109 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dospělí muži nelíbají?????

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
Je mi 22 a mám přítele 31. Jak je možné, že necítí potřebu se se mnou líbat, nebo mazlit? je to normální, nebo mne nemá rád? Když sama začnu, nic z toho mi neopětuje, jenom když si něco žehlí.Jsou takový všichni??? Kromě práce ho zajímá jen televize. Jsem atraktivní, bezdětná a tři roky se to snažím pochopit. Říkat si o to k ničemu nevede. Existuje nějaký dospělí muž, co se rád mazlí??????
29. Listopad 2007 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Existuje. Memu priteli je skoro 29, mne 21 - a je to takove moje pritulne zviratko:o)
30. Listopad 2007 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Je a je to můj muž myslím si čím je starší tím raději mi dává pusu při odchodu z domu i při mazlení je mu 50 jsme spolu 30 let a je to čím dál lepší. Zeptej se toho svého jestli mu je to nepříjemné nebo je tak si tebou jistý tak mu řekni , že ti to schází a pokud se nebude snažit i mimo toho když si něco žehlí tak taky se může najít nějaký jiný co si tě bude hýčkat. Měj se hezky
30. Listopad 2007 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Že někteří muži necítí potřebu líbání je přirozené.Přitom mají ženu určitě rádi. Muž není od přírody tolik emocionálně zatížen, proto mu to ke spokojenému životu nechybí. Většina mužů tyto vnější projevy citů dělá kvůli ženám, aby byly spokojeny. (Není to ale žádná mužská vypočítavost, rozdíl od žen je pouze v tom, že to dělají racionálně).
30. Listopad 2007 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
To je kus od kusu. Můj první kluk se nemazlil, nelíbal a podle toho taky vypadal sex. Teď mám přítele o 15 let staršího a je to mazel jako žádnej jinej! A podle toho taky vypadá milování :)
30. Listopad 2007 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
marťa (anonym)
toje asi opravdu různé,můj muž se také nerad líbá,pusu jo,to mi dává několikrát denně,ale hluboké líbání nemusí,myslím,že se stydí za své zuby,je to kuřák a asi je mu to prostě nepříjemné. nikdy jsme se o tom nebavili,ale asi je to tím.
30. Listopad 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Marťo, a co si o tom s mužem promluvit? Třeba se o líbání ochuzujete zbytečně...tobě to nechybí?
30. Listopad 2007 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Re (anonym)
To záleží na povaze. Znala jsem jednoho, který necítil potřebu líbání a jiného, který to měl hrozně rád. V sexu a ve vztahu byl taky lepší ten druhý, co se rád líbal.
30. Listopad 2007 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Myslím, že s věkem chuť na divoké francouzáky asi opravdu slábne. Na druhou stranu přichází jiné aktivity - ale klasický poliek určitě neustupuje. A pokud přijde divoká vášen a velká pusa - už to asi znamené velké vzrušení...
30. Listopad 2007 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to není moderní líbání, kde jste to viděli, v nějakém zaostalém fimu, já se vůbec nelíbám, mazlím se z novinami, s kreditkou, s telkou, nebo babičkou když od ní něco potřebuji
1. Prosinec 2007 - 3:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Heh ... To je fakt. Já mám dole prodlužovák na polibky :-)
1. Prosinec 2007 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
problém je v tom, že se ani nemazlí a nechce se se mnou o tom bavit. Mě to moc chybí. V sexu je vášnivý a uspokojí mne lépe než expřítel, který se rád mazlil i líbal. Ale za celé tři roky nikdy nedošlo na "milování". A navíc jak nastane zimní období, sexujeme maximálně 1 x za dva týdny, což je vážně smutné. Jsem mladá, celkem atraktivní a i s mojí aktivitou se nikdy ničeho nedomůžu. To mi vážně na sebevědomí moc nepřidává....
3. Prosinec 2007 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
Milane to nemáš nic vyjímečného, to má každej....
3. Prosinec 2007 - 16:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
Asi bych potřebovala milence na mazlení....
3. Prosinec 2007 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Majda (anonym)
pro Angelinu -a tak začal konec mého předchozího vztahu,přestali jsme se líbat,hladit,mazlit se.Pak povídat si,pak sexovat,rozumět si,žít spolu.Konec.Byla jsem chvíli sama a víc než sex mi chybělo to mazlení,ta blízkost někoho (ne až tak fyzická jako psychická),ty mi rozumíš.Pak jsme se potkali s mým současným přítelem,rozmíme si,sex dost dobrej,ale ta příprava - líbání nekonečný,mazlení,nemůžu se toho nabažit.A přítel taky ne,v tomhle se shodneme na 100%. A o věku to není,mě je 40 a příteli o něco málo míň.
3. Prosinec 2007 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
marťa (anonym)
no Katko, musím přiznat,že na začátku mi to trochu vadilo,nějak jsem si zvykla. Je pravda,že když jsme trochu ovínění,tak se chvilku i líbáme,ale on si to vždycky pak uvědomí,zasekne se a přestane. Nebo nevím,jestli ho někdy nějaká přede mnou neshodila,že špatně líbá nebo co...nevim,ale o tom by se jako chlap asi nebavil.
3. Prosinec 2007 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
TA (anonym)
Muj pritel je uzasny milenec, udela mi, co mi na ocich vidi. Mam rada trosku tvrdsi sex, jenze cim dal tim vic mi chybi mazleni.. A mam pocit, ze je to jeho prirozenost, nebyt nezny, teda ne v sexu. Jinak me pohladi, da mi pusu, chova se ke me uzasne. Ale uz si ani nepamatuju, kdy jsme se libali naposledy..
3. Prosinec 2007 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jen (anonym)
Já se nerad líbám přes den, ale pokud jde o milování, tam teprve líbání dostává jiný úhel a mazlení je moc prima. Musím na to mít tu správnou náladu. Pokud mám práci, jsem nerad čímkoliv rušenej, když to ženská umí, lehce si mě získá na milování , sex je droga.
3. Prosinec 2007 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem debil!!! (anonym)
". 11. 2007 17:46:03, AngelinaJe mi 22 a mám přítele 31. Jak je možné, že necítí potřebu se se mnou líbat, nebo mazlit? je to normální, nebo mne nemá rád? Když sama začnu, nic z toho mi neopětuje, jenom když si něco žehlí"Angelino dneska te snad aspon pobavim! Ja jsem tedkonc narazil na tuhle diskuzi a ctu to od zacatku cili od tvyho prvniho prispevku. No a ctu jak se ten tvuj nemazli jen kdyz si neco zehli a jak jsem se myslenkama snazil vzit do tvejch pocitu tak jsem si rikal sakra proc je mazlivej jen kdyz zehli? Nekecam mel jsem v makovici tu predstavu jak on porad nic a nejednou si zehli kosile a je celej pritulnej a mazlivej:))) Tyvole zadnej cizinec se v zivote nemuze naucit cesky:))))
4. Prosinec 2007 - 1:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dr.No (anonym)
Chlapi fakt ztrácejí časem o líbačky zájem. Ještě tak v pubertě a krátce po ni, ale potom už ne. Proč, nač a zač si vyměňovat miliony bacilů, slintat u toho, funět si navzájem do uší, dýchat si z huby do huby, když nejsi v bezvědomí? Běžný, letmý polibek, proč ne, ale nasávat se jak čerpadla? Při milování tě políbím tam kde chci, nebo chceš ty, ale že bych jen tak stál, neboi ležel a ocucával ženskou, v tom romantiku ani smysl nevidím. Ale to je přeci stará známá pravda, že na líbačky jsou ženy jak praštěné.Jěště něco - co znamená mazlení? Pro jednu ožužlávání, pro druhou hlezení bez ožužlávání, pro třetí ožužlávání po celém těle a další tisíce možností. Žádná z vás však nenapsala, co pro ni to mazlení vlastně představuje, co to u ní je.
4. Prosinec 2007 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dr.No : Od žen odpověď nečekej, ty to mají smíchané všechno dohromady.
4. Prosinec 2007 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
pro Jsem debil: :-)))))))))))pro Dr.No: pro mě je mazlení třeba to, že když odcházím do práce, tak mě přítel obejmě, přitiskne a dá mi pusu do vlasů (nebo několik:-). Nebo když on přijde z práce, tak ho jdu přivítat ke dveřím, obejmeme se a chvíli tak stojíme a pusinkujeme se. Nebo když usínáme, tak se tulíme:-) Koukám, že to zní jak Pamela z Účastníků, když to vidím takhle napsané:-))))Ale líbat se se mnou taky nechce, mrzí mě to, ale prosit ho o to nebudu. Já sama to ale zbožnuju, když jsme se seznámili, tak to fungovalo.
4. Prosinec 2007 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Myslím, že takových je většina chlapů. Nelíbají se, nemazlí, netulí. Zato nechat se vykouřit, to chtějí pořád. Mazlení bez sexu je nezajímá a je to pro ně ztráta času. Já měla před svým mužem 4 kluky a nebyl na to ani jeden. O mém manželovi ani nemluvím. Před 5 lety mi po osmiletém manželství oznámil, že mě opouští kvůli jiné ženě. Byl to pro mne šok. Dneska jsem mu vděčná. Mám teď přítele, který se rád mazlí, tulí a líbá a nemusím ho do toho nutit. Mám s ním taky daleko větší chuť na sex.
4. Prosinec 2007 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
sex s mým přítelem je dost dobrý, nejlepší milenec, jakého jsem zatím měla. Uspokojí mě. Ale poslední dobou si začínám všímat, že jde jen o živočišný pud. Mě to nevadí je to fajn. mě jde o to, že mě neobejme při probuzení, nebo když mě něco trápí. Když ho chci jen tak dlouze políbit tak to rychle ukončí. Když se chci přitulit, vstane a nebo chce nerušeně sledovat televizi. Mě nevadí sex bez mazlící předehry mám to tak raději, ale občas chci přesvědčit o tom, že mě má rád jiným způsobem než dárkem, slovy nebo super sexem. Potřebuju i podpořit, utěšit nebo se sladce rozloučit....
4. Prosinec 2007 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Angelina (anonym)
když ty chlapi nepřesvědčíme, že to vlastně chtějí oni sami, tak od nich nic nedostaneme, ale jak to udělat. Chlapi poraďte!!!
4. Prosinec 2007 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lee (anonym)
To je zajímavé téma, mohla bych k tomu dost napsat, ale bylo by to na dlouho. Jen jak se Dr.No zeptal, co je to vlastně mazlení, tak jsem si jen uvědomila, jak je prostě "jinde". Ono se hodně mluví o komunikaci, že si partneři musí říct, co se jim líbí, atd. atd., ale mě to jen potvrzuje můj názor, že to může vyřešit jen relativní detaily, resp. přimět partnera jen k tomu, pro co má potenciál. Ten základní přístup k milování a cit už v sobě musí mít a kde nic není, ani smrt nebere. Měla jsem partnera, se kterým byl sex prostě jen, promiňte ten výraz, "píchání". Nejkomičtější bylo, že o tom vždy mluvil jako o milování. Tam prostě nebyl pro nic prostor, pro nějaké uvolnění, vzrušování, nějaké vylaďování.....a když se jednou zmínil (v návaznosti na to, že jsem se do sexu s ním nikdy přímo nehrnula - i když jsem ho nikdy neodmítla a ten sex mi jako takový nevadil, to zas ne, naopak nějaká zábava to byla), že mi asi milování nic neříká, tak jsem se vzmohla jen na povzdech. To bylo prostě beznadějné....No, odbočila jsem od líbání - tak tam bych potvrdila, co už tu zaznělo - měla jsem zatím 2 partnery a u obou platilo - jaké líbání, takové milování:-) A rozhodně si pod ním tedy nepředstavuje jen "hloubkové vysávání", častěji spíš takové škádlení a hlazení jazýčky, rty, nebo takový ten procítěný lehký kontakt přenášející vzrušení...:)
4. Prosinec 2007 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Piplman (anonym)
Ja treba jako chlap muzu rict ze libani me nejvic vzrusuje
4. Prosinec 2007 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
No to asi nesouvisí s věkem, partnerovi je 32 let a vyčítá mi, že už se s ním po 8 letech vztahu nechci moc líbat...
4. Prosinec 2007 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Lee, musím potvrdit Tvá slova - i já mám stejnou zkušenost. Jen bych se chtěla Tebe a ostatních zeptat: myslíte si, že ten muž, který umí nádherně líbat, přenáší na vás takové to lehké vzrušení, prostě je to takové procítěné a stále nové, je to vždy ten, kdo vás miluje? Či to " líbací umění " s citem k vám až tak nesouvisí a dokáže se takto líbat i muž, který vás nemiluje ? S tímto problémem se totiž ted? potýkám...
4. Prosinec 2007 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lee (anonym)
Majo, to je otázka :-) Ti dva patrneři mi oba řekli, že mě milují, ale já ani jednoho nemilovala - měla jsem je ráda, ale nemilovala. Takže pokud by platilo, že ten, kdo miluje i hezky líbá a "miluje", museli by být všichni zamilovaní automaticky i dobří milenci, ale tak to pravděpodobně není:-).Když to vezmu podle sebe, tak při intimnostech vůči nim jsem se vždy snažila, no jak to zas napsat..."dělat to dobře", své schopnosti jsem do toho dávala naplno, nijak jsem je nešidila....takže myslím, že kdybych byla opravdu zamilovaná, že už bych z té "technické stránky" nebyla nijak lepší. A ten cit jsem do toho prostě dávla (třeba jako když vědomě s citem hladíš koťátko a také do něj nejsi zamilovaná:). Ale každopádně jsem je měla ráda, jinak bych si s nimi nic nezačínala - ne, že bych se byla schopna přinunit např. k líbání s kýmkoli:) Tak myslím, že tu schopnost citu, něžnosti, představivosti, trpělivosti... už v sobě člověk musí mít sám o sobě, bez ohledu na partnery. I když rozdíly mezi přístupem k těm 2 partnerům a tím, koho bych milovala, tam byly, ale to už je zas z jiného úhlu...
5. Prosinec 2007 - 18:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama