152 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dráždění pomocí tření žaludu

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele ales1978
ales1978
Ahoj, kdo praktikujete sexuální stimulaci pomocí tření žaludu? Mě to strašně bere. V podstatě mam vyzkoušené 2 způsoby: 1. Pomalé obkružování močové trubice prstem. To sice až tak intenzivní jako druhá metoda není, ale vyvolává to takové zvláštní pozvolna narůstající vzrušení a doprovází to touha začít masturbovat. Orgasmus hned tak nepřijde, nicméně prý se ho tím dá dosáhnout a je pak velmi intenzivní. Já jsem ho takto ale ještě nicky nedosáhl, protože to dlouho nevydržím. 2. Tření vršku žaludu pomalými pohyby ze strany na stranu nějakou jemnou látkou, nejlépe punčochou. Ta umožňuje dlouhé nepřerušené tahy, které jsou nejdráždivější. Tento způsob dráždění je neskutečně intenzivní a nutkání začít masturbovat v podstatě neodolatelné. Při ovládání jinou osobou by se to dalo považovat i za rafinované mučení. Popravdě nevím, jak rychle se dostaví orgasmus a vůbec jaké je to když se pokračuje delší dobu (třeba 10 minut), protože nejdéle jsem to vydržel tak minutu. Docela by mně zajímalo jaké je fyziologické pozadí takového dráždění a hlavně proč je při tom takové nutkání začít masturbovat. Pak by mě zajímalo, jestli jste třeba někdo zkoušel to tření žaludu punčochou vydržet dostatečně dlouho, co se děje dál a jaké to je a jestli se tím dá dosáhnout orgasmu. Díky
23. Březen 2015 - 18:55
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
O té punčoše to psal jeden Němec. Matka ho nechala obřezat, aby nemohl onanovat, a tak se to naučil s punčochou. Pak si to dělal několikrát denně a hlavně ho blažilo vědomí, jak na svou bigotní matku vyzrál.
24. Březen 2015 - 8:01
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
O té punčoše to psal jeden...Onanovat se ale přeci dá i bez předkožky. Běžně třeba s předkožkou staženou dolů ze žaludu, takže i po obřezání.
24. Březen 2015 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
béda (anonym)
Ahoj, kdo praktikujete...Já si ho nehoním přetahováním předkožky. Předkožku teď mám pořád vzadu, co mám zas partnerku. Honím si ho hlazením žaludu dlaní, lze použít gel nebo i nasucho. Přes tu látku to taky není špatný. Když mi ho honí partnerka, tak si taky dlaní, buď mi rukou tře žalud, nebo z dlaňě udělá takovou jako trubičku, zkrátka takovou umělou kundu a já dělám pohyby jak v normální kundě. Nebo ona hýbe rukou, těch možností je celá řada. Někdy jí třu žaludem o zadnici, nebo jí souložím mezi stehna. Mezi prsa to u ní nejde, má takový lentilky. Ale i tak je hezký žaludem jezdit po malých kozičkách a bradavkách a stříknout na ně. K samotnýmu vyhonění to ale nestačí.
24. Březen 2015 - 13:53
Obrázek uživatele ales1978
ales1978
Tak to mam asi žalud nějaký citlivější. Ještě tak přejíždění prstem zvládnu déle, ale tření punčochou jen tu minutu. Zkusím na tom nějak zapracovat - postupně s přestávkami natahovat interval. Nebo to dát pod kontrolu nějaké slečně, která bude nemilosrdně pokračovat dál a dál.
24. Březen 2015 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Ton (anonym)
Mě to dělá přítelkyně. Když se mi stopoří penis, tak mi stáhne předkožku za žalud co to jen jde a drží jí tam jednou rukou, aby byl celý žalud venku a předkožka nepřekážela. Druhou rukou si dokáže hrát s mým žaludem, třeba hodinu, hodinu a půl do doby než nevystříkne sperma. Prsty různě jezdí po žaludu. Nebo dlaní přejíždí různě přes žalud. Používá i nehty, nebo různé věci co doma najde a tím pak žalud dráždí. Musím říct, že mě se to moc líbí a stojí to opravdu za to. Orgasmus je po té více jak hodině dost mohutný. Když je po všem tak mám žalud a kůžičku někdy dost červenou, ale dá se to vydržet.
2. Červen 2015 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
zbyněk (anonym)
onanovat lze i bez stahování předkožky.třeba mačkáním celého těla penisu, a ano třeba přes látku slipů nebo trenek. vrchol je silný a doporučuji
2. Červen 2015 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Mě to dělá přítelkyně....Hmm,a odkud máš ty hodinky?
2. Červen 2015 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
tmf (anonym)
Já taky nehonim klasickým způsobem. kůžičku mám pořád přetaženou a žalud stále venku. I masturbace je podobná jako kdybych měl obřízku. Prostě predkozku nevyužívám, jako kdyby nebyla. Dotyky žaludu už nevnímám jako něco zvláštního, ale beru to normální
29. Leden 2020 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Ale to je přece běžné. Já jsem takto začal a naučil to pak i mladšího bráchu a dodneška tímto způsobem onanuje. Prostě prstem si prejíždět přes žalud ale navíc přes předkožku. Semeno pak většinou zůstane pod předkožkou a utře se, takže povlečení zůstává čisté. A ten pocit při této technice onanování je suprový. Nikdy bych si to nedělal nějakým stahováním předkožky.
29. Leden 2020 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Udělal jsem to. Do minuty to bylo,ale tak napnutý,že to stejně vystříklo několikrát až na prostěradlo.
29. Leden 2020 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Odpověď na Udělal jsem to. Do minuty to
Jo tak záleží jak ta předkožka je natáhnutá. Nejlépe na ni položit koneček ukazováku a přetáhnout jakoby dolů na uzdičku a začít kmitat. Brácha má teď 15 a nijak jinak by to nedělal. Já taky ne.
29. Leden 2020 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Při onanii jsem používal mnoho způsobů. Pokud jsem to někdy potřeboval urychlit, zasunul jsem prst pod předkožku a obkružoval žalud. Vzrušení nastoupí rychle, výstřiky semene lze pak snadno zachytit do dlaně. Pokud má někdo problém s těsnou předkožkou, musí si tam tem prst zasunout ještě před začátkem erekce. Po naběhnutí žaluda to pak slouží i k roztahování předkožky - spojení užitečného s příjemným.
29. Leden 2020 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Mik (anonym)
Mně stačilo ráno když jsem se probudil a byl velkej jen stáhnout kůžį až dolů ke kořenu žaludu a počkat pár vteřin takto našponován a neudržel jsem a šlo to ven několikrát za sebou hned.
29. Leden 2020 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
S přítelem jsme krátkou dobu a zatím si tak spolu hrajem, zkoumáme se. Když dojde na onanii, tak to chce taky jen tímto způsobem. Prostě ukazováčkem na kůžičce prejíždět přes žalud. Vždycky jsem myslela že kluci si tu předkožku jen stahují, ale je hodně způsobů masturbace.
29. Leden 2020 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačena (anonym)
Odpověď na S přítelem jsme krátkou dobu
Já při honění přítele používám kokosový olej. Předkožku držím staženou ze žaludu, aby byl odkrytý. Vždy je z toho celý šílený. Nespěchám, honím ho třeba hodinu. Kokosák je na to super,protože nezasychá. Normální lubrikant bych vyplácala celý během jedné honičky.
29. Leden 2020 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Jo a taky je ještě dobrý úplně si stáhnout předkožku proto, aby byl žalud pěkně napnutej a na uzdičku přiložit ukazováček. Ale jenom takovou malou plošku skoro u nehtu. No a na místě jím pohybovat. Trvá to dýl, ale jsou to fakt muka jak to pomalinku přichází.
29. Leden 2020 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleš (anonym)
Já si žalud dráždím dámskými svetry, hlavně těmi chlupatými,je to taky dobré.
29. Leden 2020 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Odpověď na Jo a taky je ještě dobrý
Ty jsi ten s tím bráchou cos ho to učil? Kolik mu bylo a kolik je tobě teď. Dělávali jste to spolu?
29. Leden 2020 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Dave (anonym)
Odpověď na Ty jsi ten s tím bráchou cos
Jo to jsem já. Bylo mu tak 10 a mě o dva víc. Začaly mu právě poluce a tak jsem si ho vzal do parády. Já už jsem tenkrát honil pořád a bráška už měl taky semeno. Akorát jsme to museli tajit před našima i když mamka to myslím věděla že ho zasvěcuji do sexu.
29. Leden 2020 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Já při honění přítele
Rychlejší je ho vydojit přes prostatu,kolikrát stačej dvě minuty.A během ejakulace mu prstama lehce tlačte na prostatu, bude úplně hotový a ten den je úplně KO a máte klid.
30. Leden 2020 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
To se ale dělá chlapům, kteří jsou zamčení v pásu cudnosti..
30. Leden 2020 - 1:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliza (anonym)
S přítelem jsme spolu krátce a ještě jsme styk neměli. Hodně experimentuje me, hlavně on na mě. Chce to dělat tak jak si to dělám já. Prostě jenom kroužit a třít prstem.
30. Leden 2020 - 4:31
Obrázek uživatele Návštěvník
tmf (anonym)
Odpověď na Ale to je přece běžné. Já
Takto jsem to také dříve dělával, že semeno pak zůstalo pod predkozkou a jednoduse se utrelo. Dneska už by mi to nešlo protože žaludek už nejde úplně zakryt
2. Únor 2020 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
tmf (anonym)
Odpověď na Při onanii jsem používal
Dát prst pod predkozku a obkruzovat zalud, bylo super. I Dneska to mam nejradši jen s tim rozdílem že na žaludu už ta predkozka u toho není
2. Únor 2020 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Dzerdy (anonym)
Nosim uz par let predkozku stazenou natrvo ale drive se mi stale vracela ted uz drzi.zalud uz muzu trit nasucho treba hodinu i pres uzdecku a to sem se ho kdysi nemohl ani dotknout a ted klidne i nehtama.na obrizku nechci ale vadi jeste kuze za zaludem kterou pri honeni musim drzet u korene druhou rukou tru i vnitrni predkozku a hl.hranu zaludu jo kdyby nekdo poradil jak zafixovat predjozku v teto fazi bylo by to super.po vystriku neni take uz tak citlivy drazdim co nejdele semeno je dobry lubrikant jde pak o to jen udrzet myslenim stav vzruseni a muze se pokracovat a pak to zacina byt neco
26. Březen 2020 - 0:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivanek (anonym)
Dobré je na uzdičku dat opatrně kolíček na prádlo dřevěný a potom se pohupovat v bocích, kolíček koupáním vykona práci za vás.
30. Březen 2020 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
tmf (anonym)
Odpověď na Nosim uz par let predkozku
já to dříve měl taky tak že jsem se ho kdysi nemohl ani dotknout. a teď mi přijde super dlouho třít holý žalud a i po výstřiku ho tak nechat. jinak mi krásně drží za hranou žaludu a už se nevrací, když u honění usnu tak už se vždy ráno vzbudím s obnaženým žaludem
3. Duben 2020 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Odpověď na Nosim uz par let predkozku
Taky si stahuju předkožku na max. Aby byl žalud úplně obnazeny a mohl jsem drazdit i vnitřní stranu předkožky používám kousek duše z kola, protahnu tím penis a když ztvrdne je ta guma úplně dole a drží zbytek kůže. Žalud natece a já mám k němu přístup oběma rukama. Vnitřní strana předkožky je neuvěřitelně citlivá, koruna žaludu a napnuta uzdicka připravená k intenzivnímu dráždění
20. Duben 2020 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ať je noc anebo den,mrdka musí z kouli ven !
26. Leden 2021 - 6:10

Stránky

Přidat komentář