4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dlouhodoby vztah a zadna zmena?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Jsem s pritelem ve zvtahu uz skoro ctyri roky. Budou to ctyri v srpnu. Je tak trochu karierista. Oba bydlime v cizi zemi a on je jina narodnost. Nemyslim si, ze jsou detaily podstatne. Rada bych vedela, co si ostatni mysli o dlouhodobem vztahu s zadnymi plany. Nejsem si jista jestli nas vztah moc analyzuji,ale ocekavala bych nejakou zmenu. Kdyz jsem se v listopadu zeptala, jestli planuje si me vzit, rekl, ze nad tim nepremyslel, protoze ma hodne prace,ale ze me miluje. Je toho ted na nej hodne, ma mit pohovory na povyseni a vse se toci kolem jeho prace.
1. Červen 2008 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
nezavidim..no ale pokud te miluje..:) vis-lepsi, ze dela a snazi se-zrejme vas oba zajistit , nez kdyby leel doma u tv , pil pivko a rikal ti co mas a co nemas delat..navic kdyz se lidi vidi mene, tak je to prece lepsi-urcite se na sebe tesite i kdyz treba jen unavene padne do postele..muzes mu to nejak zprijemnit..:)ale pokud te zas zanedbava moc tak je to taky v neporadku-jak casto mate sex?
10. Červen 2008 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já jsem s přítelem taky 4 roky, otázkou je, co myslíš dalšími plány. Mně osobně po 4 letech svatba neláká, nepřemýšlím o ní. S přítelem máme plán odejít spolu za pár let do zahraničí, to nás spojuje. O dítěti taky zatím dalších 5 let neuvažujeme. A co si představuješ ty? Chtěla by ses vdát, mít rodinu... Asi bych si s přítelem otevřeně promluvila, jak to vidí do budoucna, zda mu to tak vyhovuje nebo zda by uvítal taky změnu - svatbu, dítě a v jakém časovém horizontu. Protože pokud plánuje děti a svatbu za dalších 5 let, tak to se asi neshodnete. My takovéto plány nemáme, protože svatba ani dítě neláká ani jednoho. Raději si zjisti, jak je na tom ten tvůj přítel, protože když se 2 shodnou, není to problém, ale opačně to je katastrofa.
10. Červen 2008 - 9:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama