4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dosahnutí orgasmu

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Dobrý den, mám takový malý problém. Jsme spolu s přítelkyní již přes pul roku a asi 4 měsíce provozujeme sex. Partnerka byla díve panna a já panic a tak jsme začali žít sexuálně společně. Oběma je nám to příjemné, ale mám takový malý problém. Partnerka se stydí o tom mluvit a odmíta mi jakkoliv pomoci,když se snažím, aby dosááhla klitorálního orgasmu ´rukou či jazykem. Má nejrdaši když to děláme v klasické poloze a pak je schopna dosáhnout oragasmu. Už se nám to 3krát povedlo. Ale veětšinou potřebuje delší styk a já dojdu k ejakulaci a poté mi penis ochabne a v horizontu 1-2 hodin není schopný dalšího sexu.Ukoušel jsem si ho vyhonit přes den předtím sám,ale je to těžké,někdy to nejde se pak udělat,a jednou mi i zvadl, nebo se udělám zase moc brzo.Určitě se jedná spíše o psych. problém,oba jsme začátečníci,ale napadlo mi,kdybych ji chtěl nekdy udelat radost, co si nechat předepsat Viagru? Myslítě že by mi pomohla s výdrží, čí s opakovaným sexem po ejakulaci? Děkuji za názory a nepište mi prosím at si nezahrávám se zdravím,jde mi především o partnerky blaho a už jsem do sebe např. při sport. treninku bral také věci,které namahají srdce.V poslední řadě uvádím svuj věk, je mi 19, přítelkyni 17, jsem naprosto zdravý, v dobré fyz. kondici, pravidelně sportující.
9. Leden 2011 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřich (anonym)
Viagra by ti určitě pomohla. Stačila by ti jenom polovina a když se vystříkáš, bude ti stát ještě nejméně hodinu. Hodně radosti ze sexu vám oběma přeje J.
7. Únor 2011 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
No já ti z vlastní zkušenosti můžu jen říct, že partnerka, která se o sexu stydí mluvit a je nejrdaši když to děláte v "klasické poloze" je na prd. U takhle mladé holky se to ještě dá pochopit, ale pokud se nezmění, tak to blbě dopadne. Buď se rozejdete nebo časem začneš být nespokojenej a později nasranej, že máš v posteli dřevo. Dokud je však pro tebe sex nová věc, vadit ti to nebude a to ti vydrží pár let. Pak to ale půjde rychle z kopce. Přesně takhle jako ty jsem taky začínal, taky chtěla pořád na misionáře, když jsem ji začal hladit rukou, tak řekla, že se ji to líbí, ale abych to nedělal, když jsem zkusil jazyk, tak řekla, že je to vzrušující, ale abych už raději zasunul. Bavilo mě to s ní asi dva roky, pak jsem ji začal nesnášet. Ty prášky můžeš vyzkoušet, možná ti to pomůže, vždyť holky se kvůli nám krměj taky pěknejma dryjákama. A užívej si s ní dokud tě to bude bavit, ale pokud se nezmění, tak ti radím pryč od ní.
7. Únor 2011 - 15:07

Přidat komentář

Reklama

Reklama