162 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dlouho bez sexu a masturbace

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kuky (anonym)
Je mi dvacet a mám takový drobný problém. Pracuju jako pomocný vychovatel na chlapeckým táboře, protože si potřebuju vydělat na nový telefon a last minute zájezd k moři. Problém je v tom, že jsem tady už asi měsíc a půl a ještě nějaký týden tu budu. Jenže jsem ještě od začátku tábora neměl čas si udělat dobře, jindy jsem na to zvyklý tak třikrát týdně, přítelkyně se se mnou rozešla před asi půl rokem. Práce s dětma mi dává hodně zabrat večer jdu spát utahanej a ráno je čas akorát na rychlou hygienu a záchod, jakože bych se přes den ztratil do lesa nebo dělal že se jdu vysrat a udělal co potřebuju je nemožný. Jenže je to čím dál tím víc akutnější a já nevím jestli jsem to schopnej ještě vydržet (taky se děsím toho megavýstřiku). Proto se chci zeptat jestli se vám to už někdy stalo, že jste akutně potřebovali a nebylo kdy a kde se udělat. Nejsem buzna ani úchyl, berte to jenom jako podporu klukovi, kterej "trpí" :D. P.S. pro šťouraly píšu to na starým telefonu během pískání zápasu ve volejbalu a už jsem to téma jednou někde zakládal tak kdyby se tu někde vykulilo něco podobnýho tak se prosím nedivte.
20. Srpen 2014 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Když máš čas napsat takovou litánii,tak to nebude s tím časem zas tak hrozný. A konec konců, když máš zápřah a nenudíš se, tak to lze vydržet. Vždyť ty si ho vlastně honíš z nudy.
21. Srpen 2014 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
patrik (anonym)
Když máš čas napsat...jo byl jsem v nemocnici a 14 dnu sem nestříkal, ale potom to byl mazec začal sem honit a lítaly ze mě tuhé chuchvalce semene, ale byl sem tak vzrušenej, že sem to ze sebe vyšplouchnul.
21. Srpen 2014 - 15:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
jo byl jsem v nemocnici a 14...Pokud bych měl mysl zaměstnanou úplně jinými věcmi a v okolí by nebylo tolik stimulů, asi bych vydržel dlouho.
21. Srpen 2014 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Stříkal (anonym)
jo byl jsem v nemocnici a 14... Já byl v nemocnici dvacet dní a ten patnáctej jsem o nemocniční postel ohnul svojí mladou, vyhrnul ji sukýnku a hezky se do ni vystříkal. Jedna z mála výhod nadstandartního pokoje :-) Jinak super zážitek, na který nikdy nezapomenu :-) Byl jsem napojenej na kapačku, měl jsem jedenáct kilo dole a i tak jsem měl do sil na pořádnou rychlovku. No přinést mi tam v ten moment sestra prášky, tak ji asi trefí :-)
21. Srpen 2014 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
hajzl (anonym)
já jsem zvyklej si to dělat aspoň dvakrát za den a vloni jsme začli slavit silvestra čtyři dny předem a nějak jsem se nedostal domů takže na to nebyl čas, přišel jsem až po silvestru večer a šel hned spát jenže jsme na druhej den jeli na lyžák což mi nedošlo a já si nestihl vyhonit, takže jsem odjel na lyžák s plným pytlem, a dělat si to na lyžáku když je kolem plno lidí mi přišlo blbý takže jsem se to statečně snažil čtyři dny vydržet, jenže čtvrtej den jsem si šel přečíst nějakej starej časopis o tuningu na hajzl a když sem tam viděl všechny ty holky v uplých kraťáskách tak sem to nevydržel dvakrát pohonil a lítaly ze mě neuvěřitelný kvanta semene a byla to neskutečná úleva
21. Srpen 2014 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
študent (anonym)
nevim co ti pride blbi de lat si to na lyzaku kde sou jeste jini lidi je to prece normal lidska potreba pockej az se dostanes na intr nebo stud.privat kde vas bude sedum na jednom byte pudete vsichni vecer chlastat ty se rano vzbudis a budes mit extremniho raniho pochlastovyho stojaka a extremni chut jaka je pri kocovine a tedka nebudes mit cas ani misto na to se pri tolika lidech v byte poradne odbavit a budes s tim muset ji tdo skoly :D
21. Srpen 2014 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
štastně ženatý (anonym)
Hoši, vy z toho děláte zbytečnou vědu. Já už si ho nehoním. Od toho mám ženu a když žena čas od času vypadne na pár dní z domu, tak mi ho honí rozvedená sousedka.
21. Srpen 2014 - 20:16
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
Pokud bych měl mysl...Když jsem měl ono dlouhé období, že jsem byl náboženským fanatikem, tak jsem měl hlavu tak zaplněnou oněmi věcmi, že jsem na sex ani masturbaci neměl ani pomyšlení. Tu jsem udělal tak jednou za půldruha roku a pak jsem z toho žil ze stresu minimálně po dva měsíce, jakého jsem se to dopustil smrtelného hříchu. A to jsem si ho jako kluk honil až pětkrát denně. Ta blbá víra mě okradla o nejkrásnější roky mého života.
21. Srpen 2014 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
hajzl (anonym)
Hoši, vy z toho děláte...no jo kdybych měl někoho kdo by mi to dělal tak bych se s tim taky neobtěžoval sám
21. Srpen 2014 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
rekordman (anonym)
jednou sem se s kámošem vsadil kdo z nás to vydrží dýl bez sexu a honění kdo prohraje přeběhne nahej celý město po třech týndech sme to museli utnout protože už sme ráno nemohli ani stat z postele jak nám stál
21. Srpen 2014 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
gogo (anonym)
jednou sem se s kámošem...to spíte spolu? o.O
21. Srpen 2014 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
rekordman (anonym)
ne ale bylo to v době kdy sme byli spolubydlící
21. Srpen 2014 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Je mi dvacet a mám takový...Já to vidim podobně, jako hned první člověk, kerej ti vodpověděl - to znamená trojtečka. Ty máš čas na to, abys psal takovýdle píčoviny, ale nemáš čas na to, aby sis vyhonil ptáka?
21. Srpen 2014 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
blbci (anonym)
tak snad si dokážete přečíst že to píše během pískání nějakýho utkání přitom si asi bude těžko drandit karla
21. Srpen 2014 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Temný rytíř (anonym)
Na vyhonění je vždycky času dost. A pokud nestíháš přes den, co takhle to zkusit ve sprše nebo před spaním v posteli? Já když potřebuju upustit přetlak, tak to udělám i kdyby to mělo bejt o půlnoci. A že už se to tak stalo, tak to si piš že jo. Jsem sobec a na sebe si vždycky nějakej ten čas ukradnu.
21. Srpen 2014 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Dědek Arnoštko (anonym)
jednou sem se s kámošem...Mně ráno taky stojí...krvní tlak.
21. Srpen 2014 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ehm (anonym)
Je mi dvacet a mám takový...Jako taky nechápu co tady řešíš. Jednou jsme byli s kámošema v kempu pod stanem, chtělo se mi na velkou tak jsem šel na záchod asi za minutu po mě přišel do vedlejší kabinky kámoš, protože potřeboval taky. Mě se postavil (samozřejmě ne z něj, ale byli jsme tam už asi pět dní tak jsem byl nadrženej celkově), tak jsem si v klidu ulevil a přitom si s kámošem povídal a on ani o ničem nevěděl. Jde jen o to najít si čas a místo.
21. Srpen 2014 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
NoSex (anonym)
Jsem bez jakýhokoliv sexu a masturbace přes sedum let a taky to jde. Je mi 35 a nevím co na tom sexu všichni vidí.
21. Srpen 2014 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
panic (anonym)
já mám taky podobný problém je mi taky dvacet jedna a za měsíc jdu na vysokou školu to znamená čtyři dny v týdnu být na privátě. jenže na privátě nás bude sedm z toho tři na pokoji. a v tom je ten problém, jsem panic ne, že bych byl nějakej extra hnusák (teda doufám), ale prostě se nějak s holkama míjíme. jenže já se musím udělat nejmíň dvakrát denně a mám pocit, že při tolika lidech v bytě bude těžký najít soukromí. mě by zajímaly nějaký triky jak se v klidu a soukromí udělat aby to nikdo nepoznal, protože to, že bych si našel přítelkyni asi nepřichází v úvahu
21. Srpen 2014 - 23:43
Obrázek uživatele sweetji
sweetji
V mém věku to mám vyřešený. Rád se totiž napiju piva, a mně stačí vypít pouhé dvě piva a pak už se mi nepostaví a ani na to nemám žádnou chuť.
22. Srpen 2014 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Jsem bez jakýhokoliv sexu a...Ale cesty tam dole by se občas propláchnout měly, tedy pokud se ti tam vůbec něco tvoří...
22. Srpen 2014 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuky (anonym)
Nechápu proč tomu někteří nevěříte. Píšu to z telefonu v době kdy například nemusím být tolik na pozoru ale musím být u děcek přítomnej, tak to si ho asi těžko vyhoním. Jinak máme na příští týden naplánovanou návštěvu plavečáku protože v tomhle počasí můžem těžko k řece, takže snad tam budou kabinky :D, protože jsem to dneska počítal a je to 58 dní, mimochodem není to světovej rekord? :D
22. Srpen 2014 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Nechápu proč tomu...Světovej rekord to v žádnym případě neni. Navíc včera tady psal NoSex, že je bez masturbace i sexu už sedum let.
22. Srpen 2014 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Světovej rekord to v...Hm,to ano,ale možná zapomněl zmínit že je asexuál.Normální člověk by to nikdy nemohl vydržet.Navíc když říká,že sedm roků neměl sex a ani nemasturboval,to znamená že předtím ano,takže podle mě tu potřebu kdysi měl.Asi má zdravotní problémy,protože si neumím představit situaci,kdy by člověk dobrovolně držel sexuální půst.Po pouhém jednom měsíci abstinence je kluk už tak nadržený a sexuálně vyprahlý,že už jeho mysl zaměstnává jen myšlenka na to,kde a kdy by se pořádně vystříkal.
22. Srpen 2014 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
to na vláknu ex (anonym)
se jakýsi 45 Janek chlubil, že neměl sex a nemasturboval nikdy v životě. Že si prý semínko šetří pro nastávající.
22. Srpen 2014 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
se jakýsi 45 Janek chlubil,...Bud'to si dělal z lidí prdel,a nebo to byl nějaký náboženský bigotní naiva.Protože musí být každému jasné,že s takovým přístupem si do smrti nezapíchá.A když to navíc řekne ve 45,tak to zesměšnil sám sebe.
22. Srpen 2014 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Hm,to ano,ale možná...Asi tak nějak. Já jsem to jednou zkoušel jen tak, kolik jsem schopen vydržet bez sexu a masturbace. Můžu ti říct, že po tom měsíci jsem myslel, že mi přeskočí v hlavě. Zažíval jsem neskutečný psycho, péro mi stálo snad non stop celej den, byl jsem výbušnej, agresivní, nikdo semnou nevydržel. Po týhle zkušenosti nevěřím nikomu, kdo je po sexuální stránce zdravej, že by snad vydržel x let bez masturbace a sexu, protože ti říkám, že by ti z toho přeskočilo. Vydržel jsem to nějakých 35 dní bez sexu bych to posunul ještě dál ale bez té masturbace to snad nikdo nedá a pokud jo, je to magor nebo kurva silná osobnost. Přesně 35 den večer jsem si ho vzal do ruky a třikrát za sebou jsem si ulevil a když jsem měl první orgasmus tak ti říkám, že to bylo tak intenzivní až to semnou málem seklo. Normálně se mi podlomili kolena a já si dřepnul na postel :-) To byla ta největší úleva v mém životě. Už nikdy bych takovou pitomost nezjkoušel, to je i o život, jdeš po přechodu myslíš jen na šoustačku a málem tě srazí auto...
22. Srpen 2014 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Asi tak nějak. Já jsem to...U mě to je jinak. Já v poslední době (taky už asi měsíc) nehonim ani nešoustám. Co se týká honění, tak to mi ňák nechybí (možná proto, že už jsem toho v životě nahonil dost), a co se týká šoustačky, tak to je velice prosté - neni s kym. Ovšem pták nejenom, že mi nestojí snad nonstop celej den, ale nestojí mi vůbec. Což je dost divný, protože když jsem honil nebo šoustal, tak mi stál aspoň jednou denně skoro každej den, a postavil se sám vod sebe. Takže budu muset asi zase začít honit, aby mi stál každej den. Je mi 33.
22. Srpen 2014 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
U mě to je jinak. Já v...Tak já jsem měl tu smůlu, že u nás v práci je převážně dívčí kolektiv a prakticky každý den jsem měl před očima desítky holek. A to se pak těžko nemyslí na sex. To máš celkem zajímavej problém... a třeba když vidíš pěknou holku tak se ti nepostaví? Mě je 27.
23. Srpen 2014 - 10:06

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama