16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dovolená 2006

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Annie (anonym)
Ahoj, hledám někoho, kdo by se mnou jel nejlépe na last minute někam k moři. Přemýšlela jsem o Tunisu, ze všech nabídek, je to nejvýhodnější. Nepřidal by se někdo? Nejsem si ještě jistá termínem, ale můžeme se zkusit dohodnout:)Je mi 25, a bydlím v Praze.'
15. Březen 2006 - 15:44
vendula (anonym)
Když to cvakneš tak jsem pro každou srandu.'
15. Březen 2006 - 17:04
divizna (anonym)
jsi dost troufalá to se nebojíš že narazíš na nějakého úchyla? víš,co jich tady je?'
15. Březen 2006 - 19:53
Miška (anonym)
Taky si myslim, ze zrovna tady neni to prave misto na hledani partnera na dovolenou...... navic zrovna v Tunisku by nebyl problem te prodat a tak....
15. Březen 2006 - 22:52
vendula (anonym)
troufalá jsem ale byla to jen sranda když už někam na dovolenou tak s manželem né s někým cizím to pro pořádek!!!!!!!!!!!!!!!!!'
16. Březen 2006 - 8:05
Jureček (anonym)
Já bych zase nejel s tebou do Tunisu,letos jsem byl 2x v ŘECKU a už toho mám dost.Navíc od 25 letý baby nevím co můžu očekávat,nejlepší je dobrá známá anebo si sbalit kočičku tam,Agličanku nebo Němku,třeba starší ale ví o co jde.'
17. Srpen 2006 - 22:11
Holka (anonym)
To bych rědaji opravdu jela sama, než si přibalit v last minute do kufru člověka, kterého vůbec neznám a nic o něm nevím, taky by se to mohlo vyvinout v pěkné psycho.'
17. Srpen 2006 - 22:30
maja (anonym)
Ahoj, letos jsem byla na dovolené v Tunisu-ostrov Djerba hotel Kalimera beach, přes cestovku sunny days. Bylo tam překrásně a rozhodně bych si sebou chlapa nevzala, protože těch tam bylo až,až....'
29. Srpen 2006 - 18:38
jirka (anonym)
jsi piča'
25. Červenec 2007 - 18:09
jirka (anonym)
jsi piča'
25. Červenec 2007 - 18:10
jirka (anonym)
manžel tě vymění za osla'
25. Červenec 2007 - 18:11
Pro negramoty. (anonym)
Tunis je hlavní město Tuniska, tam bude těžko nějaký ostrov.'
18. Říjen 2007 - 3:29
Pro negramoty. (anonym)
Tunis je hlavní město Tuniska, tam bude těžko nějaký ostrov.'
18. Říjen 2007 - 3:29
Kolda (anonym)
Ať cestuju kamkoliv, vždycky si kupuju léky, aby mě nic nepřekvapilo, a zjistil jsem, že přes internet je to levnější. Tak to všude píšu, aby lidi ušetřili http://eshop.farmax.cz/
28. Červen 2010 - 10:27
Bimbác (anonym)
já jedu v květnu do řecka, ale nyní je rok 2016, takže se měj; doufám že už si se vrátila, výkupné za teba zaplatila babička?
17. Duben 2016 - 12:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama