323 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dívky Miss

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Komu se líbí typ dívky Miss? (cca 175/50, 88 60 88)Odpovídejte ano/ne.Díky
15. Listopad 2004 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
no ono to není jen o mírách... ale když chceš jednoznačně, tak poslední missky se mi vůbec nelíbí... vyjímka Ta tmavovlasá prsatá.... no Kubelková:-). jinak maj ksichty jak přejetý parním válcem. nechápu kdo to vybírá a proč...ti lidi maj divnej vkus
15. Listopad 2004 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Otázka nezněla komu se líbí poslední missky, ale komu se líbí typ holek, které jsou ve finále Miss. Takže dlouhé vlasy, vyšší, štíhlé, míry cca 88-92 / 56-62 / 88-92.Mně teda jo. Jen by nemusely být tak vysoké, mám radši menší holky. Nechápu, proč se pořád říká, že jsou vychrtlé a bezprsé, není to pravda, jsou krásně štíhlý.
16. Listopad 2004 - 9:00
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Ja tyhle "vychrtliny" miluju.
16. Listopad 2004 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Martine, to tvrdí holky, které mají nadváhu a závidí :o)) Já bych taky neřekla, že jsou vychrtlé.. aspoň ne všechny. Ale líbí se mi víc postava holek z Miss aerobic..
16. Listopad 2004 - 9:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Jano, mě se líbí i typy jako Miss i holky z miss aerobic, ty mají pevný vysportovaný tělo. Sám taky posiluju a ve fitku se takových podobných najde. Aspo? je na co se dívat. A to, že missky jsou vychrtliny, to říkají hodně i chlapi. Asi mají rádi oplácaný holky. No každýmu se líbí něco jinýho.
16. Listopad 2004 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jo, já vím :o) Každý má jiný vkus :o)
16. Listopad 2004 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Nezajímavé skoro stejné postavy, nezajímavé skoro stejné obličeje. To je ve zkratce můj názor. V té reklamě na vodu, odkud hlavně missky znám, je to doplněno ještě nezajímavými stejnými plavkami. Žádné napětí, žádné překvapení. Nuda.
16. Listopad 2004 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
...a každá ještě nohy jak záchodovej pavouk...
16. Listopad 2004 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Šárí to popsala perfektně, nezbývá než souhlasit!Kačenka
16. Listopad 2004 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Carloss (anonym)
Možná jsou většinou až moc vysoké, ale štíhlost se mi líbí.
16. Listopad 2004 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Zdá se mi, že nejvíc kritiků štíhlých koček je mezi průměrnými a podprůměrnými obtloustlými slípkami a mezi chlapy, o které by si takové kočky neopřely ani kolo. Já mám mimochodem k miss hodně daleko, jak váhou a vizáží, tak i věkem, přesto nemám zapotřebí si zvyšovat sebevědomí neopodstatněným kritizováním mladých krásných holek. Když vám to pomáhá, tak pouštějte síru dál, ale lituji vás.
26. Listopad 2004 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
No nevím nevím,jak je to s tou krásou... Jsou podvyživené a kostnaté,jsou jim vidět žebra a BMI mají silný podprůměr.podle lékařů mají všechny znaky anorektiček. A nejsem žádná tlusťoška,abyste si nemysleli že jenom závidím,mám 168/55
29. Listopad 2004 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Ado promiň, ale tvůj názor je na hovno! Já znám hodně kluků, který jsou opravdu hezký (taky tam jsou modelové) a skoro nikomu z nich se missky nelíběj, akorát těm, který ještě nevylezli z puberty! A pak tady někdo napsal, že to jsou akorát plochý ramínka, který používají návrháři (většinou teplý) na pověšení svých výtvorů a přesně tak to je! Já nejsem žádná krásná misska, ale zájem chlapů je velkej a když jsem třeba s kamarádkou, která je skoro typ miss (vyšší, hubenější, blonďatá) jak je vidíme v televizi, tak po pár slovech se chlapi spíš přikloněj ke mě, než k ní! Takže to, že se většině chlapů takový holky líběj, je úplná blbost, po takovejch holkách se chlapi otáčej, aby před kámošema nevypadali blbě, ale jinak by jí mít nechtěli a já teda taky ne!Kačenka
30. Listopad 2004 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
Kačenko, co to je za blbost, ta tvoje poslední věta?! Trochu si protiřečíš a nedává to smysl. Proč by se měli chlapi otáčet za takovýma holkama jen kvůli kamarádům, když se podle tebe ty holky chlapům stejně nelíbí?? Trochu kravina. Jestli tady někdo nemá trošku mindráky ze své oplácanosti.
30. Listopad 2004 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
zrzecka (anonym)
Ale,ale přece se tu nebudeme hádat :) Já taky nemám postavu modelky.Jsem zkrátka krev a mlíko,líbí se mi štíhlé holky,ale miss....to je trochu hodně,opravdu jsou přehnaně hubené.Ale co člověk,to názor.Hezký večer přeje zrzecka
17. Prosinec 2004 - 19:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra..... (anonym)
Me se ta jejich vychrtlost libi a memu manzelovi zase ne. Kazdy ma jiny vkus...
17. Prosinec 2004 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
nevim kdo vymyslel, že ty vychrtliny mají něco společnýho s krásou. myslím, že ti lidi, ktery tyhle akce jako Miss a modeling atd. živí, z toho mají akorát srandu, sami tak určitě nevypadají. mně se líbí hezký štíhlý holky, ne vychrtliny
18. Prosinec 2004 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
beauty (anonym)
No, tka envím, když pominu ty míry, tak mám pocit, že hlavně obličeje těch posledních Miss jsou dost hrozné...Ani nevím, jak se jmenují ty úplně poslední, protože jsou tak šíleně nezajímavé a nudné, že člověka ničím nezaujmou. A taky třeba Kobzanová - zajímaly by mně názory mužů - co na té je proboha hezkého??? Vždyť ta je vyloženě ošklivá.
16. Leden 2005 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Sheila (anonym)
Já teda ani na ulici nepotkávám žádný vyloženě krasavice, které by mohly perlit v soutěži Miss. Ty holky, které do Miss jdou musí mít tolik sebevědomí, aby před kamerami vůbec mohly vystupovat, nejen krásu. A navíc, pěknou postavu! Jinak podle mě holky do Miss jdou kvůli kariéře a příležitostem, prostě se pak mají dobře, tak proč by to nezkusily? Ustát musejí hodně věcí, zkušenost je to velká a navíc, proč neustále opěvujete ohromno krásu? To obyčejné holky nemůžou do soutěže miss? Když mají to sebevědomí, proč by tam nemohly jít? Není to náhodou od vás diskriminace žen? Právo na to ukázat se v televizi má tedy podle vás kdo? Nepřeháníte trošku?
16. Leden 2005 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Já myslim, že holky miss nejsou ani tak ideál krásy, jako modelky, který prostě v dnešní době hubený být musej. Ale ono taky záleží na konkrétní osobě, někdo je hubenej a sluší mu to, jinej zas vypadá nezdravě. Nedá se to takhle shrnout.Držet nepřirozenou dietu je stejně odporný jako se nezřízeně cpát, bejt tlustej a pak nadávat na ty hubený, že jsou hnusný. Ale ty holky z reklamy na Aquilu - opravdu nic moc. Já sama jsem hubená (167/52) a toužim přibrat :-)
19. Leden 2005 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobry den! Mozna si kazdy mysli, ze ty "vychrtly" holky chtej bejt vychrtly a tak se kazdej navazi, proc neji a ze vypadaji nezdrave. Ja osobne merim 172cm a vazim 50kg a snim toho 2krat tolik nez kazda jina holka. Proto si myslim,ze by se nekteri z vas meli zamyslet, nez zacnete kritizovat! Petra
13. Únor 2005 - 5:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Sheila (anonym)
Souhlasím s Petrou, nechte si ty kecy o hubenosti na koledu, taky jsem od přpírody hubená, nepřiberu ani gram, ale cítím se skvěle ve svém těle. Takže STOP boji proti přirozené hubenosti!!! Anorexie, to už je jiná kapitola, to je opravdu závažný problém, ale já žrout obecný anorexií rozhodně netrpím!!!
13. Únor 2005 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj, já nemám nic proti přirozené štíhlosti, i když sama jsem oplácaná ( 172/75). Dokonce si ani nemyslím, že miss jsou anorektičky (ty se najdou spíš mezi šestnáctiletými úplně zblblými "supermodelkami"). Spíš si myslím, že na miss se vybírají jen a pouze ty přirozeně hubené dívky, často takové ty drobné typy "kde nic tu nic", úzká pánev, úzká ramínka, zadeček jako dva kmínky, jak říkávaly naše babičky. Vypadaj jako zvětšené holčičky z druhé třídy. Nic proti těmto typům, mají svůj půvab, ale přirozeně, bez zdravotních následků, takhle může vypadat je tak asi deset procent holek. Proč se takto redukuje pohled na krásu? Já osobně se snažím zhubnout, vím, že je to potřeba. Ale ani v osmnácti, kdyjsem vážila 58 kg, by mě na miss nevzali. Mám sice dlouhé nohy, ale větší zadek, který můj přítel vždy nadšeně opěvoval, ale na miss by mě s ním nepustili ani do krajského kola. No asi tak...
13. Březen 2005 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tera (anonym)
Možná by sem měli zařadit rubriku "Miss hrůzy", protože to jsem já a ten titul bych nikomu nepřála. Celý život bez sexu, obludná, škaredá, Mutant z vesmíru jsem, škaredější "žena" (já se za ženu ani nepokládám) na světě neexistuje. Nevím sice přesně co je na mě tak odpudivého (pro bližší představu: štíhlá 47 kg, malá 160 cm, malá prsa, řídké blond krátké vlasy), ale vím, že musím být hodně škaredá, neboť je mi 26 let a ještě mě nikdy žádný muž nechtěl. Jen obludy. Tzn. že jsem taky obluda. Neboť obluda obludu si hledá. Vím, že sex pro mě není, ten je jen pro pěkné ženy. Já můžu jen závidět a snít. Ale je těžké s tím žít. Když vidím ostatní, přicházejí o pannenství už v 16. letech, jsou sebevědomí, šťastní, užívají si mládí a já je strávila v slzách, každý večer, noc brečím do polštáře a oplakávám svou šerednost a odporné pannenství. Zkoušela jsem se toho blbého pannenství zbavit sama salátovou okurkou, ale marně, asi mi zarostla mechem. Tam už nikdy nikdo nic nestrčí. Tak si asi dovedete představit, jak mi je. Ani žít se mi už nechce. Vidím, jak mi život utíká, stárnu, teď už to bude jenom horší a horší. Neboť když mě nechtěl nikdo v 18. letech, tak už vůbec ne. Jsem odsouzená k věčné samotě. Co mám dělat ?
10. Červen 2005 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Obludsman (anonym)
Milá obludo, chtěl bych Tě upozornit, že salátovou okurku za účelem ztráty panenství je nutno ponechat v nepokrájeném stavu.Některá děvčata v tomto ohledu chybují, okurky krájí, tím nedosahují naplnění kýženého záměru.
10. Červen 2005 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
nick-kick (anonym)
To Obluda:Zkus mrkev,ta je do kuzele,takze by to mohlo bejt vic v pohodee..Ale musis tou spickou,ne ze si ji tam budes rvat listama..Neboj,zadnej strach,mel sem kamarada,kterej byl do 19 panic a taky to nebylo tak hrozny.Sice sme si mysleli,ze je teplej,ale dokazal nam ze neni bo ani bejt nemuze,zjistilo se ze on je zena.No vidis,myslim,ze na tom jeste nejsi tak spatne,jak si myslis.Ber to trochu s nadhledem,dej si treba nakej inzerat a urcite nekoho najdes!Podle toho popisu nemuzes vypadat zas tak strasne,to mi ver.
18. Červen 2005 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Tera (anonym)
Pro Nick: díky za radu. Já to zkoušela vším možným (a navíc mě okurka či mrkev... ponižuje - jakobych navíc neměla). A schůzek přes inzerát jsem měla během posledních dvou let 50. Je to neuvěřitelné číslo, ale je to tak. Všichni říkají, že se podceňuji, ale jako 26. letá panna se prostě nemohu cítim normálně, ale naopak mně to velice snižuje sebevědomí a cítím se jako ošklivka. Odvahy mám dost, nedělá mi problém si s někým domluvit schůzku. Ale nehledám už partnera (to je velice zdlouhavá cesta), ale milence.
22. Červen 2005 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
Tak milence bys našla ještě snadněji než partnera. Ale spíš si myslím, že si vymýšlíš.
22. Červen 2005 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Tero, v tvém případě by to možná chtělo nějakou kvalitní psychologickou pomoc, protože s takovým mindrákem si opravdu možná nedokážeš získat partnera.Jinak, v šestadvaceti není třeba to vzdávat, já přišla o panenství v osmadvaceti a rozhodně jsem ji neměla zarostlou mechem...
23. Červen 2005 - 14:17

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama