15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dostala som výprask a zaracha

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Ahojte,ja som Andrea,a mám 15 rokov.Moj otec je velmi prísny,a musia platiti pravidlá.Ja som dievča,ktore milujem diskoteky,a zdržala som sa na nej.Ked som prišla domov,otec na mna nahučal,a vraj si to ráno vybavíme.Ráno ma tak naplieskal varechou a remenom,že som sa skoro počurala.Stráááááááááááášne ma to štípalo,a na zadku som mala obrovske červene flaky.Potom mi dal ešte aj zaracha na 2 mesiace chodit von :( no čo mám robit??
22. Březen 2011 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Myslím, že v 15 máš na večerní disko ještě čas.
23. Březen 2011 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrejko, Andre (anonym)
Velmi přísný otec nechá večer před školním dnem 15letou dceru psát do diskuze na internetu ve 23.35 hodin?! Optimální délka spánku v 15 letech je minimálně 9 hodin denně, pokud 15leté dítě tedy vstává do školy klasicky v 7 hodin, tak by nejpozději ve 22 hodin mělo ležet v posteli, a proto je třeba tvého „velmi přísného” otce nahlásit na sociálku - v pondělí 22.3.2011 ve 23.35 hodin určitě nebyl doma.
28. Březen 2011 - 1:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Chybička se vlo (anonym)
Velmi přísný otec nechá...Omlouvám se za chybu ve výpočtech: 22.3.2011 bylo úterý, ale pořád to nic nemění na tom, že je to večer před školním dnem!
28. Březen 2011 - 1:35
Obrázek uživatele Návštěvník
:(( (anonym)
jsem 17 letej kluk, od rozvodu nasich rodicu ubehlo cc 2 roky nemuzu ven s nikym jinym nez s nekterimy lidma ktery zna i otec, soukromi nemam zadne, o tom ze na me casto rval,vymlacoval ze me heslo na net,vypína mě net ze sem prej na nem casto,a to je jen setina vseho ,mam z toho caste deprese nevim co mam delat.. uz me to nebavi z detstvi mam jen šramy ..
25. Srpen 2011 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
maťa (anonym)
Ahojte,ja som Andrea,a mám...uuuu zaracha poznám :) ale to každý
22. Březen 2012 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
anonim (anonym)
Prostě zdrhnout ven. A až tě zas bude bít,tak ho celou dobu povzbuzovat ať ti dá pořádně,že ho aspoň na dýl zavřou. Pak s tim stačí jít k doktorovi a nahlásit to na sociálce. Před tim bych si pár zranění ještě přidala. Alespoň se několikrát rozběhla hlavou proti zdi. A na sociálce bych řekla,že mě zmlátil za to,že jsem se nenechala osahávat. Ps. mím rodičům bych to nikdy neuďála ty jsou moc hodný a mám je moc ráda. A pokud máš kluka,tak taky nestojí za nic. Ten můj mi řek,že kdo namě šáhne,tomu zláme ruku.
22. Březen 2012 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
filmtt (anonym)
Studio dokumentárních filmů připravuje sociologický dokument o roli tělesných trestů ve výchově a mezilidských vztazích. Pro tento nekomerčni projekt hledáme lidi, kteří se nebojí podělit o své zážitky ať v roli trestaného, či trestajícího. Více informací nezávazně na: filmtt@volny.cz
5. Květen 2012 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Já jsem jako malá holka dostávala vařečkou a nikdo se mě neptal, jestli se mi to líbí. Pak asi od dvanácti mi mamka dávala na výběr buď výprask řemenem, nebo týden zaracha bez telefonu a bez televize, totální samotka. Po dvou dnech jsem za ní vždycky zkroušeně přišla, ať mě raději seřeže.
18. Červenec 2012 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Já jsem jako malá holka...mě máma dávala na týden zaracha, kterýho většinou po dvou dnech zrušila s tím, že jsem bledá, ať vypadnu na vzduch :-))
18. Červenec 2012 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Co dělat když s (anonym)
Ráda by si vybrala nějakého krásného chlapce na průnik.
18. Červenec 2012 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jerabnica (anonym)
Já byla bitá za celý život asi 3x.Ale vždycky jsem si to ještě dlouho pamatovala.Táta mě i ségru bil řemenem.Takže když ho vyndal ze skříně,věděli jsme,že je zle.Nebylo to sice nijak často,ale když na to došlo,věděli o tom i sousedi.Jinak většinou frčeli alternativní tresty,jako zaracha,nebo zákaz televize.Naposledy jsem dostala nařezáno snad ve 14ti letech.To jsem byla s kámoškou za školou.Dostala jsem sice přes kalhotky,ale pálila mě zadnice ještě několik hodin potom.A následujících několik dní hrála všema barvama. Máca.
4. Prosinec 2015 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mě nemlátili ale zarach byl :-) v pátek po škole jsem vyfasovala pyžamo(dneska se mu říká overal na spaní) a "obrazně řečeno" jsem ho mohla sundat až v pondělí ráno, ostatní oblečení bylo uzamčeno ve skříni abych neutekla ven :-)
5. Prosinec 2015 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
tera (anonym)
Mě nemlátili ale zarach byl...já mývala podobný trest, o víkendu jsem musela chodit vplenách a v body dost ponižující.
6. Prosinec 2015 - 1:32

Přidat komentář

Reklama

Reklama