11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Doktoři mě ignorují...

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
Zdravím, mám takovej problém je mi 16 let nevím co to je. Už asi 2 roky mám nesnesitelné bolesti hlavy někde u spánků mám je každej den a až příliš často zapomínám, zapomínám věci co sem před chvilkou dělala ale převážně si vzpomenu ale někdy taky vůbec na nic ale nejhorší je to když se ráno probouzím v noci skoro nespím polsední půlrok se nemůžu vůbec vyspat, ale vždycky když se ráno probudím tak si za celej den třeba nevzpomenu co sem včera dělala a nebo kde sem byla jen z řídka si vzpomenu když o tom někdo mluví tak si pomalu rozpomínám. Připadám si jako by mi umíral mozek. Myslíte si že by to mohlo být z toho že sem před 2 lety měla něco jako mrtvičku od té doby to všechno začalo ty problemy. Ale doktori mi tvrdi že to není možný abych měla takový problémy v měm věku a že mi nic není. Jenže já mám každej den bolesti hlavy nestiham na srdce a ještě k tomu kulhám kůli noze že mi řekli jako každej jinej ''jste moc mladá abyste měla nějaké zdravotní problémy''a od te doby už dva roky žiju s hroznými bolestmi každý den se kterýma mi nikdo nepomůže...
19. Únor 2009 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Já být tebou požádám rodiče at jdou se mnou a žádají celkové neurologické vyšetření.
20. Únor 2009 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
gita (anonym)
To je pravda ,co na to tvý rodiče?
20. Únor 2009 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kolik hodin trávíš u počítače?Jakou máš židli?To může býti páteř!
20. Únor 2009 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Formol (anonym)
Jednoznačně by tě měl vyšetřit psychiatr. Když už nic jiného, tak alespoň prokáže přítomnost obtíží a v případě, že to nebude "jeho nemoc" tě přepošle na neurologii a tím, kde je zádrhel.
20. Únor 2009 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Formole,koukni na mravenčení nohou a prosím porad mi.
20. Únor 2009 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Míšo, naprosto se poznávám v tvých problémech, začalo mi to ve 14 a probíhalo to přesně, jak popisuješ, neurologové mě vyšetřovali pořád dokola, nic se nenašlo a po několika letech jsem pochopila, že je to psychosomatické, že mě hlava na spáncích takhle děsně bolí ze stresu a podílí se na tom taky moje špatná krční páteř. Takže jsem nakonec taky skončila na psychiatrii. Ale myslim, že v první řadě by tě měl pořádně vyšetřit neurolog, jestliže máš ale všechny výsledky negativní, tak psychika to může udělat taky. A byla jsi na CT nebo magnetické rezonanci? A co jsi měla jako tu mrtvičku? V tak nízkém věku? Jak u tebe vznikla? Jak ses léčila? To jsi měla nějakou embolii po antikoncepci, po problémech se srdcem (zánět, fibrilace síní, ...)?
20. Únor 2009 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Michaelo, tys měla ve tvém věku něco jako mrtvičku? Jak k tomu došlo a jaká byla příčína? Podle mě se nemusí ani jednat o neurologický problém, ale o problem s cévami. Měla jsi něco jako mrtvičku, máš problémy se srdcem, nevím, proč kulháš, ale může to také souviset s cévním systémem. když jsou cévy ucpané, tak chůze atd. způsobuje bolest. U kolika doktorů jsi byla a ve kterých nemocnicích? Doporučovala bych odborníky ve fakultních nemocnicích, rodiče nezajímá, že máš problémy? Zaráží mě, že máš problémy se srdcem a nikdo to neřeší. Na echu, ekg, doplerovském vyšetření končetin jsi byla?
20. Únor 2009 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
na žádný doktoř (anonym)
Michaelo, tys měla ve tvém...něco vám napíšu, doktořin jsou takovýhle, když jim onemocní jejich blízcí,hned jim zařídí veškerá i drahá vyšetření, rezonanci a tak. když k nim přijde nějaký pacient, obyčejný člověk, hlavně u mladých mají problém, nikam vás nepošlou, jste pro ně jen takovým pouhopouhým kusem papíru.....a pak to svedou na psychiku. Bohužel znám případy, kdy lékař zavinil smrt pacienta - mladá žena chodila k lékaři, že má něco na prsu, nebudu jmenovat milého pana gynekologa - říkal, že to nic není - pořád k němu chodila - pak začala hubnout, manžel jí zařídil vyšetření v Praze - v Praze jí řekli, že má nádor v tom prsu, metastázy - samozřejmě...zemřela. Hodná mladá ženská....těch případů je více. Poukazuji hlavně na benešovskou nemocnici.....
13. Červen 2010 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
ljdbv (anonym)
nebudu jmenovat milého pana gynekologa pak se nediv, když je kryješ naopak to měl manžel napsat na znamylekar cz
16. Únor 2014 - 20:04

Přidat komentář