0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Doplatek za léky

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
vážně nemocná (anonym)
Co říkáte doplatkům za léky.Já asi budu muset zemřít poněvač na to nebudu mít.
31. Leden 2007 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Já říkám, že je to podlost a svinstvo, takto drtit nemocné. Z platu si platíme celý život zdravotní pojištění právě pro případ nemoci.Je to asociální vláda.Je proti lidem a to promyšleně.
31. Leden 2007 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Napsala jsem sem velmi nesouhlasný příspěvek a vůbec se tu nezobrazil. Co to jako má bejt??
31. Leden 2007 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
lalaila (anonym)
I já řeším dilema...buď nájem a popaltky s bydlením a jídlo nebo léky....
17. Únor 2007 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
L.A (anonym)
Je to opravdu někdy neúnosné, ale také je pčíšerné když se důchodce rozčiluje, že doplácí 100 Kč u léků na 100 dní a přitom jeho náklady za lékárnu nepřesahují měsíčně 200,- kč.
23. Únor 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jajka (anonym)
Vážení plátci zdravotního pojištění, v tomto státě už by vám konečně měli naši politici říct pravdu. A touto pravdou je, že naše zdravotní pojišťovny a vůbec celý zdr. systém nemá na bezplatnou péči, na niž jste si tak dávno zvykli. Nedivte se tomu, až v budoucnu budete běžně platit nejen u specialisty, ale také u svého obvodního lékaře. Napište své zdravotní pojišťovně, ať vám to vysvětlí, jakým způsobem a co vám bude či nebude hradit. Přiložte ruku k dílu a ptejte se a zajímejte co se to děje s vašimi penězi, které nedobrovolně léta platíte ve zdr. pojištění.
25. Únor 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
To chce klid (anonym)
Stačí vydržet do voleb, ODS skončí v propadlišti dějin a bude po poplatcích!
8. Březen 2008 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
"To chce klid", jasne, zase vyhraje lid jako v roce 1948 a bude zase raj na zemi. Zdravotni pece bude sice omezena na aspirin a pijavice, ale bude zdarma a navic budeme zase umirat o hodne driv nez zapadoevropane, takze nebudeme brblat. A ten kdo brblat bude, tomu ty krasy socialismus vysvetli clenove STB a ti budou stejne presvedcivi jako jejich predchudci v letech 1948-1989.
8. Březen 2008 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
To chce klid (anonym)
Co to meleš Ty modrá tlamo? Podle tebe se léčilo před 89 rokem pijavicemi? S BLBEM jako jsi Ty nemá cenu ztrácet čas.
14. Březen 2008 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Nehádejte se (anonym)
pánové!
10. Červenec 2008 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
To chce klid, ty jedno rude hovado. Melu tohle: delka prumerneho zivota muzu od roku 1989 se u nas prodlouzila o 5,6 roku a zen o 4,5 roku. Komunisticka pakaz jako ty tvrdi, ze jde o pokrok, ke kteremu by doslo i kdyby vase diktatura napadla. To je samozrejme nesmysl, protoze v roce 1989 byla prumerna delka zivota u nas daleko kratsi nez v Zapadni Evrope a ted je skoro stejna, takze ten prokrok vezi v tom, ze vase kriminalni diktatura skoncila na hnojisti dejin.
10. Červenec 2008 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Proč si tu vyléváš zlost,jsi dost primitivníí a tvoje názory taky,moji prarodiče se narodili v roce l900,prožili obě války a dožili se docela vysokého věku,necelých 80 let,jak ty píšeš za komunistů,když šlik lékaři měli dobrou péči odpovídající tehdejším podmínkám.Upozornuji agresivního pisatele nade mnou,ve straně nebyli.Moje dcera se narodila v roce 1983, roce 2002 onemocněla,po dlouhém doprošování se u lékařů a odmítání z jejich strany s tím,že když je jí 18 let,tak to nic není jsem se nespokokila.Nakonec se jedna paní doktorka slitovala a poslala jí v tom našem současném zdravotnictví na vyšetření a našli jí zhoubný nádor,přišli jsme když už se nedalo téměř nic dělat,dcera zemřela přesně za rok.Tolik ponižování a doprošování u lékařů jsem nikdy nezažila a nikomu bych to nepřála.Umírá spousta mladých lidí a dětí.Že přibývá starých lidí je sice pravda,ale základ dlouhověkosti je jinde než v režimu.Jsou daleko vyspělejší techniky i léky ale i v době komunismu se lidé dožívali vysokého věku.Je mi padesátvlet,tak si to už sakra pamatuju,kolik lidí a jak umírají,právě ted naopak u nás na malém městě zemřel 45 lety otec tří dětí na infarkt,56 letý můž na rakovinu,kterou pan doktor nepoznal a 51 letá žena,stará jako já na selhánání srdce,nekouřila,nepila.Takže vážený pane,umírají jak staří,tak mladí a že se někdo dožije vysokého věku není zasluhou žádného režimi,ale genetického předpokladu.
11. Červenec 2008 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
Jarko, ten komous nade mnou mne nazval "modrou tlamou", ja jeho "rudym hovadem", ale podle tebe si vylevam zlost jen ja. Taky mne nazyvas primitivnim, coz je jako kdyby mne ropucha nazvala skaredym. Uvedl jsem nevyvratitelnou statistiku, ze od padu komunistu jsme skoro dohnali zapadni Evropu v delce prumerneho zivota a ty tady placas o genetickem predpokladu a uvadis priklady dobre pece za komunistu a spatne ted, jako kdyby ty dve vyjimky vyvracely pravidlo, ze dnesni medicina prudce prodlouzila nase zivoty. Za komunistu nebyla koruna smenna a nemohli jsme ze Zapadu dovazet ani toaletni papir. Dnes dovazime co potrebujeme, vcetne leku a aparatu. Konsekventne, kdyz mam kvuli genetickemu predpokladu vysoky cholesterol, tak mne lekar predepise drahy americky Atorvastatin, ktery muj cholesterol snizi na nezavadnou uroven a ja predcasne neumru na infarkt. Kdyby dnes byli u moci komunisti, tak by si takove leky nemohli dovolit, tak jako si nemohli dovolit toaletni papir a to co ze Zapadu dovazeli, prodavali v Tuzexu nikoliv za bezhodnotne koruny, ale za devizy. Dnesni koruna je pravdepodobne nejtvrdsi mena na svete (coz by v roce 1989 nikdo neveril), mame obrovsky vyvoz a tak si muzeme dovolit dovazet to, co o tolik prodlouzilo zivot nasim lidem, vcetne blben jako ty a komunistu.
11. Červenec 2008 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Budto jsi hodně mladý nebo opravdu hodně modrý.Na cholesterol nepotřebuješ drahé americké léky,ale omez to co jíš a také ti klesne na normál.Radši bych si utírala prdel do novin než se ponižovala na pracáku a u pánů doktorů,ale to ty asi neznáš.Možná jsi synáček bohatého papínka,který odsuzuje vše co bylo ale nezažil to.Jsi opravdu asi jen modrá "tlama".
11. Červenec 2008 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
Jarko, tvuj recept na snizeni cholesterolu je typicka ukazka komunisticke mediciny: levna a neucinna. Kdybys nebyla hloupa, tak bys vedela, ze podil jidla na hladine cholesterolu v krvi je zanedbatelny. Drtiva vetsina cholesterolu vznika v nasich jatrech a ty drahe americke leky pusobi tak, ze jatra tolik cholesterolu nevyrabi. A nemusim byt synacek bohateho papinka abych vedel, ze demokracie a svobodne hospodarstvi je lepsi, nez komunisticka diktatura.
11. Červenec 2008 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co tady máme, není demokracie a svobodné hospodářství, nýbrž otrokářství a zlodějna!!
11. Červenec 2008 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
bb (anonym)
Jarko,tak zjišťuji,že ten modrý kretén Ti nadává stejným způsobem,jako mě.Lítá tady,hlavně po takových diskusích/pod různými nicky/,kde může uplatňovat svou vulgaritu a modré demagogické názory.Vůči němu si už neberu servítky a začala jsem také vulgárně.Občas si myslím,že je nějak úchylný.Když si uvědomím,kolik takových přiblblých hovad mezi námi žije,některá i na významných místech ,je mi zle a ač jsem nebyla komunistka,tak bych snad byla raději,kdyby se ta doba vrátila.Určitě nebylo mezi lidmi tolik zla a ti co vládli,byli možná sebranka,ale téhle nesahají ani po kotníky.Máš naprostou pravdu ve všem,co píšeš. Je sice pravda,že je mnoho nových léků,protože pokrok jde dál,bez ohledu na to,kdo vládne.Dříve měli "papaláši" výhody,dnes mají stejné.Dnes a denně se dozvídáme,jak se chovají ti,co mají jít příkladem.Nikdy dříve jsem neměla tak intenzivní pocit,v jakém "hnojišti"žiji.A takovýhle magor to ještě musí připomínat. Co je platné,že mu Atorvastatin sníží cholesterol,když ho na přechodu srazí ožralý hajzl,který nedodržuje předpisy a proč taky,když se mu celkem nic nestane,obzvlášť když má prachy,nebo jeho papínek.Nakonec,může to být sám policajt,nebo třeba idiot s IQ tykve,nebo 80 letý děda ,kterému doktor podepíše řidičák,hlavně ,že zaplatil.
11. Červenec 2008 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
N.Z. Namy. (anonym)
Jarko a bb máte obě dvě naprostou pravdu a z toho modrého BLBA si nic nedělejte. ODS půjde po volbách do pryč a bude klid.
11. Červenec 2008 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
bb, tak jeste jednou: Delka prumerneho veku v Cesku v roce 1989 byla daleko za zapadni Evropou a ted je temer na jeji urovni. Takze to nemuze byt jinym pokrokem, nez tim, ze komunisti sli do prdele, ne?
11. Červenec 2008 - 19:39
Obrázek uživatele Návštěvník
A ty už (anonym)
tam jdi taky blbe!
11. Červenec 2008 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
N.Z.Namy, uz zde mame skoro 20 demokracii, tak i komunisticka hovada uz by se mela naucit diskutovat. Napr., kdyz napises, ze jsem blb, mela bys sdelit proc. Nebo stejne tak bys mela vysvetlit v cem maji ty dve kravy nade mnou "naprostou pravdu". Ted uz nas demokraty nemuzete zavrazdit, ani zavrit, tak nas utlucte argumenty. Jak rikal Masaryk "demokracie, tot diskuse".
11. Červenec 2008 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
N.Z.Namy. (anonym)
Kdyby jsi měl IQ větší než dnešní datum tak by jsi pochopil, že s těmi jejich příspěvky naprosto souhlasím. Přečti si je ještě jednou.
11. Červenec 2008 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
bb (anonym)
to Neklidný:chytrému napověz,blbého trkni,ty diskutére 8=((
11. Červenec 2008 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Lydy,nyc nykomu neplatte.So to vrazy,vláda Č.R.,prezydent Č.R.Václav Hytler Klaus a jejych nájemný vrazy egzekutořy.Vaše penýze majý na svích mylyardovích kontech a to co Vi dlužýte,tak to ony dlužyjo Vám.Zasyg chco sdražovat,abi mohly udjělat olimpyjádu v Česku a je jym ůplně jedno,že se pozabyjáte a pozdecháte.MUSÝTE JÝT NA NĚ S PUŠKAMA JAK ONY NA VÁS A VZÝT SYG CO VÁM PLNÍM PRÁVEM PATŘÝ!!!!!!!!!!!!!
11. Červenec 2008 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Lydy,nyc nykomu neplatte.So to vrazy,vláda Č.R.,prezydent Č.R.Václav Hytler Klaus a jejych nájemný vrazy egzekutořy.Vaše penýze majý na svích mylyardovích kontech a to co Vi dlužýte,tak to ony dlužyjo Vám.Zasyg chco sdražovat,abi mohly udjělat olimpyjádu v Česku a je jym ůplně jedno,že se pozabyjáte a pozdecháte.MUSÝTE JÝT NA NĚ S PUŠKAMA JAK ONY NA VÁS A VZÝT SYG CO VÁM PLNÍM PRÁVEM PATŘÝ!!!!!!!!!!!!!
11. Červenec 2008 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Lydy,nyc nykomu neplatte.So to vrazy,vláda Č.R.,prezydent Č.R.Václav Hytler Klaus a jejych nájemný vrazy egzekutořy.Vaše penýze majý na svích mylyardovích kontech a to co Vi dlužýte,tak to ony dlužyjo Vám.Zasyg chco sdražovat,abi mohly udjělat olimpyjádu v Česku a je jym ůplně jedno,že se pozabyjáte a pozdecháte.MUSÝTE JÝT NA NĚ S PUŠKAMA JAG ONY NA VÁS A VZÝT SYG CO VÁM PLNÍM PRÁVEM PATŘÝ!!!!!!!!!!!!!
11. Červenec 2008 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Lydy,nyc nykomu neplatte.So to vrazy,vláda Č.R.,prezydent Č.R.Václav Hytler Klaus a jejych nájemný vrazy egzekutořy.Vaše penýze majý na svích mylyardovích kontech a to co Vi dlužýte,tag to ony dlužyjo Vám.Zasyg chco sdražovat,abi mohly udjělat olimpyjádu v Česku a je jym ůplně jedno,že se pozabyjáte a pozdecháte.MUSÝTE JÝT NA NĚ S PUŠKAMA JAG ONY NA VÁS A VZÝT SYG CO VÁM PLNÍM PRÁVEM PATŘÝ!!!!!!!!!!!!!
11. Červenec 2008 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Neklidny (anonym)
N.Z.Namy a bb, rekl jsem dve zakladni veci: 1) v roce 1989 byla prumerna delka zivota daleko za delkou v zapadni Evrope a ted je skoro stejny, takze to nemuze byt jinym "pokrokem", nez padem komunisticke diktatury. 2) Jidlo ma na hladinu cholesterolu nepatrny vliv. Skoro veskery cholesterol je vyroben nasimi jatry a leky jako Atorvastatin upravuji funkci jater tak, aby vyrabely mene cholesterolu. Vysvetlete me, co na tom dokazuje me nizke IQ, nebo kretenismus.
11. Červenec 2008 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
bb (anonym)
to Neklidný:možná nejsi kretén a nemáš nízké IQ,jen používám Tvých oblíbených oslovení,mě,která také nejsem kráva,blbka,blběna,nemám nulové IQ a na další tituly,kterými jsem byla tebou poctěna si již nevzpomínám.Máš zřejmě "jen",kromě zvýšeného cholesterolu,který ti může život ukrátit i za působení " vlády modrých strak "a užívání Atorvastatinu, i slepotu a hluchotu.
11. Červenec 2008 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Milý neklidný,zajdi si na psychiatrii,a oni tě uklidní,možná pochopíš v čem žijeme,a nepij tolik,zvýší se ti cholesterol a uničíš si posledních pár mozkových buněk a sníží se i tvoje dost nízké sebevědomí.Myslíš si,že tím že někoho vulgárně napadáš,že tím prosadíš svoji pravdu,Jdi do prdele ty,nebo do tý Ameriky at ti tam dají ty jejich nejlepší zaručený léky,a taky vezmi s sebou Julínky,Cikrta a Topolánka,jste všichni na stejné rozumové frekvenci.Ještě že budou volby a ta zlodějská pakáž potáhne.Nikomu nepřeji nic zlého,ale konkrétně tobě bych přála nevyléčitelnou nemoc a být v kůži normálního člověka bez známých a vlivu,případně prostředků na poskytování úplatků.Takže ještě jednou,milý neklidný,štastnou cestu do Ameriky a už se nevracej.Papa
12. Červenec 2008 - 10:24

Stránky

Přidat komentář