73 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dotaz na nemoc

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
dobrý den pořád mám lesklé oči, vyplouvam hleny, antibiotika nezabiraji, posledni dobou navic pri smrkani vysmrkavam hrudky zaschle krve ale jen z prave nosni dirky.. Nevite cim to muze byt?
22. Únor 2008 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jestli myslíš tu krev, tak zřejmě při smrkání mohla prasknout některá drobná cévka v nose. Nebereš třeba víc léků jako Ibalgin nebo něco na teplotu se salicylem?
22. Únor 2008 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
vera (anonym)
Ahojky chtělo by to vyčistit organismus bud si zajdi do nějakého bylinkářství nebo navštiv homeopata nebo bylinkáře nebo doktora co dělá akupunkturu s tou krví z nosu si nedělej starosti jak psala předemnou jedině , že by ti tekla .ahoj
22. Únor 2008 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
matteiová (anonym)
Chtěla bych se zeptat,zda je cronova nemoc dědičná,Tuto nemoc má můj manžel a syn trpí tež častými průjmy a bolestmi břicha a nevolností
6. Duben 2008 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
prosím o radu otéká mě levá ruka (hodně i žíly),levá noha a trošku mě bolí na levé straně hlava(ne moc), když se na posteli otočím, hučí mě v levém uchu. Asi před třemi roky jsem měla totéž, moje obvodní lékařka mě poslala na veškeré vyšetření a verdikt zněl : zdravá , nikdo nic nenašel, ale přeci něco to být musí, mohl by mě někdo poradit? Moc děkuji.
10. Duben 2008 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
to Mateiová (anonym)
Já myslím, že Cronova nemoc je určitě dědičná, ale spíše až ob jedno koleno.Ale ta dispozice tam je, měla byste se synkem jít na vyšetření.
10. Duben 2008 - 9:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Jano, pokud vám na neurologii nic nezjistí, vyhledala bych asi čínskou akupunkturu, prostě čínskou léčbu.Vypadá to, že vám špatně pracuje lymfatický a cévní systém.
10. Duben 2008 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, je-li možné se nakazit virem hiv od kluka či naopak při vzájemném ústním stimulování pohlavních orgánů? Slyšela jsem, že se virus přenáší nejen slinami, ale i poševní tekutinou. Tedy mohu ho nakazit nebo on mě?
14. Duben 2008 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
10. 4. 2008 09:01:05, nikdy nebyla prokazana dedicnost crohnovy choroby!!!! zalezi celkove na stylu zivota a na genetickem zakladu!!! ten samý případ: take muzete tvrdit,ze deda mel rakovinu a vnucka ji dostane? nesmysl!!! 6. 4. 2008 18:21:21, matteiová Crohnova choroba dedicna neni, nebylo prokazano!!!
15. Duben 2008 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
V posledních několika měsících mě trápí svědivá vyrážka. Svědí mě celé tělo, především chodidla, dlaně, záda. Vyrážka většinou není na první pohled patrná, teprve po poškrábání místo zarudne. Jinde (na zádech, ramenou, prsou) se vyskytují drobné pupínky nebo uhříky. Vadí mi to samozřejmě celkově, svědění i nepěkná pokožka. Jinak žádné výraznější zdravotní problémy nemám - a ovšem, že se denně sprchuju. Napadlo mě, že by to mohla být součást premenstručního syndromu, protože vyrážka se objevuje a zase mizí v tomhle období, kdy zrovna v psoledních několika měsících jsem v době menstruace nucena cestovat (několikahodinová nepohodlná cesta, stres),jenže netuším, jak se toho zbavit. Mohl by mi někdo poradit?
21. Duben 2008 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to (anonym)
blbost se denně koupat, já se koupu na Vánoce a na Velikonoce.
21. Duben 2008 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitule (anonym)
Prosím,jak se nazývá fóbie ze zdravotnického personálu,zařízení,nemocnic,vyšetření a tak vůbec? Štítím se vejít do zdr.zařízení,sednout si na židličku,kde seděl potencionálně nemocný,vejít do čekárny a ordinace a dýchat vzduch tam,kde se nacházejí nemocní.Štítím se souložit se zdravotníkem,lékárníkem.Představa,že bych někdy měla být odvezena sanitou mi nahání smrtelnou hrůzu,myslím,že bych měla tendenci se potom vykoupat snad v kyselině sírové,kvůli dezinfekci,když musím vejít do lékárny,nenápadně jim postříkám silnou dezinfekcí madlo dveří.Nemůžu chodit při problémech k lékaři. Je můj stav považován za nemoc a je-li,je léčitelná v případě,že nemohu navštívit zdr.zařízení,ani do sebe nedostanu žádné léky? Děkuji.
30. Září 2008 - 0:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Asi máš fóbií hned několik, z lékařů, bacilů, infekce - asi bude nejlépe, když navštívíš psychologa, ten se vyskytuje povětšině mimo zdravotnická zařízení.
30. Září 2008 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dobrý večer chtěl by se zeptat jak nebo čím léčit :Manželka má problemy s nohou a sice se ji na dělají mokvavé puchýře ,které popraskají a pod nimi je to živé a stále s toho teče.Je to velmi bolestivé a zatím se neví co to přesně je.Vím že takto radit je zle ale kamarád mi poradil Vaše stránky a tak se ptám čím by se to dalo mazat neb obklady.Za odpověď předem dík E.
4. Říjen 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Záleží kde se jí ty puchýře dělají, ale podle popisu to zní podobně jako bércové vředy. ale vypadá to, že jste se radili s lékařem a nepotvrdil je. Takže opravdu těžko radit. No na druhou stranu se v lékárně dostane koupit jitrocelová mast, která pomáhá dobře hojit zanícená místa na kůži a je i na ty vředy. Na internetu jsem ji viděla za 59,- Kč. Takže v lékárně to bude podobné.
4. Říjen 2008 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Díky tu jsme ještě nezkoušeli dostala na to mastě ,které to jen vice zanicují.Myslím si,že to dostala po nějakých injekcích po operaci ledviny,kterou ji odebrali.E.
4. Říjen 2008 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ta souvislost s operací ledviny tady asi bude. Tělo si totiž dokáže některé věci řešit po svém. Ledviny jsou v těle pro to , aby filtrovaly krev. Když jsou poškozené má tělo tendenci se zbavit toxinů jinou cestou. Pak se mohou projevit třeba bércové vředy, či jiné kožní problémy.
5. Říjen 2008 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
Dík,ale tohle u nás není,nevím o žádné psycholožce/ovi,prostě se nesmí stát,abych onemocněla,to by byla rovnou moje smrt.A když už musím do lékárny,píšu si dlouhý seznam,nakupuji tak na 9 měsíců,abych tam nemusela vkročit jak nejdéle to půjde,stačí,že potom dezinfikuji sebe a všechno,co jsem měla na sobě,hrůza,kdyby na mne musela sahat doktorka,tak se snad zvencnu.
5. Říjen 2008 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stáňa A co uděláš, kdybys třeba dostala infekční žloutenku? Spíš bych se dezinfikovala z vlaku nebo MHD.
6. Říjen 2008 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stáňo, v dnešní době máte výhodu v tom, že si můžete objednat léky přes internet a převzít jen balíček na poště či od roznáškové služby. Ale na druhou stranu by jste svůj stav opravdu měla nějak řešit. Zkuste najít ve svém okolí nějakého psychologa a vysvětlit mu npř. telefonicky svůj problém. Mohli by jste se pak sejít na pro vás přijatelném místě.
6. Říjen 2008 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
Jsem očkované snad proti všemu,co existuje,stálo mě to hodně peněz a probíhalo to vždy v soukromí,mimo ordinaci,proti žloutenkám mám utvořeny protilátky,testovali mne.Nakazit se céčkem je při mé štítivosti a nenavštěvování zdr.zařízení prakticky nemožné. Bydlím na desítce a zde je psychologie pouze ve zdravotnickém zařízení,zde,v Praze,opravdu neexistují ordinace,které by byly mimo dosah nakažlivých nemocných a ten pocit,sednout si tam na židli po někom,kdo tam třeba řešil trauma z nakažení se pohlavní nemocí,je pro mne téměř smrtící. Děkuji vám za účast.
8. Říjen 2008 - 2:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Stáňo, to jste měla celý život? Už jako dítě, či jak to probíhalo u vás doma? Já to beru jako nemoc, jako určitý druh fobie. Mám známou, vždycky byla nápadná tím, že si třeba 5x za hodinu šla umýt ruce atd. Teď má dítě, a např. když dítě ráno vstane, všechny věci, co mělo na sobě hodí do pračky. Po odpoledním spaní to samé. Manžel jí samozřejmě vyčítá plýtvání elektr. energií, vodou...ani se nedivím.Po příchodu z procházky dítě vykoupe...Jenže dítě je vychováváno v tak sterilním prostředí, že je stále nemocné. Snažila jsem se ji trochu usměrnit, ale nejde to. Jednou nějaký známý dětský doktor říkal, že dítě /aby mělo protilátky/, by mělo olízat kliku u dveří u dětské doktorky - získat tak nějakou imunitu, a ne vychovávat takto "skleníkově". Kousek dál bydlí romové, děti stále lítají venku polonahé, ale nepamatuji, že by někdy byly nemocné. Tak to jen trochu povídání, ale nevěděla bych, jak to řešit..
8. Říjen 2008 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Stáňa (anonym)
Ivo,přesně vím,čím ta vaše známá prochází,uplatňovala jsem toto na sobě a vlastně ještě do určité míry uplatňuji. Je to neovladatelné počínání a nevím,jak by to se mnou dopadlo,kdybych nebyla vystavena situaci,v které nebylo na výběr,pud sebezáchovy vám zavelí vypnout tuto přepjatou potřebu hygieny a septičnosti.Od té doby to držím na uzdě,i když pro lidi v okolí jsem prý přepjatě hygienicky otravná,třeba nesmím vidět,jak kamarád vaří,protože pro mne jsou jeho hygienické návyky děsivé,ale to může být pouze v mých očích,apod. Jediným možným,pro vaši známmou by bylo,dostat ji do nějaké takové situace-uvíznutí v přírodě, pustině,horách,zařídit jí pád do bahnitého rybníka,ideálně při dobrodružném pobytu na nějaké chatě bez eletřiny a teplé vody,jakmile by přežila něco takového,poleví. V zájmu toho děcka je to přímo nutné! Jinak,tyto fobie mám,co pamatuji,prvního lékaře jsem pokopala asi ve 3,5 letech,prášky a teploměry jsem zdatně ukrývala do skrýše,bylo toho..S tímhle si,bohužel,neporadím. Přeji dobrou noc.
9. Říjen 2008 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
jde zcela jistě o druh fobie, mnohdy spojenou s obsesí (OCD), jestli to znepříjemňuje život, dá se to mírnit léky. Lepší je přijít na příčinu fobií. Ale to se na doktorce.cz moc "nenosí". :o)
9. Říjen 2008 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Stáňo a mátě nebo měla jste přítele? Jak myslíte, že se budetze snášet? Ledaže by byl v hygieně tak přepjatý jako vy. Navíc by nemohl dělat jakékoliv zaměstnání. A jak byste chodila pro děti do školy nebo do školky? Nebo kdyby byly nemocné?
9. Říjen 2008 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
marketa (anonym)
ráno jsem se vzbudila a už jsem nenatáhla nohu v koleni.trvalo to dlouho než to povolilo a od té doby se mi to stlo jrště několikrát.také jsem musela použít prášek na uvolnění svalstva.žádné jiné problémy nemám.poradte někdo mam velké obavy.
23. Říjen 2008 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
dobry den muzete mi poradit?Muj kamarad ma zvlastni nemoc,no nevim co to je?Trepou se mu nejen ruce ale i cele svalstvo takze cele telo.Je uz s tim docela v pohode smireny a zije v klidu,ale me by zajimalo jestli nekdo o tom nevi.Zkusil plno veci ale nic.Mozna je to psychyckeho razu,kdo vi.Dekuji za odpoved
23. Říjen 2008 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu. Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za
14. Listopad 2008 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Líba (anonym)
Paní doktor! Prosím k jaké specializaci se chodí s kolenem. Ne jako s kloubem,ale s vazy,šlachami? Děkuji za odpověď!
15. Listopad 2008 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Libo (anonym)
K ortopedovi...
15. Listopad 2008 - 0:30

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama