854 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dlouhé nehty

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

radek (anonym)
Velmi se mi libí hodně dlouhé nehty,zajímalo by mě,jestli jsou výsadou jen určitého typu žen nebo jestli si je vyzkoušela pěstovat či nechat udělat většina dam,ať čistě z experimentu či z důvodu lovu.Dík Radek
12. Listopad 2003 - 1:24
Lep (anonym)
Nechci ti brat iluze, ale velmi dlouhe nehty si mohou dovolit jenom damy, ktere rukama nic moc nedelaji... Pokud mas treba v praci psat svizne na pocitaci nebo proste delat jakekoliv cinnosti, ktere vyzaduji hbite prsty, tak to s dlouhyma nehtama dost dobre nejde...Je mi jasne, ze se tu prihlasi spousta divek, ktere dlouhe nehty maji a budou tvrdit, jak se jim vsechno skvele dari...Ale zkus se nekdy divat poradne na "dlouhonehtacku" v akci... Ja mam cerstvou zkusenost se slecnou ze znackove drogerie, ktera se uz poctvrte snazila vylovit z regalu malinkou a uzounkou krabicku s ocnimi stiny... Proste ji v uchopeni male veci ty "drapy" prekazely...Tak jsem ji to nakonec vytahla ja a ona uz to jenom tuzkou namarkovala na pokladne...Ale nic proti slecnam s dlouhymi nehty - at si je maji, kdyz se jim to libi... :)))))
12. Listopad 2003 - 9:08
Tereza (anonym)
Ahoj, obcas mi nehty vice narostou, ale zacne mi to tak prekazet, ze je ostriham. Pro priklad treba zrovna ten zminovany pocitac. Pisu vsema deseti, ale s dlouhymi nehty je to des.
12. Listopad 2003 - 9:45
ola (anonym)
Tak to mas porad dobry, ja bych si je rada nechala narust, ale strasne se mi trepi, at jim jakekoliv vitaminy... takze je mam naprosto kratounke:(((
12. Listopad 2003 - 18:01
Tereza (anonym)
Olo, moje mama ji Dologran a nehty se ji prestaly lamat a trepit.
13. Listopad 2003 - 9:33
Eva (anonym)
Olo, jsem na tom podobně,nehtíky potvůrky jedny ne a ne narůst..vyzkoušej Revalid,ten jediny pomohl,je výborný i na vlasy.
13. Listopad 2003 - 10:55
Radek (anonym)
Díky za názory dámy,potěšily mě,ale mě žena s dlouhými nehty vždy donutí,abych se za ni ohlédnul jako za celkem,trochu bych to přirovnal k mucholapce.Mohou být i gelové - když jsou opravdu dobře udělané - a konce rovně zastřižené,je to nádhera.Radek
13. Listopad 2003 - 13:36
katae (anonym)
Zkoušela jsem si nechat narůst delší nehty, ale při mém životním stylu je to naprosto vyloučeno. Hraju dost tenis a nemohla jsem ani pořádně držet raketu (nehty se mi zarývaly do dlaně a opravdu to bolelo), při volejbale jsem si je vždycky stejně polámala a překlepy v práci na počítači se mi nechtěly pořád opravovat, takže mám nehty upravené, ale krátké a vyhovuje mi to.
13. Listopad 2003 - 13:37
Zuzu (anonym)
mám taky velké problémy s nehty ... měla jsem je kraťounké, protože se šíleně třepily a jakýkoli pokus o to, aby aspoň malinko narosly, nevyšel. Teď jsem si ale kupila nějaký gelový lak, je to výživa právě pro nehty s tímto problémem od značky Tours Season ... cenově dostupná, stál cca 60,-Kč ... a za týden byl výsledek velmi znát. Sice ještě je ještě dlouhé nemám, protože teď dělám náročné práce na bytě a stejně by nepřežily, ale mám je velmi pevné, fakt super ... opravdu můžu všem doporučit ... nanést dvě vrstvičky a aspoň týden vydžet bez lakování berevným lakem :-))) tak hodně štěstí :-))
7. Červen 2004 - 11:55
Martin (anonym)
Ja se divam zenam na ruce. Kdyz ma nektera dlouhe, nebo alespon hezky nalakovane nehty ohlizim se tak, ze jsem jednou bouchnul hlavou do stozaru poulicniho osvetleni. Fakt to se mnou cvici..
10. Červen 2004 - 11:27
Katka (anonym)
ja mam nehty hodne dlouhe (umele) a pisu na pocitaci jak datel a bez preklepu, pri jekekoli praci mi nezavazi.......stejne reci jsem vedla, dokud jsem dlouhe nehty nenosila, ted mam nazor jiny, ale je to samozrejme kazdeho (nebo spis kazde) vec...
30. Srpen 2004 - 13:30
b. (anonym)
upravené nehty patří k upravené ženě. Snažím se o ně pečovat kvůli sobě a těší mě, že se taky někdo dívá ženám na ruce. Díky.
30. Srpen 2004 - 15:01
Radek (anonym)
Děkuji Katce a Míše,obě odpovědi mě udělali radost,upřednostňuji dlouhé,přirozeně zahnuté a zastřižené do roviny,to pak klobouk dolů.
8. Říjen 2004 - 18:36
Jack (anonym)
Vsechny zeny maji mit dlouhe krasne nehty, jsou prece zeny. A noseni: jde jen o zvyk, moje pritelkyne by se bez nich jiz neobesla(15ti leta praxe) a ma je hodne dlouhe, cinnosti vykonava jakekoli, vcetne tech neresitelnych, dle jinych. Tak hodne zdaru pri zvykani. A nezapominejte na nozicky, tam jich mate take 10.
11. Říjen 2004 - 11:56
boomerang (anonym)
Ahoj. Moje byvala sefova nosila dlouhe nehty, mela v nich zasazene diamanty a kazdy tyden chodila na obnovu. Vypadaly pekne, ale ona diky nim byla naprosto zavisla na druhych: otevri mi pepsi, nemohla bys odemknout?, prosim podej mi ten pripinacek...atd. Pak jsem se rozhodla si nechat udelat nehty ja, nijak silene dlouhe, ale vkusne. Moc se mi libily, ale pak jsem vyrazila na vikend do hor a myslela jsem si, ze se zblaznim. Jeste pod skalou, co jsme se chystali pokorit jsem si je bolestive ulamala, protoze ty nehty primo ohrozovaly muj zivot! Za zhruba rok jsem to zkusila znovu, ale nakonec to dopadlo stejne. K memu zivotnimu stylu to zkratka nesedi, ale snazim se o sve nehty pecovat, zabrusuji, lakuji bezbarvym lakem atd, ale ta prava nehtova kralovna ze mne uz asi nikdy nebude... mimochodem vite jak spatne se s dlouhymi nehty utira zadek?
2. Únor 2005 - 23:54
Veru (anonym)
Já osobně dávám přednost nehtům tak 1-2 mm dlouhým.Jakmile si je nechám narůst delší, mám akorát strach, kdy si nějaký zlomím a taky si myslím, že vypadá docela děsně, když má někdo na rukou oprýskaný lak na nehty, každý nehet jinak dlouhý, nebo odrostlé nalepené nehty a to jsem ještě zapomněla na špínu za dlouhými nehty.Já osobně hraju na kytaru, takže delší nehty jsou docela nepraktické...Můj osobní názor je teda ten, že je stokrát lepší mít nehty kratší a udržované, než drápy, se kterými je akorát práce a je to docela k ničemu, něco s nima dělat..
13. Únor 2005 - 12:23
Urshulka (anonym)
Kecy kecy kecy...ja sama mam dlouhe porcelanove nehty a muzu v nich delat uplne vsechno. Mam krasne upravene ruce a nemuzu se na ne vynadivat! Navic chrani me nehty pred poskozenim. Cela rodina chce skrabat na zadech a neprejte si vedet co se libi priteli;-) U sportu mi taky nevadi..
8. Říjen 2005 - 18:28
Jana (anonym)
Co to je za blbost ze umely nehty chrani nehty?prave naopak, po uplnem odstraneni umelych nehtu mozna uvidis, co zbylo z tvych vlastnich-tenoucky slupky na konci prstu...
17. Prosinec 2005 - 0:18
Snoopy (anonym)
Neskutečně mě přitahují dlouhé nehty, vůbec nevím co mám dělat, pořád na to musím myslet. Když potkám nějakou ženu s dlouhými nehty, nemůžu od ní odtrhnout oči až je mi to hloupé. Co poradíte ? Nebo mi dejte adresu na nějakou ženu s dlouými nehty.
30. Leden 2006 - 13:57
Manchester (anonym)
Zajímavé je jak se stále upřednostňují ženské nehty, ale že když chlap na nohou nepoužil půl roku nůžky tak to je v pořádku. Já jsem špínu za nehty opravdu nikdy neměla,ale dlouhý taky ne,třepí se mi a už asi nepřestanou protože kvalita nehtů zavisí na životnim stylu a já vzhledem k tomu že kouřím a sportu moc neholduju tak to nejde s hezkými nehty dohromady. Věřím že někteří chlapy na nehty hodně daj a podvědomě to v nich vyvolává takoví to
31. Leden 2006 - 2:55
PavlaSikula (anonym)
Je fajn mit pekne nehty. Ja sama měla 2x nehty gelové. Po každé jsem si řekla, že už si nic podobného udělat nenechám. Nejen, že se zlomí, i když se na ně špatně podíváte, ale co třeba taková prostá věc. Třeba takové použití toaletního papíru. Pro mě to byl problém. Proto radím, pánové, pokud se vám líbí žena s dlouhými nehty, podívejte se jí někam úplně jinam. Čauky.
27. Červenec 2006 - 14:03
Helena (anonym)
PavlaSikula,dobryyy:-))
27. Červenec 2006 - 21:23
Návštěvník (anonym)
Uz mam 3ti tyden porcelanove nehty, jelikoz jsem kurak a nejvice delam ukazovackem(psani na pc) tak ukazovacek na leve ruce uz mam v tahu:( a malicek taky:( No jinak to opravdu drzi to jooo! Je to hezky.. a cesem se i s dlouhyma drapama naucite zvedat veci atd.Akorat si vyberte dobrou manikerku.Pak urcite budete mit znicene drapky.... takovy lamavy desticky z toho budou , jak papir.. Kazdopadne nedoporucuju GELOVE NEHTY vubec nedrzi po tydnu ani ne jsem mela skoro vsechny nehty pryc. Myslim, ze na spolecenske akce ,maturitni plesy,plesy to vypada skvele.. ale v mnohych beznych vecech v normalnim zivote je to ne az tak prakticke. Je to na vas pa Kat.
16. Prosinec 2006 - 21:44
Lucie (anonym)
Musím trochu nesouhlasit, protože gelové nehty jsou skvělé, ale je velký rozdíl v kvalitě gelů od různých výrobců. Kvalitní a samozřejmě dobře udělané gelové nehty po týdnu opravdu neupadnou :o). A s dlouhými nehty lze dělat úplně všechno, ale každý si na ně musí zvyknout a naučit se s nimi "žít". Vzpomínám si, jak jsem měla před 12-ti lety poprvé prodloužené nehty a v obchodě mi upadla mince na zem a já jí vůbec nemohla sebrat, protože to prostě s dlouhými nehty nešlo. Za pár dnů jsem si na ně zvykla a dnes s nimi nemám žádný problém. Nehty nosím v délce XXL a na výše zmiňovaném PC píšu všemi prsty bez problému a všechny domácí práce včetně zahrady také nejsou s omezením. Spíš naopak. Naučila jsem se nehty nejen používat, ale i využívat a dnes už si nedovedu představit, že bych je neměla. Takže komu se líbí dlouhé nehty, nenechte se odradit někým, kdo nemá bohužel dobrou zkušenost ať už kvůli nekvalitním levným nehtovým materiálům nebo kvůli neodborné práci manikérky a jděte do nich :o) Lucka
15. Únor 2007 - 16:51
Petr (anonym)
a jaké jich máš dlouhé Lucie ?
15. Únor 2007 - 17:35
Kamil (anonym)
Lucce a všem dívkám a ženám s dlouhými nehty fandím.Líbí se mi.
19. Únor 2007 - 13:25
bibian (anonym)
mam takovou malou uchylku-moje nehty...nesnesla bych, aby nebyly krasne upravene a dlouhe...myslim, ze co do jejich neprakticnosti, tak jista je, ale zas vsechno je veci cviku, takze dlouhym nehtum zdar:)
19. Únor 2007 - 15:53
Kamil (anonym)
Nejen Tobě ale mnoha mužům se to líbí.
23. Únor 2007 - 12:25
paja (anonym)
Mně zas dlouhé nehty připadají nepřirozené, spíše mě zaujmou upravené krátké bez barvy než dlouhé s jakoukoliv úpravou; pokud se to ale někomu líbí, proč ne. Stále si živě vybavuju, jak jsem před léty viděl v MHD cca 65letou babičku, která měla dlouhé nehty, červeným lakem natřené, ale nejen na rukou, ale i na nohou, a protože bylo léto, teplo, jela možná ze zahrádky, a z těch nehtů jí koukala zemina s trávou. Fakt nádherné představení pěstěných nehtů :-)
23. Únor 2007 - 13:15
Radek (anonym)
Ahoj,zajímalo by mě u Lucky a Bibian,jestli mají své drápky,např.potažené gelem na zpevnění nebo čistě umělé tipy....a co na tento rozdíl říkají jiné dámy...jsou lepší vlastní i když zpevnělé(mají zajímavé tvary-někdy)nebo ne?
13. Duben 2007 - 9:08

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama