8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

divný stav?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
žužu (anonym)
Občas se mi stává taková divná věc,snad mi někdo poradíte:)sem tam,z ničeho nic se mi stane že je mi najednou na zvracení,třesou se mi ruce,rozbrečím se...a prostě nemůžu s nikým mluvit,nejhorší je ale že se mi to stává bez zjevn příčiny,tj.třeba ve škole,v tramvaji a tak je pro mě velmi nepříjemné když se mě například ve škole začnou vyptávat co se mi stalo,a já musím říct..eee nic,a proč brečíš???Fakt nevim..:-)dřív sem brala adipex,ten už ale teď neberu,ale začalo to v asi v době když sem ho brala,myslíte že by to s tím mohlo mít nějakou souvislost?
16. Červenec 2007 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
huhu (anonym)
já zasekdyž si sednu na mísu, začnu poulit oči, hekám jako kurva a pak z toho není ale vůbec nic. Žeru projídla a nic a teď raď? Co mám dělat, chci si šahnout na život.
17. Červenec 2007 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
on (anonym)
Být tebou,tak to nepodceňuju. Moje matka má epilepsii a na začátku měla třes rukou a nevolnost.Bohužel tomu nevěnovala pozornost a teď je už pozdě. Tak držím palce,ať je to prkonina
17. Červenec 2007 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lolita (anonym)
Já být tebou tak zajdu hned k doktorowy... Né psychologowi, ale může to být něco wážného...
18. Červenec 2007 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
Ahoj Žuzu, kámoška na to brala antidepresiva. Sice deprese neměla a myslela si, že je to něco neurologicého, ale pak se ukázalo, že měla prostě nějaký podvědomý stras asi v práci a opravdu jí to pomohlo. Teď už vysadila a zatím je to už skoro rok dobré.
18. Červenec 2007 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
já měla podobné pocity, když jsem náhle vysadila antidepresiva - doktor mi neřekl, že je mám vysazovat pomalu.. tak jsem je nakonec vysazovala několik měsíců - vždycky se mi zvedl žaludek a zamotla hlava a myslela jsem, že padám a jak to přišlo, tak to i odešlo, ale bylo to vždy velmi nepříjemné..
23. Červenec 2007 - 1:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
www.butlavavrba.dobrodruh.net
11. Říjen 2007 - 0:11

Přidat komentář

Reklama

Reklama