74 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Do kolika jste nosili plenky?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Dobrý den do kolika jste nosili plenky? Já si pamatuji že jsem je nosil až do 10. Proto by mě zajímalo jestli jste byly taky ostudy nebo jsem sám
8. Říjen 2014 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Janek (anonym)
Já je nosím doposud,pro jistotu.
14. Říjen 2014 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
BlaMaz (anonym)
Já je nosím doposud,pro...Zajimavé,mé děti jen do jednoho roku přes den ,na noc do roku a půl/dětem se musí věnovat/,k tomu je mateřská či rodičovská dovolená-ne?
14. Říjen 2014 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Zajimavé,mé děti jen do...Máte pravdu,zdravé děcko,kterému nejsme líní se věnovat,musí být do dvou let s plenek venku.Považuji za špatné i to,že jsou běžně k dostání plenky pro větší děti a považuje se normální držet v nich děti až do školního věku.Sousedovic holka je má ještě v pěti letech,je mi jí líto,když si u nás hraje a řekne vám,že se nepočůrává,že si jí ale nesmí sundat,aby nebyla bita.Sousedi jsou tak přetíženi prací,že si asi nevšimli,že je holce už pět.Takže když potřebuje čůrat,pomůžu jí z plenky a pak jí zas nasadím,protože holka se bojí jí nemít.Mě to přijde úplně absurdní.
14. Říjen 2014 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Máte pravdu,zdravé...To je hrůza,neváhej a pošli na ně sociálku,podle toho,cos napsala,je to týrání dítěte!
14. Říjen 2014 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Dobrý den do kolika jste...Já taky do 10.Dobře si to pamatuju.Měl jsem jen na spaní.Když mi je dával táta,tak mě vždy nechal dát si pinďoura tak,aby mi to bylo pohodlný.U mámy jsem musel mít ruce za hlavou,pridávala mi ještě složenou látkovku,hodně to utahovala,tlačilo to mezi nohama a nedal jsem je k sobě. Taky si pamatuju,že jsem sám ze sebe zhnusenej,když jsem byl pochcanej,a jak jsem maloval mráčky a sluníčka.
14. Říjen 2014 - 22:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Máte pravdu,zdravé...Já je taky nosil poměrně dlouho přes den do pěti a přes noc až do dvanácti let. A mohu říct nyní že to na mě nezanechalo žádné důsledky. Jo a k té výrobě plen pro starší děti tak to bych chtěl potom vidět jak by se to dělalo s postiženými dětmi a inkontinentními dětmi které se bez plen neobejdou zdřejmě by nasledovalo trvalé poutání řetězem na nočník a dokud se nevičůráš tak z něj neslezeš.Jináč např. v Americe neřeší nošení plen u dětí do šesti let jen mi v Čechách v tom vidíme týrání a něco odporného co je mimo realitu.
15. Říjen 2014 - 0:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já je taky nosil poměrně...Rozumím tomu,že děti postižené mají plenku i ve vyšším věku,pokud je to nutné,tak se nedá nic dělat.Spíš chci upozornit na to,že se dětem dávají pleny zbytečně dlouho,ty děti je nepotřebují a dostávají je jen z důvodu co kdyby náhodou...To je kravina,docela podporovaná výrobci plen-většinou americkými.Takovým případem je právě sousedovic Adélka.
15. Říjen 2014 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
A co je vlastně špatné na tom, že má dítě třeba ve 4 letech ještě plenky ? Pokud je do nic nuceno, tak to asi ok není, ale v případě že ne ? Co je na tom špatně mimo toho, že to prostě "není normální" nebo "je to prostě špatně" ? A pokud jde o prodej plenek pro větší děti... z osobní zkušenosti mám známého, který se v noci pomočoval do 9ti let. A myslím, že je určitě lepší to řešit plenkami, než ho dvakrát za noc násilím budit a i tak skoro každý týden převlíkat postel... a statistiky nelžou, těch případů je tu spousta.
17. Říjen 2014 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Já jsem měla plenky na noc do 5 let, vždycky jsem usínala s nadějí že se v noci nepočůrám ale vždycky když jsem se ráno zbudila byla plenka mokrá. Mamka mi nic nevyčítala a to i když jsem se někdy pokakala.
16. Listopad 2014 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
zvědavý (anonym)
A dneska už plenky nenosíš?:-)
17. Listopad 2014 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dneska už naštěstí ne
17. Listopad 2014 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Miki (anonym)
Ja dostaval klasicke plinky a celoigelitove kalhotky na noc asi do 5 let, protoze me davali spat do vysoke sitove postylky a z te jsem nemohl sam ani na ten nocnik,ktery jsem mel pod ni. Taky mi je davali pro jistotu na cestovani a kdyz jsem se pocural, nebo nekdy i pokadil do plen tak jsem dostal vyhubovano. Ale kdyz se mi to stalo bez plinek tak jsem byl bit jako zito a nasledovaly dalsi tresty. A pri tom castem noseni jsem pri usinani pres ten igelit zacal onanovat. A od te doby jsem je chtel mit na sobe nejen na noc, ale i pres den, jednak pro tu jistotu a taky proto, abych se mohl snadno vzrusovat. Bez igelitu mi to neslo. Potom me nekolikrat pristihli s erekci a plenky mi prestali davat. Byl jsem bez nich nestastny a kradl jsem je sourozencum, pozdeji mi zbyla jen jedna igelitova plinka,kterou se kterou jsem tajne onanoval. Dokonce jsem si z igelitovych prosteradel zkousel usit gumove kalhotky. Take jsem nekolikery ukradl, schoval jsem si je a tajne si je oblekal a nosil. Prvni opravdove igelitove kalhotky jsem si objednal az v 19ti letech z Benesova a nosim je dodnes, tad uz spise pro jistotu. Zprvu jsem se za to strasne stydel a chtel toho nechat,ale nikdy jsem to nevydrzel, az s inernetem jsem zjistil ze takovych jako ja jsou na svete statisice a desetisice zen, kteri maji stejnou zalibu, ci uchylku. Od te doby si to uzivam a prestal jsem se za to stydet-dukazem je tato zpoved. M
17. Listopad 2014 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
jitka (anonym)
Já své sedmileté dceři dávám pleny na noc stále a pokaždé je ráno počůraná.
25. Listopad 2014 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ja (anonym)
nechapu,proc odsuzuji plenky po 2-3-4- roce ditete.To mu chteji ukrast detstvi,nebo co? Komu a jak konkretne plenky ublizuji,nebo ho(ji) omezuji? Nechapu!At si kazdy obleka a nosi plenky,jak je mu libo,jestli je mu 4,14,nebo 44.To bych vubec neresil.Trestne to neni,tak co!?
27. Listopad 2014 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
kateřina (anonym)
má dcera chce nosit plenky ještě v 15. nevím si s tim rady tak snad jí to někdy přejde.
19. Prosinec 2014 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Vaše dcera chce ty plenky jen nosit nebo i používat a chce je na den nebo na noc.
19. Prosinec 2014 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
čtenář (anonym)
No my až do 9ti let prostě to nešlo stopout to čůrání v noci a pak najednou konec..
29. Květen 2015 - 2:10
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Je nosem pořád, a to mi je 40 let. Proč je nosím? Protože v téhle republice je to na posrani!!!
29. Květen 2015 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
Vy si to pamatujete?
29. Květen 2015 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Moje dcera dává šestileté vnučce stále na noc plenky a to zcela zbytečně.Právě jsem se od nich vrátila a nepohodly jsme se právě kvůli tomu.V září půjde do školy a ještě nosí plíny!Jak jim mám vysvětlit,že kvůli náhodnému ucvrnknutí se plenky nedávají?Navíc holka má z večerního přebalování hrůzu,v posteli pláče.A pediatrovi dcera tvrdí,že se holka občas pomočí,to je ale lež.Jen dostala odklad školní docházky!
4. Květen 2016 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Moje dcera dává šestileté...Syn mojí přítelkyně má taky plíny na noc a je mu 8.Sice se mi to zdálo zvláštní,ale ona tvrdí,že to není výjimečné a dá se to tolerovat.Ale plíny si dává sám u sebe v pokoji a nijak ho to neobtěžuje.Ani se nestydí,že se pochcává.Tak, na vašem místě,bych to neřešil.
5. Květen 2016 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Moje dcera dává šestileté...Tak si vezměte vnučku k sobě na noc a uvidíte jestli se opravdu v noci nepomočuje.
7. Květen 2016 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Tak si vezměte vnučku k...Spala u nás mockrát a proto vím,že se nepomočí.A nějaké to ucvnknutí se snad vypere,ne.
7. Květen 2016 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Mick (anonym)
Ja pleny schvaluji.Proto se snad vyrabeji a lidi si je kupuji a asi ne na to,aby si je schovavali do skrine.Ja osobne jsem dostaval pleny na noc az do zacatku skoly.Rodice me dali do vysoke sitove postylky spat k prarodicum a tak ikdyz jsem se vzbudil na curani,vetsinou nebyl nikdo,kdo by me posadil na nocnik,nebo me do nej dal vycurat-a k tomu to sundavani a nandavani plen.Tenkrat nebyly zadne pampersky,ale klasicke latkove pleny a pres ne se nasazovaly celoigelitove plenkove kalhotky.Takze jsem byl donucen se stale pocuravat.Jenze kdyz mi potom-asi kvuli te skole prestali plenky davat,tak jsem ze dne na den neprestal pocuravat a bylo hodne kriku a biti.A jak jsem byl na ty plenky zvykly,tak jsem je chtel mit na sobe stale,pro jistotu.Bral jsem je i svemu mladsimu sourozenci a tajne jsem si je nasazoval a casto jsem za to byval bit.Plenky mi potom davali jen na cestovani.Ty nejvetsi detske jsem oblekl jeste ve 14ti.Zkousel jsem si je i sam usit,coz mi moc neslo a nakonec jsem se musel spokojit s nahrazkou-igelitovou plenou a divcimi silonovymi kalhotkami.To mi suplovalo plenkove kalhotky.Az asi v 19ti letech jsem vypatral vyrobce a zacal si objednavat celoigelitove kalhotky pro dospele na zakazku.A od te doby je pravidelne nosim,ajk na noc,tak pres den-hlavne na to cestovani,ale i na nakupy,za kulturou atd.Ty igelitove kalhotky pro me predstavovaly 100% jistotu,ale jejich noseni pro me bylo,ze mam na sobe neco tajneho,nepristojneho a zakazaneho-svoje tajemstvi.Take me ale vzrusovalo dotykat se jich.Ten vonavy hladky lepivy igelit se stal mym fetisem.No a od te doby si davam a nosim plenky dodnes.Vlastne od pocatku me chranily pred obcasnym pocuranim a dnes uz pred urgentni inkontinenci.Stale pouzivam tu klasiku-latkovky a igelitove kalhotky.Hodne lidi si mysli,ze nejsem normalni,ale me to takhle vyhovuje a jsem v pohode.Je s tim vsim jen vice prace,ale za tu jistotu a ten prijemny pocit to stoji.
8. Květen 2016 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ostatni (anonym)
tak nevim ale co vim ze jse obcas dite pomoci ale hned davat plinu je preci zbytecne kdyby bylo nachlazene tak to ma s nemooci ze je nachlazene jedne zname syn kdyz je trochu nachlazene tak jse pocurava vetsinou v noci jednou ci vyckrat za noc a jeji syn po ni chtel plinku a ona jse zadivila proc by tak velke dite chce plinku atomu je 10 let a ona nevahala a dala mu ji na noc a do rana byl durch promoceny ale kdyz je doma tak ji ma normalne na sobe radsi pro jistotu co kdyby nahodou to na nej prislo ale plinu jsi vzdy po kazdem pomoceni vymeni sam sobe pouzivaji latkove ale i obcas dostane i jedno razovku.....on ma i malou sestru ktera pouziva plenky normalnema ty uz vetsi asi c.6 co jsem vydel u nich naposledy.JA mel naposledy plinu 5,9,11 letech.
