14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dlouhodoba pritazlivost

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Existuje vubec dlouhodoba pritazlivost partnera a nebo zakonite po case vyprcha? Jak je to u Vas?
13. Červen 2009 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já jsem s manželem 15let , je mi 33 a jemu 36 let a stále mně přitahuje
15. Červen 2009 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
to Lenka (anonym)
a to byl tvuj prvni na sex?
15. Červen 2009 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Dlouhodobá přitažlivost = návyk. Já už bych to s jinou než vlastní ženou asi nezvládl. 27 let to provozujeme a dobrý.
15. Červen 2009 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Josefína (anonym)
Josefe, že je to pokaždý jiný a stejně hezký?
15. Červen 2009 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Ano Pepíno, přesně jak říkáš, ve vztahu po určité době nastane něco čemu se říká vzájemná oddanost a tento cit, i když možná není třeba tak vášnivý, jako vztah nový, přesto je to vztah silný a vřelý.
15. Červen 2009 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marion (anonym)
Josefe a Josefíno, obdivuju, když to takto někomu vyjde, asi nemám odhad na muže, mně to nikdy nevydrží. Buď odpadnu (citově) já nebo on, někdy i prostě oba. Zkrátka mi není dáno strávit život s jedním mužem...
15. Červen 2009 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Josefína (anonym)
Marion, každý vztah se vyvíjí a někdy to může vypadat jako křivka funkce sin, ale není hrdinstvím to vzdát. I u nás dochází k neshodám a myslím, že pro své okolí nejsme šťastným manželstvím. Máme spolu něco společného, není toho ale hodně, ale i to málo nás nutí si sebe vážit. Chtěla bych zdůraznit, že neděláme ani kariéru ani neshromažďujeme majetek, ale často se bavíme o skutečně kvalitních lidských vlastnostech jako čestnost, laskavost, dobrota. Naším častým tématem rozhovorů je obdiv k lidem, kteří nezradili, ať už byli lámáni gestapem či komunistickou STB.
16. Červen 2009 - 0:24
Obrázek uživatele Návštěvník
František (anonym)
Je to těžký, u někoho se zamilovanost přemění v něco dalšího, jiného a u někoho zamilovanost pouze vyprchá a nic dalšího nepřijde. U mě bohužel nic nepřišlo. Tu funkci sin, o které píše Josefína jsem měl právě když odcházela zamilovanost před asi šesti lety. Od té doby už není nic. Jsme prostě dva cizí lidé, kteří si nemají co říct. Ani se nehádáme, protože nemáme o čem, když jsme si tak cizí. Myslím si, že konkrétní vina není u nikoho z nás, jen se k sobě prostě nehodíme - nemáme společné zájmy, společné cíle, nemáme si ani o čem povídat, protože mě nezajímá co říká žena a ženu zase nezajímá co říkám já. Vím, že to co jsem napsal vypadá hrozně (já sám jsem si tohle nedokázal představit ani v nejčernějších snech), ale věřte, že zvyknout se dá na všechno. Jen vy, kteří si vybíráte partnery, snažte se najít partnera z co nejpodobnějšími zájmy, z co nejpodobnější inteligencí, z co nejpodobnější úrovní vzdělání, atd.
16. Červen 2009 - 6:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Moravák (anonym)
Jsme s manželkou spolu deset let a nic nevyprchalo, spíš to graduje protože děti jsou už samostatné a máme víc času. Třeba včera bylo ještě večer 25 C a tak jsme si vzali láhev vína na zahradu na deku a leželi nahatí a 2 hoďky si nádherně hráli a kecali. Bylo to fakt super lítali jsme do teplého bazénku a na deku a já masíroval pomalu ženušku až vrtěla jako kotě a byl fantastický sex pod širým nebem. Je faktem že člověk ale musí mít partnera který je mu od začátku především sympatický a rozumí si s ním, láska už pak jsou jen hormony a příjde vždy když je porozumění. Společné cíle, společný vkus a názory na život, výchovu dětí jsou opravdu nutné a pokud jsou k tomu ještě společné zájmy, koníčky pak je to záruka pohodového vztahu. A hlavně si rozumět v sexu, protože bez toho to opravdu nejde.
16. Červen 2009 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO 7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU
16. Červen 2009 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ano byl můj první
16. Červen 2009 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Marion (anonym)
Všichni máte v něčem pravdu, já taky nestřídám partnery po měsících, jsem s jedním už mnoho let, ale když vyprchala počáteční přitažlivost, stýkal se s jinými ženami a na mě zapomněl. Tak to prostě je, mně ale sex chyběl a tak jsem si to vyřešila po svém. Dnes máme sice celkem klidný vztah, ale je to jen kamarádství. On není pro mě mužem a já pro něj nejsem ženou. Vím, že se to už nezmění. Kdyby třeba pil nebo mě bil, okamžitě bych ho opustila, ale tohle mi nepřipadá jako důvod. Vy všichni, kteří to máte doma hezké, střezte si vztah jako oko v hlavě, stojí to za to.
17. Červen 2009 - 20:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama