102 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dovolil jsem manželce nevěru

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Manželka teď prožívá období, kdy jí sex doma nevzrušuje. Není to tím, že by ztrácela chuť na sex obecně. Potřebuje to, ale doma jí to nebaví. Navrhl jsem jí, aby si našla milence pro sexuální uspokojení. Zajímá mne ženský názor na tuhle situaci. Může žena udržovat jen sexuálně motivovaný vztah a může se jí sexuálním odreagováním s někým jiným vylepšit i chuť na sex doma?
4. Únor 2005 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
talka (anonym)
Nevim jestli jsi udelal dobre,ale nechapu,proc jsi to udelal.Asi svou zenu uz tolik nemilujes,kdyz ji nechas nekomu jinymu.Ne nikdy bych to nedovolila.Vzdyt ona se muze,tak zamilovat,ze od tebe odejde.A co ty udelas,nic.Vis proc,protoze jsi ji to dovolil.Ses nejakej divnej,nezlob se ale proc neco nevymyslis.Vzdyt je tolik moznosti.Proc se ji nezeptas co ji dela dobre a co by chtela.Proc si neudelate hezky vecer a nejakou romantickou hudbu,dobre jidlo,hezke eroticke pradlo a nejakou pornokazetu pustit a proste se snazit a neeee zabalit to vse a nabidnout ji nekomu jinemu.Tebe sex nebavi???Nechapu te.
4. Únor 2005 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Ahoj, myslim, ze vetsina zen potrebuje k sexu i takove to dusevni souzneni, zamilovanost. Souhlasim s predchozim nazorem, ze se muzes dockat toho, ze si milence najde a pak s nim i zustane.
4. Únor 2005 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Tak tohle fakt nechápu. Víš, že "nebaví jí sex doma", znamená, že jí prostě nebaví s tebou? A ty jí pošleš za jiným. Nevím, co na to říct, ale tobě asi nepomůže už nic. Takže přeji tvé ženě, aby si dobře vybrala a bylo jí fajn.Jo a znáš to: pro dobrotu na žebrotu? Může se ti velmi lehce stát, že nakonec zůstaneš sám.
4. Únor 2005 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
talka (anonym)
Romane,nenapsal jsi jak dlouho jste spolu a ani jak casto provozujete sex,ze se ji uz doma nelibi.Zkus neco jeste napsat.
4. Únor 2005 - 17:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Měl jsem totiž sám podobnou zkušenost. Bylo období kdy to zase nebavilo mě. Naštěstí to bylo dříve a já se dokážu vžít do její situace. Kdyby se snažila sebevíc vymýšlet nějaká zpestření, nic by to nepomohlo. Jen by mě to možná ještě více odradilo. Měl jsem tou dobou kamarádku se kterou jsem se občas miloval a za čas se to dalo dohromady a zase mě to doma bavit začalo. Tak si říkám, že manželce by to taky mohlo pomoci. Já si totiž nedělám velké iluze jak by to vypadalo kdybych si tenkrát našel jinou partnerku. Bylo by to za čas úplně stejné. Myslím si, že se občas tyhle výpadky stávají a více než nějaké vymýšlení variant jak zpestřit něco, co zpestřit nejde prostě proto, že je člověk z něčeho unavený, tak je lepší si odpočinout a odreagovat se a ono se to zlepší. S manželkou jsme se domluvili, že si určitě nebude nikdo z nás hledat jiného partnera. K tomu nalezení ideálního protějšku jsme oba stejně skeptičtí. Měli jsme oba docela dost partnrů, než jsme se vzali a naše zkušenosti jsou podobné. Běham prvních párměsíců vztahu se dá poznat, jestli se partneři shodnou. Pokud se z počátku nevyskytnou zásadní problémy, tak se k sobě celkem hodí. Pokud spolu zůstanou déle, než pár měsíců, probíhá to vždycky stejně. Neustálé střídání období většího zájmu a období menšího zájmu. Pokud se manželé v období menšího zájmu rozvedou, najdou si jiného partnera, tak za čas jsou ve stejné situaci s jinou osobou. Jen si nejsem jistý, jestli tyhle situace s mimomanželskými vztahy nemají ženy těžší. Já sem to zvládal dobře, dokázal jsem oddělit sexuání potřebu a citové vztahy. Možná že ženám tohle jde těžko.
4. Únor 2005 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Promiň, jestli tě teď urazím, ale připadá mi, že se snažíš najít spřízněnou duši, která ti tvůj postup nakonec schválí. Ale myslím, že nás mnoho nebude... jestli vůbec někdo. To, co jsi udělal, se ti může pěkně vymstít. Prakticky jsi tím dal své ženě najevo i to, že o ni příliš nestojí, ať si klidně užije s někým jiným. V tom nevidím žádné láskyplné gesto. A jestli se do něj zakouká a nechá tě, tak se vůbec nediv.
5. Únor 2005 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jestli to bereš tak (a mně to tak připadá), že vztah dvou lidí je z 99% o sexu, tak jsi chudák. Co takhle dohodnout se s manželkou, že si každý bude šoustat s kým bude chtít. Nebyli byste spokojenější? Nikomu by to nevadilo a až byste se večer sešli v posteli, oba s "ohromujícími zážitky", mohli byste si o tom popovídat a třeba se i inspirovat. Mohl bys jí říct, jak bys to ty dělal se svou píchačkou a doporučit jí nějaké příjemné techniky.... to, že jsi dovolil své ženě vlézt do postele s cizím chlapem je pro mě nepochopitelné. Neštítíš se jí dotknout, když víš, že v ní před pár hodinami byl někdo jiný? tak si to rovnou rozdejte ve třech, můžeš po sobě i patlat jeho sperma, to bude fajn, ne?
5. Únor 2005 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Nikdy jsem nepotřeboval od nikoho nic schvalovat. Mám na věci svůj názor, ale rád si poslechnu i názor druhých. To je celé. V uvedených příspěvcích je mi divná jedna věc o které bych se rád dozvěděl více. Proč je pro většinu lidí nepřijatelná legální nevěra a proč legální nevěra tolik pobuřuje a proč je tolik lidí nevěrných tajně? Sám vím, že si nedokážu odříci občasné sexuální dobrodružství a tak nevím, proč bych to měl zakazovat manželce. Myslím si, že vztah, kde si jsou partneři schopní občasnou nevěru tolerovat je daleko stabilnější.
7. Únor 2005 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Netlučte tak všichni do Romana, myslím, že to nevyřešil zas tak špatně,pokud je většina z Vás mladých a zamilovaných, tak to vidíte trochu jinak. Mě by se taky spíš ulevilo, kdyby mi manžel schválil nevěru, člověk pak nemá takové výčitky, jako , když je něco v tajnosti, neznamená to, že se ti dva už nemají rádi, prostě potřebují nějakou změnu. Kdysi jsme měli taky krizi a vím, že mi manžel řekl, zda by mi nepomohlo, kdybych si někoho našla, opravdu to ten muž myslí dobře, to že se žena do někoho zblázní je věc druhá, ale to může udělat vždycky. Jedné ženy se taková otevřená nabídka může dotknout, jiná to uvítá, proto neodsuzujme
7. Únor 2005 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Romane, já si myslim že tím, že jsi manželce povolil nevěru, tak se jí muselo hrozně ulevit! Taky nechápu, proč tady všichni odsuzujou legální nevěru, když jsou pak oba spokojení proč ne? Mě se zdá horší normální nevěra, to neustálý lhaní druhýmu, to je to hrozný na nevěře, ne že to děláš s jiným, ale to že lžeš do očí tomu kdo tě má moc rád! Tohle je právě to nejlepší zklamání!Romane jenom bych se opravdu nejvíc bála, že se zamiluje a pak ti uteče, u žen to není jen tak jednoduché, musí tam být sympatie a není to jenom o sexu, vždyť to víš i ty! Jenom z tadytoho důvodu bych se asi bála to dovolit, v tom případě bych volila jiné varianty!
7. Únor 2005 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Enya (anonym)
Kacenko, vidno ze jsi jeste nezkusena a hodne mladoucka, o manzelstvi vis asi hodne malo. Romanovi neslo o povoleni nevery, to jsou zvasty. Podstata je v tom, ze si kluk obcas zaskoci s nejakou tou pipkou zasukat a potrebuje vylepsit sve svedomi tim, ze to bude delat i jeho zena. Kdyby ji nikdy nepodvedl, urcite bi ji neco takoveho nenabidnul, na to by byl moc mekkej. Ale takhle je to pro neho reseni. No ja nevim, ale kdyby muj manzel pichal jine misto snahy zlepsiz sex se mnou, tak bych si asi nasla toho milence i bez jeho svoleni a pravdepodobne bych s nim i zustala. Takovej zamindrakovanej chudak nestoji za to.
7. Únor 2005 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Čau Enyo, svědomí vylepšovat nepotřebuji. Když jsem byl nevěrný, tak jsem výčitky neměl. Utajit nevěru umím. Takže před manželkou nepotřebuji předstírat tolerantnost proto, abych si připravil půdu pro vlastní úlety. Jen mi časem, po pár letech manželství došlo, že si lidi nemají ze života dělat peklo tím, že se neustále dusí pro věci, které jsou přirozené. Připadá mi debilní, v tomhle světě, kde se na člověka valí spousta problémů,které mu způsobují jiní, přidělávat problémy ještě ve vztahu dvou lidí, kteří od sebe čekají, že se budou podporovat. A ta podpora by měla být nejen ve věcech, které považuju za dobré z mého pohledu.
7. Únor 2005 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Ahoj Tino, díky za odpověď. Překvapuje mne, že jsi v této chvíli jediná, která na takovou nabídku reagovala pozitivně. Manželce se po mém návrhu ulevilo, říkala, že je ráda, když ví, že bych jí mohl nevěru tolerovat. Hlavně ocenila, že rozumím její situaci. Nemusí si vymýšlet důvody proč jí to doma nebaví, nemusí se cítit provinile, když by podlehla nějakým svodům, nemusí se bát, že se něco prozradí a vznikne velký problém. Myslím, že přesně to žena v této situaci potřebuje. A co drží dlouhodobý vztah pohromadě? Pocit jistoty a podpory v těžkých situacích. Když jsem psal do tohoto diskusního fóra, tak jsem očekával, že bude situace opačná. Předpokládal jsem, že více žen bude takové řešení považovat za dobré.
7. Únor 2005 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Mylím,že když bude tvá manželka chtít milence tak nebude čekat na tvoje požehnání.Je mi tě líto když své problémy chceš řešit takto.
7. Únor 2005 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Enya (anonym)
Jo, to si taky myslim. Urcite nebude cekat na tvoje pozehnani. Proc by taky mela? Jses fakt trdlo, ja bych asi taky chut nemela...
7. Únor 2005 - 14:02
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
Hele ženské, co do něj tak šijete? Vždyť zahnul s jednou z vás.Stoupněte si před zrcadlo a dlouze se na sebe podívejte. Která z vás má čisté svědomí a ještě nezahla, která by případně nezahla kdyby se naskytla příležitost? Zvažte, potom suďte.
7. Únor 2005 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
iren (anonym)
Ahoj Romane,to co tu popisuješ jsem prožila. Vzájemně jsme si dovolovali jiné partnery, ale náš vztah z mnoha důvodů a jeden byl i tento, nevydržel. Když nad tím tak přemýšlím, tímhle dovolováním jiných partnerů jsme se navzájem zraňovali i když to tak v té chvíli nevypadalo. Obávám se, že takto problémy ve svém vztahu nevyřešíte, ale jen překryjete dalším a daleko drásavějším problémem. Nám se těch neřešených problémů nakupilo tolik, že jsme neměli chuť ani vůli je vyřešit.
7. Únor 2005 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Enya (anonym)
Kel, tak pro tvou informaci, jeste jsem nezahla a prilezitosti mam vic nez dost, nikdy to ovsem neudelam. Kdyby byl muj vztah natolik v koncich, tak se rozejdu a jdu hledat jinam, ne zahejbam jak zmyslu pominuta. Vzdyt to stejne pak skonci jen hur.
7. Únor 2005 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
Proboha co Vám je ženské?Roman se Vám tady svěřil a vy jste ho úplně uklovaly.To jste tak škaredé a závistivé, že to odsuzujete? Ale zřejmě ten život jenom prožíváte a ne užíváte.Ať si to Roman praktikuje, každý svého štěstí strůjcem.On se vám tady svě¨ří a vy úplně nenávistně ¨moralizujete a kážete. Čekám ,kdy se pustíte do mně když jsem se zastála Romana.Připadáte mi jak jeptišky. Nebo není to náhodou tak, že pijete vodu a kážete víno?
7. Únor 2005 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Nevim o co ti jde Aleno? Potrebujes si vybit zlost?Roman se sveril a co? Co ty jsi mu poradila? Nevim o cem tady meles. Kazdy ma pravo na vlastny nazor, a nemuzu cekat, ze kdyz si tady zalozim diskuzi "Delam to se svym fotrem" tak mi vsichni budou psat jaka jsem skvela a jak mi fandi. Takze klidek alenko, vrat se do sveta divu...
7. Únor 2005 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Romane,napiš mi na můj mail, až ho otevřeš, tak budeš vědět o co jde,zatím se mějTina
7. Únor 2005 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pater Ralf (anonym)
Aale, nekdo si chce tady zasukat. Koukejme!