20. Srpen 2016 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
když je dítě nemocné není důvod mu plenu nedat.
22. Srpen 2016 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
matěj (anonym)
tak nevim ale co vim ze jse...Je mi 12 let a občas se v noci pomočím ale stydím se říct si o plenky. Protože chci rodičům ušetřit práci s praním
31. Srpen 2016 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Matěji zkus rodičům říct,že jim tak ušetříš práci s praním věcí po každém pomočení.Třeba na to daj a seženou ti pleny které potřebuješ.
6. Září 2016 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Jakti to dopadlo doma Matěji?
26. Září 2016 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Šimon (anonym)
Já měl plíny do pěti let,ale vůbec si to nepamatuju.Jen na fotkách vidím,že jsem je měl dokonce i pod plavkama.Pak si pamatuju jen plenky na noc,to jsem chodil už do školy.Pamatuju jen,že to dost tlačilo mezi nohama,když mi je dávala máma před spaním.
26. Září 2016 - 15:44
Obrázek uživatele Steve
Steve
Dítě by se mělo zbavit plen snad do 2 let, max 3 let. Je to hlavně na rodičích to dítě naučit co nejdříve ... Samozřejmě že jsou výjimky když je dítě nějak nemocné, postižené či opožděné .... zde se to vyvíjí dle situace a individuálního stavu k dítěti.
26. Září 2016 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Jo Steve ma pravdu dítěte by mělo mít plenky přes den i na noc tak do 2-3 let a potom by se mělo naučit přes den chodit na nočník nebo na záchod ale na noc je furt může dostávat tak do tech 4 let a od 4 let pak už bez plen. Pak ho rodiče můžou v noci budit a dávat ho čůrat na nočnik ale už bez plen.
16. Duben 2017 - 1:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Dítě by se mělo zbavit...Ty se zucastnujes casto ruznych diskusi,kde se jedna o noseni plen a tady ti jeste zdatne sekunduje nejaky Tom.Ale tady je diskuse"Do kolika/mysleno let-info pro hlupaky/jste nosili plenky".Nic vic,nic min. Nejake vase nazory do kolika let by melo,ci nemelo dite nosit plenky si reste nekde na sjezdu pediatru,nebo na podobnem teoretickem foru. Mate nekdo z vas dvou vlastni deti,nebo jste ty napadu,co sem pisete nekde vycetli,pripadne zaslechli?Kdyby dva jste drepeli v Brusseli/podle vzoru prdel/tak bud plenky pro deti nad 4 roky zakazete,nebo je alespon hodne zdanite!A co takhle pleny nemocnemu diteti-to povolite do kolika? Nebo davat detem pleny na cestovani? Do 8mi,nebo do 10ti,co takhle povolit do 15ti? A co treba kdyz ma nekdo obcasny problem z jakehokoliv duvodu, vi to o sobe a sam si bude ty plenky kvuli nejake situaci nasadit? To je postizeny,nebo opozdeny? Na velke rockove festivaly si spousta lidi nasazuje pleny a ma u sebe i nahradni.Pije se a dostane se az k podiu a kdyz se zacne chtit,tak neni kde a neni kam. To jsou take nemocni,nebo postizeni. Nebo mlada zena po porodu ma problem s udrzenim moci/stresova inkontinence/pri namaze,pri kasli,pri smichu-se pripocura.Moje byvalka po 2 detech sice na moje pleny a gumove kalhotky koukala s despektem,ale sama sije pujcovala pri menzesu,nebo vzdy,kdyz ocekavala,ze se ji stane nejaka"mala"nehoda. A ja se jen smal. Ona vrcela,ale davala mi tim za pravdu,ze ty pliny se hodi i ve starsim veku. Deti spolu mame 2a ty uz ona vycepovala tak,ze starsi do roka a mladsi do 18ti mesicu pleny nepotrebovaly ani na noc.Ony se tenkrat deti balily do latkovek a my jeste prali v klasicke pracce se zdimackou a susili,kde se dalo. O tom,ze ona nosila plenky nic nevedi,ale kdyz se stehovala pryc,tak si sbalila nejake plenky i gumove kalhotky, i adresu,kde jsem si je objednaval. Ja sam jsem vlastne v plinach od narozeni a v zadnem vztahu nepredstavovaly zadny problem.
16. Duben 2017 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Též plenkar (anonym)
Já jsem je nosil asi tak do 12 let ale s přestávkami nejdříve 6 9 a 12 let bylo to vždy zdravotních? důvodu radši pro jistotu a od včerejška ji mám také měl jsem jí přes den a noc a dnes to samé plenky jsi dávám jen když nastane nijaký problém ale jinak je nenosim.
16. Duben 2017 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacerka (anonym)
Teda neumim si predstavit, ze by mi dite starsi 2 let sralo do plen! To je tak: kdysi byly pleny jen latkove, matky a fotrove museli ty hovna pekne machat v kyblu, tak ty decka honili na zachod! Dnes jsou liny je vychovavat a hlavne nemusej prat zejo, kdyz jsou jednorazovky, tak na to kaslou a nechavaj deti srat do plen x let! Ja si vubec neumim predstavit, ze normalni dite ma v 5 letech pleny. To snad retardovany.......nebo pak jsou asi rodice, co maji plenkovou uchylku, ty by ty pleny pak asi nejradsi nosili sami ze:))))
17. Duben 2017 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Do kolika (anonym)
a pak zase od kolika?
17. Duben 2017 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Matěj (anonym)
Jakti to dopadlo doma Matěji?Od té doby to polevilo ale občas si pro jistotu cenu trenýrky a do nich si dám ručník ale děkuji za radu
11. Květen 2017 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Já jsem měl pleny před dvěma dny a byl jsem pocurany a pokadeny ale to byla velká noloz hovinek a pak jsem dostal jinou čistou plenu a pak jsem dostal ještě punčocháče s kšandami aby pleny nepadaly.
17. Červen 2017 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Host (anonym)
Někdo je musí mít někdo ne. Je to problém který se někdy vyřeší a když je to vrozený tak žádný lékař nepomůže. Posledních xlet je musíme mít protože nechceme chodit na veřejnosti s mokrým zadkem a pod. Nikdo nezná určité problémy že normál chodíte a ani nevíte že z vás něco teče, zjistíte když máte mokré spodní prádlo a cítíte jakoby chladno. Potom je třeba něco dělat, tj. než někam jdeme radši jednu plenku na odkapávání než být mokrý. na spaní normal pleny+kahotky. Je to doma a nikomu to nevadí, chrání se tím i pelíšek. Kdo se tu směje tak at se modlí aby ho to někdy nepotkalo. Prostě když je plena třeba tak se použije. Lékaři to vědí a je to v poho. Asi tak nějak o plenkách.
1. Říjen 2017 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Někdo je musí mít někdo...Ano to napsal Clovek, ktery o tom ne neco, ale hodne vi. A ne ti kreteni, kteri umi jen prudit, vysmivat se a delat z nemocneho cloveka, ktery plinky potrebuje uchylaka a davaji mu podobne tituly. A presne nepomohou prasky ani operace. To vyresi pouze cas u deti, ale vlastne u vsech. Pleny a igelitove kalhotky s igelitovym prosteradlem je jedina ochrana pred promocenim a ostudou. A kdyz s tim nekdo prijde k lekari a nic o tom nevi, tak lekar samozrejme dulezite kyva hlavou, pta se na hlouposti, posila na odborna vysetreni a dava moudre rady, protoze lekar je od pojistovny placen za leceni! ne za vyleceni, takze kazdy lehky chronicky pacient/ktery nemusi do nemocnice, aby si ho vydojila ona/je pro obvodaka zlate telatko, na ktere napise tolik pribuznych ukonu, ze byt takovi vsichni, tak zrujnuji verejne zdravotni pojisteni, podivejte se treba na zubare-kazdy z nich je tezky milionar. Ano ja bych radeji cistil kanaly, nez nervove kanalky, protoze to smrdi podobne, ale penize nesmrdi!
2. Říjen 2017 - 3:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Plenu jsem měl naposledy včera ale celý den a třikrát jsem se musel prebalit ráno odpoledne a večer byl jsem úplně mimo tělo mne nechtělo vůbec poslouchat a to nemluvím o nohách nemohl jsem vstat a na tož nikam jít takže na WC byla mne nabídnuta láhev nebo-li bažant ale já jsem řekl že chci radši plenku tak mne bylo vyhověno.
11. Říjen 2017 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Ahoj jsem tady poprvně a nevim co všecko o sobě můžu napsat ale když se bavíte o nošení plínek tak bych se chtěl trochu připojit a napsat - a nebo popsat jak je tohle u nás , mě je teď 13 a plínky mi mamka dává od malička do teď ale dřív sem je měl tak jako každý jiný pro to že sem do nich čůral a kadil, to bylo asi do dvou až tří roku potom mi je mamka dávala jenom na noc ale už ne s gumovejma kalhotkama ale s normálníma kalhotkama.Mamka mi totiž po celou dobu dávala plíny látkový.No a takhle to je vlastně pořád jen s tím rozdílem že někdy mám plínu i přes den a to když jsem nastydlej a nebo když jdu v zimě ven za klukama a nebo když jdu na zimák bruslit a taky když jsme na horách na lyžovačce když jsem byl nemocnej s angýnou tak mě mamka měnila plínu dvakrát i třikrát za den.Vím že většina kluků plínu nenosí vůbec a taky vím že určitě příjde čas kdy i já ji odložím ale zatim ji mám pořád aspoň na spaní -- asi se s ní budu loučit nerad .No a kdyby se někdo ptal co na to mamka , žijeme jen spolu a můžu říct že to mamce nevadí.Když jsem asi v jedenácti začal masturbovat a cákal jsem to do plíny tak mi mamka - vyčinila že na " to " jsou ubrousky a abych to nenacákal do plíny protože se ty plíny blbě perou a musí dát do pračky víc prášku .Ještě musim dodat že jsem se do plíny počural naposledy ve třetí třídě když jsem měl angínu a mamka nechtěla abych vylejzal z postele.
12. Říjen 2017 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Host (anonym)
Ahoj jsem tady poprvně a...Prosím tě kolikrát budeš kopírovat ty svoje problémy nebo vize o plenkách, vrať se do své komunity a tady neotravuj. Když to tak sleduji tak je ti třináct hodně dlouho. Hezký pohádky měla pí.Božena Němcová, ne ty!!! Konec.
13. Říjen 2017 - 23:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Hele Hoste tady je plenkarska komunita, tak snad abys sel ty. A ten kluk at je mu kolik chce nepise pohadky, ale pise zazitky ze zivota, coz je neco uplne jineho. Lide si pohadky vymysleli, aby alespon pri jejich cteni castecne unikli z reality a cetli o tom, jak dobro zvitezi a zlo je vzdy po zasluze potrestano, coz v realnem zivote nebyva. Tak si radeji cti pohadky a nech nas plenkare resit svoje problemy.
14. Říjen 2017 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Ahoj jsem tady poprvně a...Petre zavidim Ti tu Tvoji mamu. Ja mel podobne chapavou-nejen co se tyka plen, ale vseho. Jenze ta mele doma jen hodne male slovo a ty pliny pro me v pubertalnim veku neprosadila. Byli tam totiz tatovi rodice, kteri meli velke slovo. Ale ruzne mi nechavala pliny a gumove kalhotky, abych je nasel jen ja a mohl si je tajne nasazovat a nosit. Jenze kdyz me v nich chytila babicka-treba jsem v nich usnul a ona me sla rano budit, tak mi je svlekla, stloukla me s nimi a sebrala mi je. Jinak ja jem pres latkove pliny a gumove kalhotky onanoval uz asi od 3-4 let. A pak v puberte kdyz uz jsem nemel suche orgasmy,ale zacalo mi odchazet semeno, tak jsem kvuli prani plen a gumovych kalhotek vzdy ejakuloval nekam jinam-treba do kapesniku, ale je to hrozne, kdyz se vzrusujes, jses v tom nejlepsim, curacek je jako kamen, na zaludu uz je pena a ty ac mas pliny budes hledat nejake kapesnicky aby ses do nich vystrikal? Ja kdyz uz jsem zil se zenou v byte, tak jsem se vystrikal do plen i vicekrat za sebou/kdyz ona mela sve dny a casto mi i rukou pomohla/. No a potom jsem se do plen pocural a ta moc rozpustila vsechno sperma a pliny se normalne vypraly s bilym pradlem v automatce a diky te kyseline mocove byly i krasne bile. Jo kdyz jsem do nich jen nastrikal semeno/naskrobil/ a nechal uschnout, tak se pred pranim musely pres noc namocit s trochou bio prasku a pokud ty skvrny byly zazloutle, tak jeste pred pranim je premydlit mydlem. Ja nosil pliny asi jako Ty a mam je na sobe hrozne rad, jednak jako prevenci pocurani, protoze mam precitlively mococvy mechyr, ktery to obcas rad pusti-zvlaste tehdy, kdyz nahodou pliny nemam. A taky me dodnes jejich noseni vzrusuje, takze obcas v nich onanuju a strikam do plen. A potom usinam. I pritelkyne vi, jak me ma vzrusovat a vi, ze se mi libi jeste vic, kdyz ma na sobe pliny a gumove kalhotky, tak jsem ji musel nejake koupit. Minuly mesic jsem si z Nemecka objednal gumove kalhotky za asi 350 Euro. No a lezime vedle sebe v plinach a vzajemne se rukou drazdime az do vyvrcholeni. A rikame si jak to chceme nejlepe a po orgasmu u ni/rad ji nadelim 2,3,4 i vic,ale ona potom uz nechce a rika, ze jsem blazen/a vystrikani se u me se pak treba pocurame, nebo koukame na film, nebo usiname. Je to super davat si pliny a celoigelitove kalhotky. Ted mam na sobe kanadske zapinaci na bocich na 5 druku s 2 velkymi latkovkami/osuskami a 2 igelitovymi plinami. Pod prosteradlem silne hladke igelitove prosteradlo-proste parada!
14. Říjen 2017 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar 2 (anonym)
Mne teď v lednu čeká operace s hemoroidy a asi po operaci mne dají plenky samy a když né tak jsi řeknu asi sám o ně kamarád by km na operaci s nižším stupněm hemeroidy a po operaci měl plinu prý mu hodně krvácely. tak jsem chci optat jestli. Máte s takovým problémem nijakou chorobou.
18. Listopad 2017 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar 2 (anonym)
Tak včera jsem jsi musel dát plenku a spal jsem sní až do rána a byla příjemná protože mne bylo špatně a dost tak ani na WC bych nedošel a tak jsem zvolil že jsi dám plenku pro jistotu a měl jsem klasické látkové pleny a ráno jsem sundal latkovku a vzal jsem jsi jednorázové plenky a šel jsem do práce s vesela a ještě mám silonove punčocháče a je mne krásné teplo.
7. Prosinec 2017 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
plenkar (anonym)
Tak včera jsem jsi musel...taky ujizdim na plenky nosim je s dam.pradlem,jsem starsi muz 59l.bi.sil.post.praha,nosim plenky od narozeni.rad bych se taky s nekym sesel dopoledne u tebe nebo zajdeme nekam v praze na pivo,kavu,pokec o nase uchylce,i priznivci plenek naveku nezalezi.masli dopoledne cas tak pis,vladimirvalencik31@gmail.com
11. Prosinec 2017 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Napsal by mi někdo na email tom.linka@post.cz
23. Leden 2018 - 17:15

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama