4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dočasné oslepnutí

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marek17 (anonym)
Zdravím Před 4 dny jsem se přestal cítit dobře, bolela mě hlava, tak jsem si lehl. Po změření teploty (podpaží) jsem naměřil 39,6°. Docela dost. Tak jsem si dal studený obklad na čelo a otevřel okno (venku je ledový vzduch). Zároveň jsem však byl pod peřinou v teple a ležel. Spát se mi nepodařilo celou dobu co jsem byl nemocný (4 dny) a jedl jsem opravdu hodně málo (asi 10x méně co obvykle). Pil jsem dost. Pak jsem třetí den nemoci ráno zjistil, že teplota je téměř v normě. Obklad jsem dal pryč a chtěl jsem zkusit sníst teplou polévku. A pak se to stalo. Dívám se na televizi a najednou jakoby se zatáhlo. Viděl jsem špatně, takový šedý mrak. Tak jsem si promnul oči, polévku jsem položil a sedl si na postel. No po chvíli jsem neviděl už vůbec, neviděl jsem černou tmu jako slepci, viděl jsem šedou mlhu - ale ne husté mžitky. Protože jsem klidný člověk, nepanikařil jsem a chvíli jsem čekal, co s tím budu dělat. Asi za 5 minut se mi zrak zase vrátil. Oddechl jsem si a radši jsem si zase lehl. Uběhl den a už je mi opravdu skvěle. Ale radši se zeptám, čím to mohlo být. Je mi 17.
29. Prosinec 2010 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Marku (anonym)
mě se to děje - ale docela často. U mně je to také, když se necítím dobře a k tomu na mne třeba jdou i mdloby a motá se mi hlava. Nebo to mám i z únavy, nebo když mám fofr a ten den třeba vynechám nějaké jílo a moc newpiji. Myslím, že to nebude u tebe nic vážného, jen průvodní jev tvé nemoci , vyčerpání a tak.
1. Leden 2011 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pomozte (anonym)
Poslední dobou se mi zdá že vidím takový "šum", neboli miniaturní tečky které kmitají. Není toho velká vrstva ale někdy to celkem vadí. A taky mě trochu bolí hlava, byla jsem u optika a udělal mi test. Nic nenašel ani v oku ani v poškození mého zraku (nosím brýle cca 1.15 diobtryí). O žádném úrazu v poslední době nevím, a nemám problémy s vysokým tlakem ani s obezitou - takže podle mně to není mrtvice. Mám však trochu strach o oslepnutí protože mám bolesti hlavy a trochu problémy s tím zrakem. Co si o tom myslíte?
16. Leden 2012 - 17:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama