8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Divný milenec?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mana (anonym)
Dobrý den chtěla bych se Vás tady zeptat co si o tom všem myslíte.Moje kamarádka si našla milence a ten mi připadá divný.Neustále ji píše a volá jak to budou spolu dělat /a to uplně dopodrobna od začátku dokonce/,kde to budou dělat a jak jí miluje atd.Není to divné když jí toto všechno říká?A nebo jsem asi ze staré školy.Díky za odpovědí bude se těšit.Marie
16. Červenec 2006 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
Jde o to, jestli uz se spolu fyzicky milovali, nebo jestli ji to ten "milenec" jen slibuje a popisuje. A jestli se spolu jeste nemilovali, kdo z nich to oddaluje? Jestli on, tak pak muze byt opravdu divnej a tvoje kamaradka by si mela dat pozor.
17. Červenec 2006 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
MartinK (anonym)
Mne to přijde normální, asi proto, že jsem kluk. Prostě je nadržený a chce ji taky vzrušit, jeho to vzrušuje a pokud i ji, tak není o čem. Taky si to s přítelkyní píšeme, někdy začne ona, někdy já a je to fajn :)
18. Červenec 2006 - 12:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Karin (anonym)
Naprosto souhlasím s Martinem. Také jsem měla téměř dva roky milence a vzhledem k tomu, že on byl často na cestách, tak jsme si přesně takhle psali a volali. A musím říct, že to bylo super. Ta představa, že mi dělá to co mi píše nebo šeptá do telefonu, mě vždycky totálně vzrušila.
18. Červenec 2006 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, je mi už 19 let a stále jsem nespala s žádným klukme, ted ale jednoho mám, chodíme spolu už půl roku, ale já no...prostě ho nedokážu vzrušit, nevím jak na to...
3. Září 2007 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Juli (anonym)
Martino, to je divný, ten kluk by měl být vzrušený i když se třeba jen líbáte, já tedy nevím, ale ten můj je po líbání hned připraven.
3. Září 2007 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva Kneifflová (anonym)
Martino, souhlasím s Juli, ten problém nebude u Tebe... Měl by být vzrušen, už jen pro to, že se teprve poznáváte, navíc jste spolu ještě intimně nebyli.
10. Březen 2009 - 11:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama