7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Domácí laserové ošetření

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
hulouz (anonym)
tak pozor, tenhle kxlserový strojek způsobuje potíže a krvácivost. Prý je to jen levná náhražka, ale jsou to vyhozené peníze. To radši dražší ale spolehlivý bioquant.
28. Duben 2010 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludvík (anonym)
Za příspěvkem "hulouze"se skrývá nekalá praktika konkurenčního přístroje Bioquant. Tyto nepravdy jsou konkurencí rozšiřovány stále častěji, neboť výrobek Bioquant nedokáže přístroji KX Laser konkurovat ani kvalitou, ani cenou.
13. Květen 2010 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ludvík: mám doma přístroje medinose (fototerapie) a Rhinobeam (laser a fototerapie), jsou to také sondičky do nosu, má to něco společného s nabízeným přístrojem? Dále jsem na vašich stránkách vyčetla, že je možné potlačit arteriální hypertensi, předpokládám, že jde o plicní hypertensi, u níž se zpravidla vyskytují hemoptýzy (chrlení krve), kontraindikované jsou pro použití laseru krvácivé stavy, prosila bych o upřesnění, jak je to tedy myšleno a zda i při častějším krvácení z nosu není dobré laser používat. Stránky jsou pěkné a přehledné, ale možná by bylo dobré zřídit ještě kolonku DOTAZY a možná i DISKUSI.
4. Červenec 2010 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
hulouz (anonym)
Za příspěvkem...Ludvík - zcela jistě z té firmy co problémový kxlaser prodává. Rozhodně nedoporučuju, má vadný zářič, způsobuje krvácivost a nenechte se vysmát - zdravotnická pomůcka to není ani náhodou. Jde o chyták na nemocné, jsou to paraziti. Od tohoto přístrojku co škodí místo aby pomáhal rychle pryč.
4. Září 2010 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
po (anonym)
Ludvík - zcela jistě z té...žádné krvácení nezpůsobuje a výsledky jsou..
21. Březen 2011 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Dobrý den, prosím Vás o vyplnění následujícího dotazníku. http://fototerapie-a-lekarske-prist.vyplnto.cz/ Předem moc děkuji
15. Červenec 2011 - 12:54

Přidat komentář