Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 07:01)

Chtěla bych dodat,že naše "mazlení" je trochu omezeno zvláště v létě,kdy chodíme o víkendu s dětmi třeba na dětské sportovní dny,jezdíme třeba na nějaký hrad nebo zámek,na chalupu k příbuzným,dovolenou do Chorvatska a Maďarska,chodíme do letního kina a podobně.Vše se podřizuje zájmu dětí a společně se o všem radíme.

Weisheit (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

Děkuji za odpověď.Je pro mne opravdu zajímavé číst o pozitivech když se netrvá na společenských dogmatech,naslouchá se potřebám těla a duše a může to přispět k pochopení mezi rodiči a dětmi nebo sourozenci navzájem a ještě zajistí i tolerantní přístup pro všechny zůčastněné a tím získají i zdravé sebevědomí.Já byl vychováván naopak,prudérní rodiče(to není kritika,mám je rád a vycházíme spolu),bigotní babička a k tomu osud který nešel ovlivnit a který mi v pubertě dal takovou fyzickou ránu (ovlivnila mě i po duševní stránce a ůplně změnila pohled na vše ) kterou si nesu dodnes a budu až do konce života.Asi před 13 lety jsem na jednom chatu potkal nově vytvořený nick s názvem co mě zaujal.Daly jsme řeč a když jsem požádal o fotku když neměla nic v profilu tak mi přišla erotická fotka starší Zrzky mezi 45 -50 který z očí koukal mateřský instinkt a líbila se mi i když jsem měl přítelkyni kterou mám dodnes.Tak jsme se daly do řeči co proč a jak,já jí polichotil vysvětlit jak to chodí s bezpečností na netu a trocha flirtu,protože měla nemocného manžela diabetem .Jednou jsem byl pozván na oslavu jejich narozenin,při té příležitosti jsem jí dal dohromady kompa seznámil se s rodinou,dvěma dcerama co byly plnoleté,o samotě s ní nějaké obětí,pár polibků trochu flirtu,líbilo se jí mě svlékat a mazlit se ...Pak jsem ji zas pozval k nám na návštěvu,moc mi imponovalo jak byla starostlivá,chápavá,citlivá láskyplná i ohledně mě,ukázala mi nové recepty na vaření,dokonce nám vyžehlila,byla strašně milá a oslovila tím i přítelkyni která jí měla ráda.Večer když jsem přivezl přítelkyni z práce a ta si šla lehnout že byla unavená jsem zůstal v obýváku sám s milou,hodnou zrzkou a pamatuju si i na film na který jsme se dívaly,já si lehl do klína a ona mě hladila vlasy a řekla něco co dalo všemu ůplně jiný rozměr.Líbilo by se mi kdybych měla i syna jako jsi ty.Do té doby bylo pro mě mazlení nebo vzájemná masturbace příjemná nebo sex s přítelkyní krásný.S ní ale to bylo nádherné i jen to mazlení,u ní došlo taky k nějakému zlomu nebyl problém aby se 40 krát udělala když jsme si spolu hrály,A mě dokázala udělat několikrát po sobě,nikdy jsem takový intenzivní orgasmy nezažil,slyšet intenzívní tlukot svého srdce,být ůplně mimo ,vidět jak se prohýbá rozkoší a slyšet jak vzdychá a udělá jí i to že si pohraju s jazykem s jejíma bradavkama,prožívat to taky tak citově myslím tím mateřskou lásku i když to byla defacto "cizí" osoba.A to bylo bez klasické soulože,já jsem to navrh ale ona by se cítila špatně zase kvůli citům který měla k manželovy,tak jsem to repektoval.Byla z druhého konce republiky tak jsme se tak často nevídaly ale volaly jsme si občas a nahrazovaly nedostatek fyzického kontaktu a vždy se na sebe těšily,měla takovou mou důvěru že sem jí seznámil i s rodiči při jedné oslavě,ty jí braly taky v pohodě,(samozřejmně že náš specifický vztah byl jen mezi námi)opravdu velmi příjemná a intenzívní zkušenost.Proto jsem psal že svým způsobem vám závidím,já to zažil sice s někým jiným ale i tak to ve mě zanechalo mnoho příjemných vzpomínek.Neůprosný čas nedostatky tohoto systému a turbulentní změny ve společnosti jako takové zajistily že jsou to delší dobu nezapomenutelné vzpomínky které se vynořily když jsem tady četl příspěvky.......

Weisheit (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Když jsme v tomto tématu tak můžu napsat taky něco k tomu,já děti nemám a díky mnohým faktorům který nejdou ovlivnit ani neplánuji,nicméně chodil jsem s přítelkyní nebo milenkou které děti měli.Třeba ta o které jsem psal v jiném vlákně co byla chápavá nymfomanka.Měla 2 starší holky 15 - 12(ta se mi i líbila) a 2 mladé kluky 6(ADHD) - 4 .Upozorňuji že s nikým z nich sem nic neměl a ani jsem nikomu nic nevysvětloval a ,bylo ale zajímavé pozorovat jejich hirearchii a chování k sobě navzájem.Kluci měly svůk pokoj,holky taky a já spal s přítelkyní v ložnici.Holky si braly toho 4 na noc k sobě a 6 letý spal sám.Ráno se stávalo po vášnivých nocích když jsme nahý a přitisknutý k sobě spaly že přišel 6 lety k nám do postele,tak jsme si vzaly trička (kluk měl jen tričko taky a lehl si,přitiskl se z druhé strany k přítelkyni a hladil jí na tváři a hrál si s jejímy vlasama. Ostatní 3 mu dělaly naschvály přes den a rozčilovaly ho.Občas to končilo tak že ho vytočily tak že třískal s dveřma a nábytkem tak si k němu lehla přítelkyně(oblečená) a hladila ho.PAk jsme měli jen jeden den s ním a to byl v pohodě natolik že jsem ho vzal na hřiště a hrál si s ním byl hodný a ani nepřišel ráno.Potom se stala zajímavá událost kdy provedla nějaký průšvih ta dvanáctiletá a já jí pomohl to vyřešit a ani jsem nenadával.Ráno mi dokonce donesla snídani.A mávnutím kouzelného proutku se obětí šikany ze strany sourozenců zas stala ona po tom co jsem jí naučil ještě jak se ovládá pokročileji počítač a když "trucovala" a zůstala demonstrativně před cukrárnou sedět jsem donesl zákusek až k ní aby si dala něco dobrého.....časem se to ale vrátilo zpátky a černého petra měl zas ten 6 letý s ADHD.Pak jsem jednou večer v přítomnosti kluků chtěl trochu potěšit přítelkyni co přišla z práce masáží zad a nechal se unést a masíroval jí víc prsa a začala vzdychat a nějak jsme byly rozpálený - kluci byly vyvalený že jí ještě nikdy takhle neviděly a odvedla je do pokojíčku spát,zavřela dveře a pořádně jsme si to užily.A pak jsem měl hloupý nápad že se pokusím sourozenecké vztahy dětí narovnat aby se tolerovaly a nedělaly si naschvály a to byl konec vztahu že jsem začal dětem lézt na nervi výchovou a oni byly zvyklý na volnost .......

Roman (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

Majo a Ester,promiňte mi moji,možná hloupou otázku. Jak to děláte když máte menstruaci ? Můžete mi na to odpovědět ? Jinak vám oběma fandím,já byl bohužel vychováván zcela bez informacích o těchto věcech a sexu a dodnes mi to chybí.

Ester (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Záleží na situaci,děti vědí jak vypadá moje menstruace,ukázala jsem jim jak si měním vložky a také s roztaženýma nohama a stydkými pysky menstruující pipinu. Někdy mám při mazlení kalhotky,někdy pokud to není silné,tak bez kalhotek na ostro.Jen vynechávají lízání.

Ivana (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

Tato diskuse má sloužit k předávání informací a zkušeností mezi rodiči a ne k urážkám,proto tento web vznikl.

Maja (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Ano,kdo jiny ji poradi lepe nez rodice a kdyz to jeste muze zkusit a prozit tak je to skola nejlepsi,to ji ani kamosky nevysvetli lepe

Maja (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Vzdy ten kdo to odsuzuje je nadrzeny a schopny udelat vse pro to aby to mnel a pritom se skryva za nazor jinych

Maja (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

No uplne jednoduse a predstav si ze jim pri tom jeste pomahas,neverim tomi ze by jsi nebyla vzrusena tak ze by jsi byla udelat cokoli,urcite by jsi chtela.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

zalez prase smrdutý

D (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

Mě se to třeba hnusí, nedovedu si představit jak souloží můj chlap moji 12 letou dcerku :(

Lída (Ne, 19. 1. 2020 - 06:01)

Ve 12 letech by klidně mohla souložit, že to je s otcem nebo vaším přítelem, dnes to málokdo řeší.

D (Ne, 19. 1. 2020 - 07:01)

Však je to ještě malá holka

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 09:01)

Malá holka. Myslíš věkově nebo tělesně ?

D (Ne, 19. 1. 2020 - 10:01)

Prostě dítě, v listopadu jí bylo 12 ještě nemá měsíčky a nosí pouze lambadu, takže prsa má jen počáteční špice, je to prostě dítko a ne aby se zaučovala jak zacházet s penisem, kdyby jen při pomysleni, že do té malé holky tlačí to co má můj muž, tak než přínos by bylo spíše trauma

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 11:01)

Myslím,že zde věk ani tělesné propozice nehrají roli,jsou mnohem mladší kteří byli seznamováni s těmito aktivitami. Jak psala Lída,nemusí jít hned o soulož, jde především o to,aby poznala taťkův penis,tvoje tělo a podobně.Nechat ji prostě sáhnou a hladit.To můžete dělat třeba i vzájemně.

Lída (Ne, 19. 1. 2020 - 08:01)

Vždyť nemusí jít přímo o soulož do pochvy,stačí mezi nohy nebo penisem projíždět pipinu.Dále honit penis nebo s vámi,třeba si jen pohrát s prsy a hladit mezi nohama.Přitom jí můžete odpovídat na otázky,co by dcerku zajímalo.

Helena (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Teď se ti to třeba hnusí,ale proč to nezkusíš,možná dcerka na to čeká aby byla poučena a má z toho trauma. Viděla vás s manželem vůbec někdy nahé ? Dnes je jiná doba a co se dozví od kamarádek je mnohdy zkreslené a možná ji to mrzí,že kamarádky o těchto věcech vědí víc. Přemýšlej o tom,tady nejde o tebe,ale především o vaši dceru aby se nemusela před ostatními stydět

Monča (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

Přečetla jsem si příběh Ester,je to krásné,já ji taky za to neodsuzuji,sice je v tom hodně erotiky a sexu,ale pokud jim to tak vyhovuje,proč ne. Co by jiní za to dali,kdyby jim to tak v rodině fungovalo. Je zde vidět,že i takový přístup může být,aniž by děti měli z toho trauma.Jsou prostě od malička poučené o všem.Musím říct,že jim i závidím a kdybych je znala,tak bych se určitě připojila.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 14:01)

Určitě bych Maju ani Ester neodsuzoval. Zamilovaní lidé jsou k sobě ohleduplní a vstřícní. A když je takhle celá rodina, tak to nemůže být na škodu ani ve výchově.

Reklama

Přidat komentář