88 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dnes je mi 33 a jsem nula

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Velryba (anonym)
Je mi 33, svobodná (s přítelem,kde jede vztah jen ze setrvačnosti,ale ani jeden to neukončíme, protože jsme oba looseři a těžko bychom někoho hledali), bezdětná, brzo asi přijdu o práci...Prostě se mi nic v životě nepovedlo (ta práce byla to jediný v čem jsem byla dobrá, prvně v životě), kvůli stresům jsem se vyžrala na velikou váhu, je to nějaký bludný kruh. Pojďte se někdo se mnou politovat :-)))
27. Červenec 2009 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nelitovat,vstanout a JÍT.
29. Červenec 2009 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Velrybo, neházíš flintu do žita příliš brzy? Pokud máš přítele vdej se, pokud to pujde otěhotni a na práci si ani nevzpomeneš. Pokud jste neplodní, adoptujte mimi a uvidíš, že jsi jako nula připadat rozhodně nebudeš. Na práci se vykašli, všechny kariéristky jsou protivný, na stáří nikoho a nic nemají, snad jen postavení, kde si každý myslí, že chlap by to udělal líp. Hlavu vzhuru!
29. Červenec 2009 - 9:33
Obrázek uživatele Návštěvník
JEN DÍTĚ VÁM RO (anonym)
NIC JINÉHO NENAJDETE.
29. Červenec 2009 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Diana (anonym)
Ahoj Velrybo, v životě jsou období, kdy je všechno naprd a pak zas je všechno dobrý a po nějaké době zase všechno naprd. Já už pesimismu nepropadám jako dřív. Poučila jsem se, že to blbý období netrvá věčně a hlavně, že vždycky musím máknout, aby se něco změnilo k lepšímu. Stavy jako máš teď ty dobře znám, nejsi v tom vůbec sama. Ikdyž je to hodně těžký, tak začni něco měnit. Začni hubnout, začni se poohlížet po nové práci. Jestli nechceš přítele opustit, tak začněte pracovat na tom, aby se váš vztah zlepšil. Dalo vás dohromady i něco navíc než jen fakt, že se oba cítíte jako loseři, ne? Tak to něco navíc zkuste znovu vyštrachat. S tím dítětem mají ostatní pravdu, to je fakt smysl života, práce určitě ne. Mít ale dítě v nefunkčním partnerství je dost špatný, takže by to chtělo asi nejdřív tuhle oblast vylepšit.
29. Červenec 2009 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Dora (anonym)
je mi taktez 33, taktez bezdetna, pritel dite ani nechce, praci, ktera by me aspon trochu bavila, jsem jeste neobjevila....taky me obcas prepadne zachvat sebelitosti a sebeobvinovani, ale snazim se z toho vzdycky rychle vzpamatovat, protoze pak se clovek z toho bludneho kruhu fakt nevymota. Chce to zmenit pristup, 33 let neni katastrofa.
29. Červenec 2009 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jsem 34, taky bezdětná, bez přítele i bez práce, protože jsem těžce nemocná, plno operací vrozené vady, proto nemohu nikoho najít, dokonce i příbuzní se ode mě odvracejí a v dětství jsembyla šikanovaná. jsem i ošklivá, takže nevidím východisko. a tohle všechno působí na moji psychiku. mě ale nikdo léčit nechce, protože prý netrpím duševní poruchou! takže jsem na vše sama, invalidní, desítka operací za mnou, další prede mnou. přede mnou chudoba, osamělost, řešení neexistuje. protože uspech dělá přátele, ani vlastní rodina až na výjimky se nestará, naopak, ještě nadávají s tím, že je vše má vina a vše musím sama. totéž, co mi řeklo plno terapeutů a vyprovodilo mě ze dveří. nikoho to nezajímá, takový je osud postižených v ČR.
29. Červenec 2009 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
V životě to funguje tak, že lidi se zajímají o ty, kteří se zajímají o ně. Pokud máš jen své bolístky a myslíš, že ostatní je nemají, tak si to myslíš špatně. Možná právě proto, že jsi si v životě toho hodně vytrpěla, můžeš být velmi soucitná, milá a pro druhé osvěžující přítelkyně. Ne všichni touží jen po prázdných bezchybných krasavicích, spousta mužů hledá právě takové jako jsi ty. Musíš si najít to, co
29. Červenec 2009 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Ta poslední věta měla znít Musíš se najít
29. Červenec 2009 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Macík (anonym)
Holčiny, jak já vám rozumím. Jsem 31letá, svobodná, bezdětná - snad je to nějaký mor či co... :-) Naštěstí jsem tedy zdravá. Ale z čeho jsem již dávno vyrostla je domění, že někoho zajímají moje problémy nebo starosti. Každý mám svých dost a lidé se raději obklopují veselými lidmi, kteří jsou v pohodě a nevyvolávají napětí. Je to hrozně dlouhá cesta, ale teď jsem ve fázi, kdy se lidi kolem sebe snažím spíše povzbuzovat a na to, jak je to u nás v rodině se snažím nemyslet. Rodina, ze které pocházím, žije svým životem, hodnotami a pravidly, do kterých nezapadám a tak se mou adresu snáší devalvující poznámky poměrně často. Avšak - jedním uchem tam, druhým ven. Jen my samy to jsme, kdo jsme zodpovědné za svůj život, svůj osud. My si určujeme, jaké budeme, a to, jak nás vnímá okolí můžeme do značné míry samy ovlivnit. Bohužel dnešní společnost je dost povrchní, a aby někdo měl vůbec zájem se pod ten povrch dostat, musíme něčím zaujmout, oslovit. Dá se říci, že neudržuji stálá přátelství. Jediná má pravidelná komunikace se redukuje na pobyt v zaměstnání (pracuji jako prodejce vest.skříní), která mě baví, avšak je velmi málo placená. Stejně jako vy, mám takové smíšené pocity, občas mě přepadá až lehce depresívní nálada. Takže jsem se rozhodla, začít se víc o sebe starat a mít se ráda. Začala jsem hubnout, zašla jsem si ke kadeřnici, udělat si manikúru, pedikúru. Sama chodím jezdit na brusle, nebo jezdím na kole. Tak nějak se s tím svým osudem - být sama - smiřuji. Všechno má svá pro a proti. A mě se nechce hodnotit svůj život podle měřítek druhých lidí. Každý jsme nějaký. Takže - mějme se rády to je první změna, nedbejme na řeči okolí. Zjistěme, co chceme my, co je pro NÁS důležité a dělejme to. Nepoměřujme se s ostatními. Každý člověk je individualita. V případě psychických problémů bych doporučila psychologickou poradnu. Na to není třeba stanovovat žádnou diagnózu, je to služba hrazená pojišťovnami. Lépe si tak utřídíte myšlenky a poznáte sami sebe a třeba se pak na svět začnete dívat malinko jinak. Svět každého člověka je takový, jaký jej vidí on sám. Možná lépe řečeno - jaký jej vidět chce. I když je těžké si přiznat, že to, jak jej vnímáme, je pouze naše rozhodnutí.
29. Červenec 2009 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Velrybo, užij si narozeniny a přestaň se deptat... Divila by ses, kolik lidí má tyhle pocity...
29. Červenec 2009 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Zaujalo mě, kolik lidí tady Velrybě radí, ať se vykašle na práci, že není důležitá. Vy jste fakt nikdo nezažil, jaký to je, když se vám poštěstí práce, která vás ohromně baví? To by byl, myslím, lék na všechny bolístky, a ne si narychlo pořídit dítě do nefunkčního vztahu, bez lásky, bez peněz, bez práce...
29. Červenec 2009 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
...myslel jsem to tak, že dítě by se mělo narodit spokojený mamině, a ne někomu, kdo to bere jako poslední štaci, když nic jinýho nevyšlo...
29. Červenec 2009 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
To Macík: Jako bych to psala já:-) 31, svobodná, bezdětná, ale .. přesně tak. Je velmi důležité najít si nějaké vhodné aktivity, ať už je to sport, cestování, cokoliv. Já se soustředila na své vzdělání a pracovní kariéru, z pevných vztahů jsem měla svazující pocity a jako bych se bála případného zklamání, kdybych "do toho spadla". Ale je důležité nevěšet hlavu, něco pro sebe a se sebou udělat, zapsat se do nějakého kurzu, na dovolenou, hezky se upravit, koupit vtipnou knížku, jít rovně a sebevědomě, ne jako velbloudice...:-) Holky, nevěšejme hlavu, 70 nám není, třicítka není tragédie, i když mám někdy pocit, že jsem krizi středního věku měla někdy v 25 :-) Myslím, že takové to: spálit mosty, začít znovu...to může být start k světlejšímu zítřku.
29. Červenec 2009 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Martine, moc pěkně jsi to napsal. A ty, Velrybo, přestaň se litovat a začni na sobě makat.
29. Červenec 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenny (anonym)
Velrybo, nic nevzdávej, já to mám podobné, ale stále ještě věřím, musíme prostě žít !!! Nevěřím ,že po smrti je něco, prostě pro mě je život svatý, i když se cítím blbě, tak smrti se bojím jak čert kříže. Prostě žít a žít za každou cenu !
29. Červenec 2009 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenny (anonym)
Taky musím souhlasit s Martinem ,naprosto, já chci na prvním místě práci a pak nějaký vztah a když by to fungovalo, tak i třeba to dítě, ale může být partnerovo z prvního manželství, nejsem asi vhodný typ mít své dítě a ani po tom netoužím.
29. Červenec 2009 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Vaše starosti na mojí hlavu. Je mi 38, jsem prý docela sympaťák, ale co je mi to platné, když mám penis jenom 2,5cm? Nemáte se, oproti mě, ještě docela fajn?
30. Červenec 2009 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
prosím tě i s tim se dá žena uspokojit. a potom láska je něco jiného,než --SEX. JSOU ŽENY,ŽE JIM TO NEVA...
30. Červenec 2009 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Petře, nevěř tomu, že se všechny ženy ženou jenom za chlápkama s dlouhou kládou, to jsou kecy.
30. Červenec 2009 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Souhlasím s Martinem, líp bych to nenapsala.
30. Červenec 2009 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
nina (anonym)
jasně Věrko.Jen se s tím chlapi chlubí,jakého mají. nĚKTERÉ ŽENY TO BOLÍ. Máme klitoris,prsní bradavky a pokud se pomazlíte na správných místech,tak se toho neboj. Velký je ohavný i v kalhtách,slipech a mohou si ho pak otáčet kolem pasu.--hihihihihi.
30. Červenec 2009 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Pokud by se tu našla nějaká, které by to opravdu nevadilo, byl bych rád...
30. Červenec 2009 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Macík (anonym)
Souhlasím s ostatními. Záleží na tom Petř, jaký jsi jinak muž. Ženy opravdu dosahují orgasmu ve většině přes klitoris. Pokud je mi známo, tak ženy se s muži kvůli penisu nerozcházejí.
30. Červenec 2009 - 13:48
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Velrybo klídek, mě je 31, děti nemám, práci hledám, jediné štěstí je že mám hodného přítele. Stavy zoufalství a pocit že jsem k ničemu a úplně neschopná se dostavují často. Takže nejsi v tom sama neboj.
30. Červenec 2009 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
já jsem na tom hůř neboj, nezbyl už mi vůbec nikdo
30. Červenec 2009 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
já mám rakovinu a mám rok života, a to mi je dvacet..
30. Červenec 2009 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Delfín (anonym)
Velrybo,nejsi nula,ale jsi jednička.Protože jsi vymyslela něco co by nikdo na světě nevymyslel.Pokaždé když se podíváš do doktorky,bude Ti každý den jen 33 let...
30. Červenec 2009 - 21:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
V životě drží člověka hlavně rodina.Mladí lidé si to myslí naopak.Chtějí kariéru a to je omyl.Rodina je základ.
10. Srpen 2009 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Péea (anonym)
V životě drží člověka hlavně rodina(děti a manžel).Mladí lidé si to myslí naopak.Chtějí kariéru a to je omyl.Rodina je základ.
10. Srpen 2009 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Péea (anonym)
V životě drží člověka hlavně rodina(děti a manžel).Jsou vždy mou velkou oporou v těžkých chvílích.Mladí lidé si to myslí naopak.Chtějí kariéru a to je omyl.Rodina je základ.
10. Srpen 2009 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
lol (anonym)
tak to vyresi si hodit masli
10. Srpen 2009 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Hodit si mašli? To nic neřeší.Zkus si třeba říci má-li má duše něco zvládnout,tak z toho stejně neuniknu a budu před tímto problémem stát znovu,v příštím životě.A co pak?.Chce se to podívat pravdě do očí.Poznat a pojmenovat přesně svůj problém.Poznat sebe,poznat svoje touhy přání,zájmy a také svoje možnosti,zharmonizovat vše.Snažit se o harmonizaci uvnitř sebe ,s okolím ,s lidmi a s bohem.Pak se vše obrátí a zase budeš štastný.Neboj se a běž.
10. Srpen 2009 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
pro velrybu (anonym)
JSI NULA A NULOU ZŮSTANEŠ! BOHUDÍK NAVŽDY! TAK SI NA TO ZVYKNI............
10. Srpen 2009 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
alica (anonym)
ahoj,som na tom podobne bola som s chalanom 4 roky a ani neviem prečo,vlastne viem mala som psychické problémy a bol pri mne ale kašlal na robotu a všetky povinosti išli bokom,teraz máme dlhy ja síce pracujem ale som zase psychicky v riti a neviem či ma neprepustia,som uplne mimo
15. Srpen 2009 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
svět je postaven na principu-páni a kmáni-zkrátka někdo musí být nula aby jiný byl někdo.ldé kteří si myslí že jsou nuly by měli svůj život od základu změnit
15. Srpen 2009 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Delfín (anonym)
Velrybičko nedej se.TA 46 TĚ CHCE SVINĚ TÍM CO NAPSALA ZABÍT i ti ostatní posměvači.Nenech se!Pro mě jsi jedinečná bytost a jestli se díváš jako já rá tak i Ty ráda díváš na filmy,tak bych s Tebou byl úplně klidně pořád a rád ,,50krát a stále poprvé,,.Tvůj Delfínek
16. Srpen 2009 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Delfín (anonym)
Velrybičko nedej se.TA 46 TĚ CHCE SVINĚ TÍM CO NAPSALA ZABÍT i ti ostatní posměvači.Nenech se!Pro mě jsi jedinečná bytost a jestli se díváš jako já rád tak i Ty se ráda díváš na filmy,tak bych s Tebou byl úplně klidně pořád a rád ,,50krát a stále poprvé,,.Tvůj Delfínek
16. Srpen 2009 - 6:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Delfín (anonym)
Velrybičko prosím Tě nenech se od těch trubek co tady píšou ani neví co píšou vyštengrovat.Ti pasgřivci Ti za to nestojí.Tvůj Delfi
16. Srpen 2009 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
velrybo, kurva, co to je! 33let a ty to vzdáváš? Takové mladé děvče ! Já hledal práci v 51 letech. To byla síla. A podařilo se !
16. Srpen 2009 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
rudla (anonym)
Tento rok mě bude 40 a stále jsem nula bez ženské a ted i bez práce ani to dítě nemám člověk nemá ani chut žít
1. Červen 2012 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Bez ženské, bez práce, bez dítěte ve 40 není problém, vše se může během jediného měsíce změnit.
1. Červen 2012 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
mp (anonym)
jako bych se viděla, je mi 33, rozvedli jsme se před sedmi lety, jsem sama s dcerou, bez peněz a to pracuji, jenže všechno když mám sama poplatit a do toho škola a ostatní věci, nezbyde nám nic, takže žádná dovolená, navíc nepatřím mezi pěkné ženy, takže jsem stále sama bez partnera, jsem prostě nula jak vyšitá, připadám si jak prašivá
1. Červen 2012 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mně (anonym)
je dokonce 43, pracuju v oboru IT, vždycky mám dost trpělivosti, abych si počkal, že v hierarchii firmy mne přeskočí někdo, kdo přišel dávno po mně. Ale je to tak všude. Neřeším existenční problémy, když jdu do nové firmy, vždycky mi nabídnou víc, i když třeba jen o 1-2 tis. A vztahy? Taky na bodě mrazu, měl jsem už 9 vztahů a nikam to nevedlo... teoreticky taky papírové dobré předpoklady, jsem celkem atraktivní, hmotnou nouzi taky nemám, dělám v oboru, kde mi nezaměstnanost nehrozí... a prakticky jsem kde? V prdeli... nemá cenu to řešit, jenom se tomu směju a svým známým vykládám v ironii, co se mi zas přihodilo... spravedlnost žádná neexistuje... kolik lidí má nad sebou dementního šéfa, který uměl vylízat tu správnou řiť??? Skoro všichni, takže klídek!
1. Červen 2012 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
mp (anonym)
já na to seru tady už, vychovám dceru, chci vědět, že bude mít zajištěný život a pak se vším zkoncuju, děsím se stáří, samoty a toho jak si dokola opakuju, jak zpackanej žiot o ničem byl
1. Červen 2012 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
mp, jak si kdo ustel tak si lehne. Nes,íš v sobě život negativní emoce. Ačkoli si nepřipadáš atraktivní, je třeba aby jsi udělala něco, aby si se atraktivní cítila. Navíc muži netouží ani tak po atraktivitě fyzické (no,ať jim moc nefandím, pár jo), ale jde jim většinou o souznění duší. Vůbec nemusíš být na stáří sama, vůbec nemusíš žít v chudobě, jen si musíš udělat strategický plán, podle kterého budeš postupovat ke svému cíli.
1. Červen 2012 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
jako bych se viděla, je mi.....říkáš, že nejsi pěkná.Věř, že žena většinou vypadá tak, jak se cítí.Je to bludný kruh, já vím, ale zkus se vzchopit!Zkus se usmívat,i když ti bude bídně.Věř, že se ti to vrátí.Držím ti palce.
1. Červen 2012 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
je dokonce 43, pracuju v...ITeáku, proč si myslíš, že ti ztroskotali vztahy? Buď jsi příliš náročný,nebo si vybíráš ženy, podle špatných kritérií. Co je pro tebe u ženy nejdůležitější? Co se týká práce,tak proč v ní jsi nespokojený, jen proto, že nešéfuješ? Tak si založ firmu vlastní a buď svým šéfem.
1. Červen 2012 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
mp (anonym)
Jitko, věř, že neutrácím, za sebe ne, ale chci dát dceři něco a tak se jí věnuju, je nadaná hudebně a ty její aktivity něcon stojí, ale dělám to ráda, já sama bych se chtěla nadále věnovat hudbě a mít alespon něco pro sebe, ale už na to není a co se mužů týká, hleděj jen na ten vzhled, šerednou ženu nikdo nechce, ale s tím nic neudělám
1. Červen 2012 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
rudla (anonym)
pro ženu mp rudanx@seznam.cz
1. Červen 2012 - 20:59

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama