9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Distanční studium soukromé střední podnikatelské školy v Bílovci

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
radix (anonym)
Má někdo nějaké zkušenosti s distanční formou studia na Soukromé střední podnikatelské škole v Bílovci? Ona ta distanční forma studia vlastně probíhá přes Soukromou obchodní akademii v Opavě (obě školy mají stejného majitele). Potřeboval bych o této škole znnát nějaké zkušenosti, jaká byla s tamějším studiem spokojenost atd.
21. Září 2011 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Q. (anonym)
A co se zamyslet nejprve nad užitečností takového studia?
12. Říjen 2011 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
A co se zamyslet nejprve nad...Vašemu příspěvku nerozumím. Jestli vzdělávání nepovažujete za užitečné, tak je to vaše věc, ale bez vzdělání dnes máte na trhu práce hodnotu mízivou. A maturita je požadována už všude. Nebo si myslíte, že je lepší si koupit padělek maturitního vysvědčení někde přes inzerát?
12. Říjen 2011 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
No, jo, ale při tom distančním studiu se nic nenaučíte. Takže budete mít maturitu, ale nikde vás stejně do práce nevezmou protože nebudete nic umět.
24. Říjen 2011 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
mn (anonym)
Jsou ale místa, kde je jedno, co umíte, hlavně že máte maturitu.
24. Říjen 2011 - 15:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jane (anonym)
Tak už mám s touto školou zkušenosti, tak mohu o nich napsat. Mezitím škola změnila sídlo i název, nyní sídlí v Klimkovicích, studuje se v Opavě, ale úroveň je velmi špatná. Je tam značná fluktuace vyučujících a podle toho také studium vypadá. Např. již během dvou ročníků se třikrát změnil vyučující ekonomiky a účetnictví i němčiny, takže samé zmatky... A to i v klasifikaci. Npříklad odevzdáte e-mailem nějakou práci (vzhledem k dálce to ani jinak nejde), a potom se divíte, že vám práce není započítaná u zkoušek, než ji vyučující s omluvou někde v počítači najde. Takže pořád něco jen sháníte, reklamujete, rozčilujete se... No, rozhodně tuto rádoby školu nedoporučuji...
2. Říjen 2016 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
no jo (anonym)
Tak už mám s touto školou...Pokud majitel chce hlavně třískat peníze a učitelům dává směšné peníze, tak ta fluktuace a s tím související nekvalita je pochopitelná.
2. Říjen 2016 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Také jsem do Opavy nějaký čas jezdila na tu školu SŠP Klimkovice. Nejvíc mi vadila mizerná kvalita pedagogů z hlavních předmětů účetnictví a ekonomika. Tam se musíte všechno nabiflovat nazpaměť a nic vám nevysvětlí tak, abyste pochopili princip a mohli s tím pracovat samostatně. Jak říkáte, hlavně že zaplatíte školné...
3. Říjen 2016 - 15:14

Přidat komentář