Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Ja jsem si s tatou rozumnela ve vsem,zadne tajnosti a stud uz vubec ne

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Prez svetr to asi nic moc neni,uz jenom ta predstava je divna ale kdyz to tak delaji tak proc ne.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Ester,při těch vašich hrátkách si taky syn obléká tvůj svetr? Ono to může být více erotické vidět syna v dámském svetru.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Já jsem to s těmi svetry nechtěla psát, někomu by se to mohlo zdát divné,ale když je o to takový zájem,ráda odpovím. Ano,syn si taky při těchto hrátkách obléká můj svetr a má ho zapnutý. Jak jsem již dříve psala, většinou doma chodíme nazí,hlavně v létě ale teď když je zima jsou svetry i praktické,netáhne nám na záda, můžeme jimi třeba utřít sperma nebo při počůrání,nehledě na to,že i více oživují naše hrátky.

Josef (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Ono taky záleží jak je svetr silný a jakým vzorem je pletený. Vždyť to můžeš doma vyzkoušet,vyhoň si ho a před výstřikem přilož svetr a uvidíš jestli prostříkne semeno.Ester by určitě nevolila svetr,přes který by to prostříklo. A už to neřeš,není to fyzikální fórum ale jiná rubrika.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Ano s proměnou jak je silný svetr a nejmenší vzor je počítáno.Na to bych mohl ještě upozornit že existuje efekt který se jmenuje vzlínání samozřejmně ho ovlivňuje i množství kapaliny ehm ejakulátu který má být vyšší než malý tudíž stoupá i praktická možnost exponenciálního růstu nežádoucího efektu který je větší než 1.:-) Už toho nechám,jen mě to opravdu zaujala tahle praktika,předpokládal bych že návštěva sexshopu a výběr nějakého vhodného návleku by bylo finančně schůdnější a na udržvu lehčí a možná i svůdnější.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 05:01)

Syn nepotřebuje žádný návleček na penis,jemu se líbí dámské propínací svetry nebo holčičí.Snažíme se mu prostě vyhovět.Tak to v naší rodině chodí.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Omlouvám se za pitvání detailů,bylo to takové neobvyklé.Napadá mě otázka ohledně těch svetrú líbí se taky partnerovy,nebo přechází s tím že chce vyhovět a nebo se používají separátně?

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Syn používá moje dámské svetry nebo holek, většinou propínací na knoflíky. Ty jsou prý nejvíce takové ženské. Pokud máte i jiné otázky ohledně našich svetrů, ráda odpovím.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 03:04)

kontakt ?

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

No já měl na mysli jestli ty svetry se používají jen se synem nebo všichni když jsou dohromady o víkendu?

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

Budeš se divit,ale v poslední době o víkendu všichni,je to super. Klidně se ptej,ráda ti odpovím,pokud mi dáš mail můžu ti to napsat podrobně jak to chodí,nebo ti poslat i nějaké fotky svetrů a podobně.Tady na rubrice bych to nerada rozváděla.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Já to nechám na tobě taky vyznávám právo svobodné volby,ten mail určitě zvážím přiznávám že by to mohlo být zajímavé,co mě ale překvapuje je ochota o tom komunikovat i s někým z diskuze po mailu o kom defacto nic nevíš.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

Sice nic nevím,ale na druhou stranu jsem ráda,že se o tento problém někdo zajímá,je mi jedno jestli to je žena nebo muž.Takové věci,jako jsou třeba dámské svetry se nedají ventilovat zde v rubrice, sám víš jací lidé sem lezou.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 17:01)

Právě proto že vím čeho jsou lidé schopný tak hádám že to moc populární není sem dávat kontakty na maily :-)Rád bych ale ještě upozornil že nepošlu nic na oplátku nemám totiž co leda akční leták
nabídky svetrů v obchodu,můžu nabídnout pouze nezávaznou konverzaci.Proto dávám znova na výběr.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Vůbec se tím nezabývej,já jsem ráda,že se o tento problém dámských svetrů někdo zajímá. Klifně dej mail,já se za to nestydím,ráda ti povím vše.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

staniž se :-) [email protected]

Mimochodem ten nick co používáš je zajímavý má hlubší význam pro tebe?

Renek (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Také zvažují, dcerka dospívá, ale pokud přistoupí, tak se uvidi

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Kolik je dcerce a co všechno zvažuješ dělat ?

Renek (Po, 20. 1. 2020 - 05:01)

Málo, ale asi být ten kdo ji to udělá poprvé a naučí ji to, než nějaký usmrkanek, ale zase mám strach at to neříká nikde

Reklama

Přidat komentář