7. Únor 2005 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Čau Aleno, také mě překvapuje, jak spousta žen reaguje agresivním tónem. Ale jak sama říkáš, zajímalo by mě, kolik lidí co něco odsuzují to v hojné míře dělají. Myslím že celá debata by se dala přenést na několik otázek. Když nevěru, tak radši legální, nebo radši utajovanou? Má člověk přirozené sklony k nevěře? Když ano, tak má být partnerem tolerovaná, nebo ne? Mě to přijde docela zajímavé téma, které se týká poznání lidské povahy. V takových věcech existuje spousta předsudků a úmyslného zatemňování problematiky. Pokud mohu soudit ze zkušeností s mým vlastním tělem, tak člověk sklony k nevěře má dost velké a je velký problém se tomu bránit. Když hodnotím mé zkušenosti s kontaktem s vdanými ženami, tak i u nich jsou sklony k nevěře dost velké. Takže bychom se mohli pokusit o debatu bez zastírání skutečností a založenou na faktech. Dávám do pléna pro začátek otázky : Máte sklony k nevěře?, Je pro vás těžké se tomu bránit?Za sebe odpovídám, že sklony k nevěře mám a bráním se tomu dost těžce.
7. Únor 2005 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Enyo, nedospělé mi připadají tvé názory. Každý přece ví, že po čase se z manželů stanou více přátelé než milenci a to jak jim to klape v sexu se taky určitě změní. Proto si myslím, že když se na tom dohodnou, pak si aspoň nemusí lhát do očí, tohle mi připadne nechutný.To že se pak ona může zamilovat do jiného a sami se tak budou zraňovat, to je něco jiného, ale to podle mě závisí na toleranci a na psychické věrnosti. Pokud se to časem spraví, tím líp, horší bude, když se všechno sesype. Ale to by měl Roman vědět asi nejlépe, s kým žije a co si může dovolit.Jinak to že si připravuje cestičku pro vlastní nevěru, to je úplná kravina, má to už za sebou.Tak zkus trochu míň podezřívat a trochu víc se vžít do druhého.
7. Únor 2005 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Enya (anonym)
Ja nevim kde ziju, ale je to divnej svet, kdyz je tady clovek vadnej proto, ze nepotrebuje byt neverny, proste mu to neni blizke. Takze odpoved i na tvou otazku Romane:NE, NEMAM SKLONY K NEVERE A JE PRO ME UPLNE LEHOUNKE SE UDRZET NA UZDE. Tot vse.
7. Únor 2005 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Na šukání je lepší shánět někoho v práci, na večírkách, nebo na místech kde se schází hodně lidí. Snaha shánět někoho tady je dost neefektivní a je spojena s velkým objemem transakčních nákladů a hodně času se zde dá investovat do úplně neperspektivního kontaktu. Baví mě mluvit s ženskými o problémech vztahů muže a ženy. Je to zajímavé slyšet názor žen v anonymním prostředí, kde mohou spoustu věcí říci tak jak si myslí.
7. Únor 2005 - 15:47
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
Je příjemné být věrný ale sklony k nevěře mám.
7. Únor 2005 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
Je příjemné být věrný ale sklony k nevěře mám.
7. Únor 2005 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
40+ (anonym)
Romane nenech se deptat a z odpovědí přebírej co je moudré a co si z toho můžeš vzít. a co je blbost od pohleduNedávno jsem v jiném tématu se svěřil se svým problémem. Nejdřív probíhala vcelku rozumná diskuse s několika účastníky a byla přínosem myslím nejenom pro mne. Ono někdy stačí si pokecat někdy stačí se svěřit a člověku je tak nějak lehčeji. Také tam se pak našli moralistky které nic nevyřešily jen tu diskusi všem znechutily. Jedna byla obzvlášť sprostá. Dnes už je to fórum vice méně mrtvé. Nikdo tam prakticky nekomunikuje. Zajímavé je, že většinou se tyto světa spasitelky angažovaly v pracovní dny a o víkendech byl klid po pěšině. Jen doufám, že to všechno nejsou státní zaměstnankyně a že jim to tlachání neplatím ze svých daní :-(Já tvému problému rozumím. Myslím si že hledáš cesty nebo možná naději, že se to jednou spraví. Ono to možná nevýjde, ale ty alespoň budeš za sebe mít pocit, že jsi pro to udělal nejvíc co jsi mohl. Když to pomůže bude to super. A když vás to ještě víc rozdělí možná pak rozchod nebude tak bolestný. Já Tvé rozhodnutí ani neschvaluji ani neodsuzuji. Já Ti prostě fandím
7. Únor 2005 - 15:50

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama