13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dlouho vydržím po požití alkoholu

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ben (anonym)
Prý u mužů alkohol potlačuje sexuální aktivitu. Sám za sebe musím říct, že v mém případě je tomu naopak. Po vypití několika piv ( stačí 3 ) nebo několika skleniček tvrdého alkoholu ( 2 a více ) roste chuť se milovat a při milování samotném délka intimního styku. Manželka mi vyčítá, že to není ono, že ona má orgasmus i vícekrát za sebou a já nic. Někdy končíme naše milování tím, že si nad ní kleknu a udělám si to sám, ale někdy se neudělám vůbec. Během milování měníme polohy a praktiky. Délka od půl hodiny a jednou dokonce hrubě přes hodinu, s malými přestávkami ( byl jsem stále v ní ). Stále jsem si myslel, že pro ženy platí čím déle tím lépe, ale patrně pro moji ženu platí i kdyby jen chviličku, tak to chci mít v sobě nebo na sobě ( což mi také jednou řekla ). Miluji milování a ještě víc miluji dlouhé milování. Nejsem alkoholik ani abstinent, piju občas. Velice by mne zajímaly názory žen na tohle téma, popř. názory na mail.
20. Listopad 2003 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
Někdy mám ráda milování dlouhé, jindy krátké, to záleží na okolnostech. Ráda promiluju klidně celou noc, celý víkend nebo celou dovolenou u moře......ale nemyslím tím samozřejmě celou dobu sexuální spojení. Je to všechno dohromady: ležet spolu, dívat se na sebe,povídat si, hladit, líbat se, propojit se (když to přijde tak přirozeně samo), cpát se dobrotama, popíjet dobré víno, hlavně se pořád dotýkat a objímat... a tak.Samotný "suchý" dlouhý nepřerušovaný pohlaní styk je příliš únavný nejspíš pro oba partnery, ale jistě se najdou lidé, kterým vyhovuje.
20. Listopad 2003 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Ahoj.Chtěla bych napsat, že nejsi sám. Mám přítele, žijeme spolu už 8 let. No a má ten samý "problém". Neříkám, že milování bez trošky alkoholu se mi nelíbí, ale je krátké, tak 20-30 minut, někdy ani ne. Ale když jsme třeba někde na zábavě, nebo na oslavě, a trošku se napijem, hlavně přítel, tak se milujem fakt dlouho, rekord máme 3 a půl hodiny. Už jsem teda potom nebyla schopná skoro ani chodit, ale byla to nádherná smršť orgasmů-mých, přítel vydržel celé 3 hodiny. Takže nejsi sám. Nevim, jestli je to dobře, nebo jestli je to normální, ale děje se to i jinde.
6. Leden 2004 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Rada (anonym)
Taky mám takovou zkušenost, ale je to relativní. Někdy je to totální fiasko, ale zažil jsem sex po 10 pivek a bylo to víc jak půlhodinky, až jsem se divil.
18. Únor 2004 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Slyšela jsem vyprávět,že dívka byla tak unavená,že po hodině usnula a když se probudila,tak zjistila,že se ještě milují.Hi,hi.
18. Únor 2004 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
coroner (anonym)
Tímto problémem se nedávno zabýval na Regině i pan doktor Radim Uzel - tedy osoba problému více než znalá.Alkohol patří mezi drogy. Každá droga po určitou dobu působí určitým - většinou stimulačním - účinkem.Proto ji také vyhledáváme.Otázkou pouze je, jak dlouho to funguje.Po delší době se projeví po jejím požití opak.
18. Únor 2004 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Jednou jsem po 9 pivech souložil 2 hodiny v kuse. Stejně jsem se neudělal. Normálně mi stačí tak 5-10 minut. Partnerka z toho byla "hotová". Nikdy to nezažila. A já taky ne.
19. Únor 2004 - 6:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Taky mám s mým přítelem takovou zkušenost. Když si dá pár piv, tak má dost velkou výdrž, někdy až moc... :-)
19. Únor 2004 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Terko, to mně jednou jedna děvka v bordelu honila péro a usnula u toho. Asi nebyla zvyklá na noční směny...
10. Prosinec 2006 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
prcekbi (anonym)
zena ano vydrzi muz myslim ze ne mnel by se napit po sexu!
12. Listopad 2007 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jenda (anonym)
Z mojí zkušenosti ale musím říct, že 100x lepší na výdrž než alkohol byla antidepresiva. Před cca deseti lety jsem trpěl depresemi a doktorka mi předepsala antidepresiva Lexaurin. Po nějaké době užívání jsem pak byl schopnej souložit i 3-4 hodiny. Jen občas se dostavovaly potíže s erekcí. Bral jsem i jiné druhy antidepresiv a výsledky byly velmi podobné. Teď už jsem léta bez depresí, nic neberu a souložit vydržím maximálně 10-15 minut. Partnerce to naštěstí maximálně vyhovuje (což mi ale řekla až rok po tom, co jsem se kvůli tomu trápil...) ...Ale to jen jako zajímavost. Nikoho nechci nabádat, aby se cpal antidepresivi jen kvůli sexu... :)
19. Červen 2008 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
TeniSKA (anonym)
mám takovej problém...snad mi někdo dokáže poradit...trošku více jsme včera s kamarádama pili no a já šla spát k neznámýmu klukovi a došlo k nechráněnýmu sexu a on se neudělal..alespoň co jsem se doslechla tak když se neudělá že bych neměla být těhotná...mám strach už jsem na potratu byla..
21. Prosinec 2008 - 22:42

Přidat komentář

Reklama

Reklama