13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

doktor

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj.Byl jsem na 14-leté prohlídce a doktor mi tam dal klystýr, když jsem se ho ptal co to je a naco to je, tak mi na to řekl, ať se nechám překvapit.Tak jsem teda počkal.Změril mě, zvážil, atd...A potom řekl, že teda jdem na to.Já jsem samozdřejmě nevěděl co to je, tak jak ten tupec poslouchal.Řekl, ať si sundám slipy, lehnu si na břicho.Strčil mi cosi do zadku.Bylo to docela dost nepříjemné, první jsem si myslel, že mi tam strká prst.A potom mně začlo cosi studit v břichu. Podíval jsem se a on tam měl jakousi hadičku a napouštěl do mě vodu, tak po deseti minutách to ze mě vytáhl, já jsem se ho zeptal na co to bylo dobré a on mi řekl, ať si to dělám i doma, že je to dobré a že nebudu tak často nemocný.Poslal mě domů, a jak jsem vylezl z nemocnice, tak se mi chtělo strašně na záchod, zpátky tam jít mi bylo trapné, tak jsem začal utíkat domů, mám to asi tak 200m.Tak po 100m jsem se po..al.Přišel jsem domů, tam naštěstí nikdo nebyl, tak jsem slipy okamžitě vyhodil.A gatě jsem vypral.Nikomu jsem nic neřekl, protože jsem nechtěl mít problémy.Bylo to od toho doktora správné?Nebo proč mi to vůbec dělal?
26. Únor 2006 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jajka (anonym)
ten pan doktor si dovolil jednu neomluvitelnost a to: neinformoval Tě o zákroku, který Ti udělal, zřejmě Ti ani neprozradil, že poté bude dobré si zajít na nemocniční WC a já věřím, že Tě to opravdu traumatizovalo. Je snad jisté, že Ti ten klystýr udělal v dobré víře, aby Ti pomohl (tato procedura se provádí u pacientů, kteří mají vážnější potíže se zácpou, předpokládám, že sis mu na podobné problémy postěžoval). Zřejmě ale nepovažuje 14 tileté pacienty za dost dobré na to aby se s nim zdržoval nějakým vysvětlováním. Zachoval se patriarchálně, čili jednal s Tebou nefér a takzvaně zvrchu. To by mě dost vytočilo. Zkus se nad to povznést a najdi si lékařem který nemá takové manýry jako tenhle, nýbrž takového, který je ke svým pacientům citlivý tak jak by měl být. Svěř se klidně rodičům.
2. Březen 2006 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Udělal to proto, že je to pablb. Tyhle týpky od jejich údělu ani vzdělání nezachrání. Asi předpokládal, že si nebudeš stěžovat, protože se budeš stydět. Na tvém místě bych to řekla někomu z rodičů nebo jinýmu dospělákovi, a ať si na něj došlápne. Já mám 13letýho kluka. Kdyby mi přišel domů s takovým zážitkem, neváhala bych udělat doktorovi hlasitou scénu na téma jeho úchyláctví. A dala bych si záležet, aby to slyšelo co nejvíc lidí. To by viděl, jak by schlípnul. Tohle si doktor dovolit nesmí. Když mu to v tichosti projde, bude to zkoušet na dalších. Tak to někomu řekni, ať toho hňupa pořádně srovná a bude pokoj.
3. Březen 2006 - 7:27
Obrázek uživatele Návštěvník
andrej (anonym)
koxo tak to bola ina prehliadka...hovado doktor..
22. Listopad 2006 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
změňte lékaře. a to hned.
22. Listopad 2006 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Pavle docela mě zaráží že jste na prohlídce byl sám bez doprovodu rodiče.Správný lékař neošetří dítě do 15ti let bez doprovodu dospělé osoby!!!Pokud předtím rodič neinformoval lékaře ,že k němu posílá své dítě které to zvládne samo!!!Nebojte se svěřit s vaším zážitkem rodičům nebo dospělákovi ke kterému máte důvěru.Hodně štěstí.
23. Listopad 2006 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Fantazii sa medze nekladu!!!
27. Listopad 2006 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Este jedno si neodpustim Mily Pavel ak chces odpoved tak chod medzi uchylakov A ked je to skutocnost mozes vyuzit zakonne postupy Mozno v CR je zneuzivanie legalne Hladam prispevky ktore by mi pomohli k zaverecnej praci ale toto je vrchol Este jedna otazka nemal si uz aj 16st a....
27. Listopad 2006 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je to debil a kdo mu to tady "zere" tak jeste vetsi.
28. Listopad 2006 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Ahoj,chtěla bych vědět jestli se dá ochrnout jen na horní končetiny.Naše učitelka tvrdí,že prý ne.Děkuju
8. Říjen 2009 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Ahoj,chtěla bych vědět jestli...Nejsem doktor, ale myslím, že to teoreticky možné je. Jinak všechno nejlepší k svátku!
8. Říjen 2009 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
Lékařský slovník na Netu: Paraplegik Osoba postižená paraplegií - ochrnutím horních nebo dolních končetin.
8. Říjen 2009 - 19:46

Přidat komentář

Reklama

Reklama