice propocení) prvních 14 dní chodila do práce pak jsem ji přesvědčila, že zůstala doma doktorka jí naordinovala antibiotia pak druhé nic. Poslaa jí do nemocnice. J e na interně. Prodělala všemožná vyšetření od ORL po střeva - žaludek zítra jde na CT břicha.Vše neg. jen ve dvanácterníku prý "něco je - nějaký útvar" ( potíže s vylučováním ani s příjmem potravy nemá, bolestmi v břiše netrpí). Pořád jen kašle (velmi dráždivý kašel většinou ráno)už přes měsíc má denně teplotu kolem 38 stupni C. Sedimentace je vysoká takže prý hledají zánět. Jen nevím proč je na interně nepatří spíš na ORL. Není to černý kašel. Jsem zoufalá nejhorší je nevědomost oni totiž ani doktoři nevědi nic. Krev jí brali. Ale bohužel nevím jak ozsáhle. Můž mi něko poradit ? Prosíííííííííííím.
26. Listopad 2009 - 0:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Danka (anonym)
Zdravím,mám maminku (62) už...Ivo - takhle se dá těžko poradit, lékaři vidí víc než vy zde napíšete. Jestli jde hlavně o kašel, určitě udělali (nebo by měli udělat!) podrobné krevní testy na všelijaké viry či bakterie, které způsobují dýchací problémy. Pěkná mrcha jsou plicní chlamydie. Koukněte na www.chlamydie.info. RTG plic určitě dělali, tam by leccos viděli. Víc byste se měla ptát lékařů než na netu. Cokoli vás napadne, na to se jich zeptejte. Ten černý kašel je snad napadl a testovali, i když.... klidně se jich zeptejte. Co je myšleno tím útvarem na žaludku? Může to být vřed, kýla... zeptejte se jich. Máte právo na informace. Na ORL by byla špatně, na interně je vpořádku, případně na plicní, pokud se nikde nic nenajde. Ptejte se i na krevní testy. Podrobný krevní test lékařům hodně napoví. Předpokládám, že nedělali jen jeden krevní test! Tak se držte!
27. Listopad 2009 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Zkuste jí mimo to, co vám doporučili, mazat na hruď Psí sádlo z bilinek, které koupíte v lékárně. Dokáže uvolnit i hluboko usazené hleny. Moje maminka to používá pořád, i při menším nachlazení, a hodně jí to pomáhá.
6. Srpen 2012 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal Munduch (anonym)
Ahoj, určeno všem, kteří chtějí své zdravotní problémy řešit, ne o nich jen mluvit: http://www.okg-fit.cz/index.php?log=poradnazdravi
9. Srpen 2012 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
No nevím jestli bych věřila přípravku, který je určený zároveň na léčbu plic i tlustého střeva. Taky mám vyzkoušené psí sádlo a jsme s ním celá rodina moc spokojená.
15. Srpen 2012 - 14:18

Přidat komentář

Reklama

Reklama