Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Lepsi kdyz ji to udelas ty,urcite jsi zkuseny chlap nez nejaky kloutek co se do ni hned vycaka a bude problem.

Renek (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Četl jsem i o tom, že oba rodiče zaučili své děti

L (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Ano, bývá to, že matka zaučí synka, ale s holkou je to složitější, hlavně když přijde doba, kdy má mít svoje poprvé, táta zasouvá a máma hladí a uklidňuje když to poprvé bolí

Adriana (Út, 21. 1. 2020 - 02:01)

Jsou dokonce i holčičky,které byly zbaveny panenské blány již v 8-10 letech. Matka jim prstem protrhla blanku a měsíc protahovala několikrát denně kundičky aby se pochva roztáhla a byly připravené.Pak obě s otcem souložily. Někde jsem to četla.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

To jsi jenom četl,nebo máš zájem něco změnit.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Renku,sledujes dcerku jak se vyviji,jak roste,pomahas ji koupat a holit?jako mala jsem to milovala kdyz tata byl v koupelne se mnou

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

A pak ses probudil

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Ale používáme také i tenké bavlněné svetříky pro začátek než se pochva více roztáhne a uvolní.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Chci ti říct,že syn má rád moje nebo holčičí pletené propínací svetry,je rád když mu svetry honíme penis.Já to nijak neřeším,jen máme někdy na svetru semeno. Taky je máme při milování na sobě,dělá mu to radost.Dokonce někdy souložíme přes svetr,má to výhodu,že nemusím brát antikoncepci,svetr pěkně semeno zadrží a navíc mě svetr v pochvě více dráždí stejně jako syna,zdá se mi,že svetr zvyšuje jeho silnější erekci,má ho vždy velmi ztopořeného s obnaženým žaludem.

O_O (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

A z jakého materiálu ten svetr je?Možná je větší tření ale na ůkor následného podráždění a oděrek.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Svetry jsou vlněné buď co "koušou" nebo jemnější a chlupaté mohérové,Po roční zkušenosti syn ani já jsme žádné oděrky neměli.Ano je větší tření,ale svetry takto více dráždí právě jeho žalud,můj G bod a stěny pochvy. Jsme s mými svetry spokojeni.

O_O (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Zajímavé,to mi připadá nepravděpodobné,zvlášť ten mohér už jen mechanické vlastnosti a složení toho vlákna je problematický pro tohle použití.A pak osobně sem měl stupidní nápad s třením o bavlněné povlečení a stačilo docela málo aby došlo k nepříjemnému odření ......

Josef (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Něco jiného je bavlněné povlečení a něco jiného svetr.On nemusí být celý bavlněný,je určitě s příměsí jiných vláken,tam jde o to,že je tenký,k počátečnímu uvolnění stěn pochvy a poševního vchodu.Těžko bys tam rval hned vlněný tlustý svetr. A nakonec mohérový svetr,jak to Ester psala,slouží k pomalým pohybům a užít si doznívající vzrušení než opadne erekce. Já to určitě zkusím,je to zajímavé.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Bavlněný používáme jen k počátečnímu proniknutí a uvolnění pochvy,musí se to dělat pomalu.Pak už je nasazen jiný, vlněný svetr.Mohérový chlupatý svetr má spíš uklidňující efekt,kdy je vyměněn hned po výstřiku. Jak říkám,roční praxe.

O_O (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Asi jsem mimo ale nějak si nedokážu představit ten technologický postup hlavně co to znamená uklidňují efekt?A to ještě neřeším u vlněných svetrů že velikost rastru mezi vlákny při výrobě je několiksetnásobně větší jak velikost spermie.

Fyzik (Po, 20. 1. 2020 - 00:01)

Koukám,že jsi chytrej až jsi z toho blbej. Vezmi manželce její svetry různých struktur,materiálů,síly a dělej pokusy na sobě. Udělej to manželce přes dva svetry a jestli otěhotní,tak pak ti uvěřím. A vypadni z této rubriky.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Děkuji za vysvětlení Statistická definice pravděpodobnosti netušil jsem že dnes je možné predikovat vše na 100 procet pane Fyziku a že jste tak výjimečný a dokonalý exemplář.Být vámi nakládám s vašim genofondem s rozmyslem.:-)A teď vážně jen mě to zajímalo a neřešil jsem mnoho z dalších věcí.Nebýt tvé stupidní urážky psal bych o příspěvek míň.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Ester a vyzkousela jsi pri koureni syna mu pomalicku zasunout do zadecku prst a polechtat prostatu?tem nuj u toho strika a krici jako byk,silene sylne strikani.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Já to nezkoušela,ale zkusit to mohu.

Maja (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Pri menzesu ne,jenom ho vyhonim a vysaju,je pri tom nejvetsi vzruseni ale hygiena je prvenstvi mezi nani.

Reklama

Přidat komentář