6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je dobré běhat na lačno? Nebo ne??

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj chtela bych vedet zda je dobre behat rano na lacno. Nekdo rika ze se pri tom hned spaluje tuk, nekdo naopak ze je to zpusob jak si sezrat vlastni svaly. Jak to tedy je, nevite nekdo? Taky by me zajimalo kdy a co mam po behani jist. Uvitam i odkaz na nejaky odborny clanek abych mela konecne jasno. DEkuju moc
12. Leden 2008 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ahoj,myslím si,že se lépe spaluje tuk,protože organismus během spánku se snaží spotřebovat co nejvíc sacharidů.Ráno pak nemá z čeho brát energii,proto sáhne jako nejjednodušší zdroj energie do tukových zásob.Já tak cvičím nejraději,nepatřím však ke skupině dietářů,co jí poslední jídlo v 17.00 a funguje to.Pokud trpíš pocity krutého hladu po ránu,postačí si vzít trochu bílého tvarohu netučného a před cvičením nebo sportem si dát 1-2gr.karnitinu.Hoidně úspěchů!'
20. Leden 2008 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Netrpim po ranu hlady, v podstate se mi na lacno beha lip, ale nevim, jestli si tak nemuzu spise uskodit? A taky by me zajimalo, jestli kdyz mam chut na sladke, tak je lepsi si je dat pred cvicenim anebo az tesne po nem?? Nevite??
12. Březen 2008 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Já myslím, že uškodit si tím nemůžeš, pokud se jdeš jen trošku proběhnout a neběháš 2hodiny...ale pak by to chtělo ty živiny určitě nějakou bombou doplnit, třeba smoothie, znáš?
22. Duben 2014 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Smoothie zbožňuju, já si ho nedávám po běhání (protože neběhám-stydím se, snažím se začít už asi měsíc a pořád to nejde :/) no takže zpátky ke smoothie, zamilovala jsem si teďka "Pepkovo smotothie" znáš?
25. Duben 2014 - 18:01

Přidat komentář