5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dité paličák

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mona (anonym)
Ahoj jmenuji se MONIKA A MÁM 21MÉS.SYNA.NEVÍM CO MÁM DÉLAT MÚJ KLUK NEMÁ VÚBEC ŽÁDNÉ ZÁBRANY ROZEBĚHNE SE KLIDNĚ DO PÚLKY POLE JA NA NĚJ VOLÁM JAK O ŽIVOT A ON SE ANI JEDNOU NEOTOČÍ PAK MUSÍM BĚŽET ZA NÍM A PŘIVECT SI HO K SOBĚ.Slyší dobře velmi dobře prosím o radu co dělat děkuji.
30. Červenec 2008 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Jak spí? Je hyperaktivní, dráždivý, dovede se soustředit? Měli jsme podobné potíže s dcerou. Loni jsme absolvovali seminář pro rodiče těžko zvladatelných dětí. Byla soustavně v opozici, neustále vytvářela konflikty, trpěla na hysterické záchvaty. Mít takové dítě je obtížné, ale existuje úleva: dát si pozor na ambivalenci ve výchově - ne je prostě ne a důsledně., pro facku nechodím daleko, ale zároveň se snažím vysvětlovat, odpouštět...ale holt přizpůsobit se musí aspoň trochu... dále důsledný režim-potřebuje mít přes den odpočinkové fáze-hyperaktivní děti je nemají, a pak konfliktují z únavy, bezlepková dieta, omezení přímých cukrů a kyselého - vlastně dieta pro autistické děti- od té doby co jsme dietu zavedli, netrpí na hysterické záchvaty... a pevné nervy. Zatím ahoj R.
4. Srpen 2008 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poradím ti starej osvědčenej spůsob který se osvědčil po staletí a zatím nic lepšího není.Není nad pěknej proutek a jak se začne vztekat jednu mu dát přes prdelku jen co ho to štípne ne seřezat samozřejmně.Teď již slyším to pobouření co toto vyvolá ale mohu doporučit není nic lepšího.A když uteče tak ho chvilku nechat, skovat se aby jste ho měli na očích a nechte ho chvilku při tom,že se stratil a víckrát to neudělá. Jak bude rád až vás zase zahlédne.
4. Srpen 2008 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
Poradím ti starej osvědčenej spůsob který se osvědčil po staletí a zatím nic lepšího není.Není nad pěknej proutek a jak se začne vztekat jednu mu dát přes prdelku jen co ho to štípne ne seřezat samozřejmně.Teď již slyším to pobouření co toto vyvolá ale mohu doporučit není nic lepšího.A když uteče tak ho chvilku nechat, skovat se aby jste ho měli na očích a nechte ho chvilku při tom,že se stratil a víckrát to neudělá. Jak bude rád až vás zase zahlédne.A příště si dá pozor, se mu zase stratíte a bude pokoj.
4. Srpen 2008 - 18:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama